Nový Hyundai Accent

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Petusko73
**
Příspěvky: 134
Registrován: 18 črc 2006, 17:39
Bydliště: Košice

Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Petusko73 »

Lidičky mám záujem o kúpu noveho Accenta 1,5 crdi. Má s ním niekto skúsenosti? Bude to môj prvý Hyundai takže mám trošku obavy, poradte prosím. Ako je to so spolahlivosťou? Presviedča ma super cena a výbava.
Reklama
 

Felotron

Příspěvek od Felotron »

Prece nebudem plivat na vlastni auta ;)

Hyundai je sice pro spoustu lidi mene znamy vyrobce, nicmene ti co znaji, mohou snad jen doporucit. V pomeru cena/uzitna hodnota si tezko vyberes lepe ;)
Uživatelský avatar
Petusko73
**
Příspěvky: 134
Registrován: 18 črc 2006, 17:39
Bydliště: Košice

Příspěvek od Petusko73 »

Felotron, ďakujem za stručnú ale jasnú odpoveď. aspoň niekto.
Ale aj žiadna odpoved je odpoveď. Ale ako tak trošku hlbšie prechádzam tuto stranku tak vidím, že spoľahlivosť nie je veľmi silná stránka. Mám 10 rokov VW Golf - od nova a ešte som nemenil ani žiarovku /ešte aj baterka je originál/.
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Tak to vezmi z jiný stránky:
Jak dlouho vyrábí "konzern" auta a kdy s toto výrobou začal /-/yundai, kde je dnes s kvalitou např. na severoamerickém trhu ( tím chci říct, že je kvalita mílovými kroky zvyšována a např. Sonata je o několik příček před meďourem)? Jak píše Felotron, zkus si srovnat poměr užitné hodnoty a ceny - tady není co dodat. No a najdi na trhu za ty prachy jiné auto ( s tak špatnou spolehlivostí ), které bude mít tříletou záruku bez omezení ujetých km? Porovnej si výbavu s konkurencí za ty peníze, který chceš do auta investovat.... No a pokud bude autiko na úvěr, koukni na možnosti zafinancování /-/..... To co píšu jsou pouze některé důvody mého zakoupení Accenta. Tvá volba tvá radost. Já jsem za ty prašule spokojenej vlastník "korejce", který si uvědomuje, že nekoupil německý auto za těžký peníz, ale pořídil si za slušný peníze velice dobře vybavené auto, které odvede stejnou službu jako ty "dobře" zaplacené a pro zloděje zajímavé auta.
Držím ti palce při výběru a i přeju ti,když si koupíš jiné auto než /-/, aby jsi byl s volbou spokojený a auto sloužilo hodně dlouho a spolehlivě.
Naposledy upravil(a) Hanz dne 19 črc 2006, 22:42, celkem upraveno 1 x.
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

pro hanz

Příspěvek od rade622 »

HEZKY HANZ. PĚKNĚ NAPSÁNO.
RADE622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Jen v rychlosti a od srdce :wink:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Luki
*
Příspěvky: 70
Registrován: 07 kvě 2006, 23:22
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Luki »

kupovali jsme Accenta v Dubnu.
Nový model se nám líbil, je kvalitnější.
Je bezpečnější, má ocelové výztuhy ve dveřích.
Má silnější motor. (1.4 místo 1.3)
Je odhlučněný (předchozí verze nejsou vůbec)
Má hezčí interiér, už ne tak laciné plasty.
ALE !
přesto jsme si koupili předchozí model.
Proč ? Protože nějakej pračurák s ušima z managementu Hyundai rozhodl, že se k nám budou vozit jen 4-dvéřové verze.
Prý proto, aby si nekonkurovali s Kia Rio (5-dveří hatchback).
Takže máme 5-dveřový starší model a jsme spokojení :P
V dané kategorii s touto výbavou v Česku nic lepšího neseženeš (nevím jak na slovači).
Jestli chceš ale sedan, tak by ti možná lépe sedl Renault Thalia, ten je levnější, IMHO ošklivější, ale chválej si ho.
Accent 1.3i 5dv, r.v. 2005
koupeno nové v Dubnu 2006. Prodáno v prosinci 2008. Najeto skoro 20 tisíc km.
Uživatelský avatar
Petusko73
**
Příspěvky: 134
Registrován: 18 črc 2006, 17:39
Bydliště: Košice

Příspěvek od Petusko73 »

HANZ, velmi pekne dakujem , musim s Tebou suhlasit. Uvedomujem si, že táto stránka nie je na to aby ste si navzajom vychvalovali auta, ale aby ste sa poradili a pomohli si pri problémoch, len ma zaskočilo to mnžstvo tých poruch. ale už to beriem z inej stranky. Ešte raz dik.
Luki
*
Příspěvky: 70
Registrován: 07 kvě 2006, 23:22
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Luki »

Tohle si prostuduj, mě to hodně pomohlo při výběru:

http://www.autorecenze.cz/car_list.asp? ... ult-THALIA

http://www.autorecenze.cz/car_list.asp? ... 005&yd=off

Pro Thalii mluví v prospěch silný motor 1.4 100 koní, velký kufr 511 litrů, klimatizace a plná výbava. V Dubnu toto vše bylo za 255 tisíc.
Ale přesto jsme vzali Accent za 270 tisíc, protože měl páté dveře.
Accent 1.3i 5dv, r.v. 2005
koupeno nové v Dubnu 2006. Prodáno v prosinci 2008. Najeto skoro 20 tisíc km.
kiko
*
Příspěvky: 12
Registrován: 10 úno 2006, 10:49
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od kiko »

... Mám 10 rokov VW Golf - od nova a ešte som nemenil ani žiarovku /ešte aj baterka je originál/.[/quote]

Tak to veľmi asi zaleži od kusa...Ja som mal Golf 4 a prvý polrok som menil žiarovky každý druhý týždeň. Neviem či to bolo autom alebo žiarovkami. Tie boli pre zaujimavosť Philips!
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Petusko73 píše:HANZ, velmi pekne dakujem , musim s Tebou suhlasit. Uvedomujem si, že táto stránka nie je na to aby ste si navzajom vychvalovali auta, ale aby ste sa poradili a pomohli si pri problémoch, len ma zaskočilo to mnžstvo tých poruch. ale už to beriem z inej stranky. Ešte raz dik.
Není zač, rádo se stalo. Pro tvé uklidnění dodám, že jsme měli taky velikou nedůvěru ke "korejcům" a teď bych neměnil a do jiný značky nešel. A faktem je, že každým dnem se u /-/ maká na zvyšování standartu kvality, protože auta se už dělat za těch několik let naučili... Tak ti přeju šťastnou volbu :wink:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
Lukino
Moderátor
Příspěvky: 457
Registrován: 30 bře 2006, 10:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukino »

Petusko73 píše:HANZ, velmi pekne dakujem , musim s Tebou suhlasit. Uvedomujem si, že táto stránka nie je na to aby ste si navzajom vychvalovali auta, ale aby ste sa poradili a pomohli si pri problémoch, len ma zaskočilo to mnžstvo tých poruch. ale už to beriem z inej stranky. Ešte raz dik.
Ještě dodám stran těch poruch - podívej se, že velké množství zde zmiňovaných poruch se opakuje, pro některé modely jsou typické (např. kolísání volnoběžných otáček x krokový motorek) a navíc o nich píší majitelé starších aut. A stran poruchovosti já nevím, mám Sonatu r.v. 93 a dokud autiku bylo do 9 let bylo bezproblémový, po tej 9-tce jsem začal opravovat no ... :idea: Navíc druhým autem v rodině je Accent 96' - no baterku jsem měnil a zazlobilo stahování oken, jinak nic. Na Sonatě mám 300 kkm na Accentu 80kkm.
Sonata 2.0 16V, 1993
Accent 1.3 12V, 1996
Uživatelský avatar
Petusko73
**
Příspěvky: 134
Registrován: 18 črc 2006, 17:39
Bydliště: Košice

Příspěvek od Petusko73 »

Som na 90 percen rozhodnutý, kúpin Accent 1,5 crdi. Ešte som nečítal zlú recenziu. Už sa teším na jar, až vtedy to bude aktuálne. Predám Golfa a šup do Hyundai-a. No a somozrejme došetriť najaké bubáky. Len vám závidím tie české ceny, u nás je to o cca 100 000,-Sk viac. Ale aj tak to nie zlé. Nech žije H. HOUK.
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Pokud nenatrefíš na nepovedený kousek (jen pro upřesnění, ty se daří vyrobit i v konzernu) zjistíš, že tvá volba nebyla špatná. Gratuluji a doufám, že se uvidíme někde na sraze ahoj :wink:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
peter
*
Příspěvky: 11
Registrován: 17 zář 2005, 21:35
Bydliště: Dubnica, Slovensko

Nový Hyundai

Příspěvek od peter »

Sedel som v ňom. Zvonku každý podľa vkusu - pre mňa ujde, avšakžiaden zázrak, ale vnútri to je proste paráda. Už šetrím bubáky. Do 2 rokov ho chcem mať doma. Skôr nie. Raz som sa bavil s chlapíkom, ktorý pracoval v automobilke a ten mi doporučil nekupovať prvé modely - treba vychytať muchy. Zato posledné kusy starého modelu sú už vymakané. Takže ešte počkám, snáď sa to oplatí. Veľmi sa na nového huňáča teším. Čaute. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Hyundai Accent 1,5 12V r.v.95
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“