Nový Hyundai Accent

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
kyrmon
*****
Příspěvky: 1605
Registrován: 29 bře 2017, 10:54
Bydliště: okolí Kolína

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od kyrmon »

Mexican: tempomat nepíše, ale uvádí ASR a vyhřívané čelní sklo, to ani nevím, že se do ácy dávalo )
(To sklo asi v rámci automatické klimy a odmlžování skla?) Taky kdybych sháněl auto teď, tak se na něj minimálně dojedu podívat..stejně jako vloni bych jel na Vildovýho :wink:

mario74: užij si to ;) můžu se zeptat kam konkrétně? ENC? Jsem zvědavej na tu svoji spotřebu no... ale nakonec prý pojedeme max 110km/hod, protože mu to žere víc než mně :D/ :D/
Hyundai Accent 1,4 71kW 08 Bronze Gray Metallic
Reklama
 

Uživatelský avatar
mario74
**
Příspěvky: 362
Registrován: 28 bře 2007, 11:56
Bydliště: Prešov

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od mario74 »

kyrmon...
Do chorvatska ideme najprv na 4 dni do Zahrebu s dcerou na sutaz ... maju tam majstrovstva sveta mazoretky
Nasledne ideme na Vir.
Nevies co je ENC? - napr. https://auto.sme.sk/c/20821736/elektron ... a-enc.html
A spotrebu mam taku ako som pisal dialnica okolo 120km/h +- 5l na 100km ( zalezi aky je profil dialnice.. inac berie v Madarsku kde je rovina a inach Chorvatsko kde je to hore dole kopcom , ale priemer cca taky)
aktualne - Hyundai Accent 1.5CRDi r.v.2007
predany - Hyundai Accent 1.3i GLS 62kW, r.v.96,4dr.
ICQ:258-744-379
Uživatelský avatar
kyrmon
*****
Příspěvky: 1605
Registrován: 29 bře 2017, 10:54
Bydliště: okolí Kolína

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od kyrmon »

Tak jsem dnes konečně dočetl tenhle topic na fóru, předchozí mobil mi v tom kladl klacky pod nohy, když zhruba po 30ti stránkách si přestal pamatovat, kde jsem skončil :evil: to

Každopádně je škoda, že spousta fotek již nefunguje a i spousta zpráv, na které se následně odkazuje již neexistuje (daň za stáří, čistku moderátorů a přesunů z vlákna do vlákna), ale aspoň jsem Vás zas o trochu líp poznal :wink:

mario74: Promiň, že reaguji až teď, ale nějak mi unikla tvoje reakce ](*,) #-o děkuji za odkaz na ENC, letos to bez něj vydržím, přeci jen první dovolená a nevím, jestli se mi takový režim vůbec bude líbit, zatím jsem furt jen makal (budiž mu omluvou nízký věk)
Dovolenou si každopádně užijte, dceři za mě popřej hodně štěstí (docela dlouho jí mažoretky drží, že? V roce 2014 byla 6. (?)v republice a teď už mistrovství světa... Šikovné děvče ;) )
Na tu spotřebu jsem zvědavej s benzínem, nakonec možná pojedem jen v 6ti a se třemi lidmi na palubě áca cvičí ještě hezky :twisted:

Každopádně už se ácy nemůžu dočkat, jak jsem teď přes týden pryč, tak mám normálně absťák..zítra by měl mít servis snad konečně hotovou výměnu ložiska, kvůli které jsem ho prakticky odstavil a ve čtvrtek bych si pro něj měl jít... Si budu muset naplánovat nějaký delší výlet s ním pak, abych si ho užil..
No.. a když jsem ho dával do toho servisu, tak jsem se přes litaky podíval na zadní brzdy a už tam zas začíná hloubková koroze ](*,) ](*,) ](*,) rok byl klid a po zimě to zas začne? Tak to ne... To zas zkusím rozebrat a namazat... Nejhorší je, že se furt bojím rozebrat a zkontrolovat ten největší pistek ve třmenu (vždy zapomenu jeho název.. ten jak je vytlačován brzd. kapalinou.... Kdyžtak naložím plnej kufr cementu (na chatě se bude jistě hodit) a půjdu udělat brzdící jízdu... Třeba to pomůže :twisted:
Hyundai Accent 1,4 71kW 08 Bronze Gray Metallic
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Vilda »

kyrmon : Tak to jsi si početl =D> a zmizelé fotky v propadlišti dějin mě taky mrzí :?

Kolikrát si taky s nostalgií pročítám tenhle topik a z křížků místo fotek je mi smutno .... dost to snižuje hodnotu a význam příspěvků z té doby.
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
redwine
*
Příspěvky: 25
Registrován: 19 srp 2008, 13:33
Bydliště: Michalovce

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od redwine »

Presne tak, boli to krasne roky s Accentom, skoda ze ho importer u nas zavrhol. Aktualny model je elegan.
https://hyundai.com.ua/accent-new/gallery
Hyundai i20 1.2 62kw CHIC, 02/18 Polar White + WP
Hyundai Elantra 1.6i 94kW, Premium, 06/16 Polar White
Hyundai Accent 1.4 16V 71kW, Elegance, 2/08 Wine Red-predaný
Uživatelský avatar
kyrmon
*****
Příspěvky: 1605
Registrován: 29 bře 2017, 10:54
Bydliště: okolí Kolína

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od kyrmon »

redwine: krasavec, jen co je pravda :wink: ale taky už mohli dát do kufru plynové vzpěry místo těch háku [-X
Hyundai Accent 1,4 71kW 08 Bronze Gray Metallic
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Gandalf »

By mne celkem zajímalo, kam by dnes importér posadil cenu vzhledem k i20 a i30? :) Vypadá pěkně.
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7901
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Mexican »

mno... je tu i30 fastback... kvalitativne to bude vyrazne lepsie
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Gandalf »

Fastback beru o třídu výš, proto bych byl zvědav na cenu Accenta v ČR. Ale možná bychom byli zklamaní...
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

Na tureckém trhu se prodává i20, Accent a nová i30 (pravda jen HB), takže možnost cenového porovnání je alespoň tam - https://www.hyundai.com/tr/tr/arac-sati ... 0#gotoform
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
Uživatelský avatar
kyrmon
*****
Příspěvky: 1605
Registrován: 29 bře 2017, 10:54
Bydliště: okolí Kolína

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od kyrmon »

A šli by majitelé New Accenta do New new Accenta, kdyby byl na našel trhu k dostání?

Mexičan: Jak jsem to tu tak pročítal, tak jsi už 3x zvažoval jeho výměnu, jsi s ním stále spokojenej?
Hyundai Accent 1,4 71kW 08 Bronze Gray Metallic
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Gandalf »

Když vezmu jen poměrné částky, tak z porovnání i20 a Accenta v Turecku a i20 v ČR vychází česká cena Accenta někdo kolem 313.000. To je dostatečně daleko od 370t za Fastback a o něco blíž částce 340t i30 HB. Podvozkově bude i30 někde jinde. Accenta tam nabízí jen v 1.4i nebo 1.6CRDi. Takže kdo je na atmosférickou klasiku, byl by spokojený, jen mi tam chybí skvělá 1.6i. Kdo chce přifouknout, musel by do nafty. Vzhledově se mi nový Accent líbí. Ale vybírat si dnes nové auto pro mé potřeby, tak u Hyundaie bych asi testoval Fastback. Záleželo by také na "vstřícnosti" prodejce :)
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7901
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Mexican »

kyrmon: spokojny som.. pochopitelne by som chcel modernejsie auto, s automatom, tempomatom atd. Bohuzial stale dostavujeme dom a jednak vsetky peniaze idu tam a jednak by som tych lomoch, zahradnictvach a stavebninach vyzeral divne s novym autom.. no a vlastne chcem hybrid :-)
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
kyrmon
*****
Příspěvky: 1605
Registrován: 29 bře 2017, 10:54
Bydliště: okolí Kolína

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od kyrmon »

Chápu ;) já chci dát ácu zas co nejvíc do pořádku před tím, než si taky koupím nějakej domek.. pak už to s rekonstrukcí půjde hůř :roll:

btw, představ si, že bys do toho lomu dojel s tím hybridem a oni ti nevěřili, že to něco utáhne ;)
Hyundai Accent 1,4 71kW 08 Bronze Gray Metallic
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7901
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Mexican »

on taky Auris/corolla hybrid neutiahne nic (tazne 50kg, takze max drziak na gulu na bicykle)

Accenta chcem z hecu dojazdit, ciel je teraz 400 000km. uz mi chyba len par km :) (asi 85kkm). tento rok to ale bude jazdecky zaujimave, musim ho trochu skontrolovat - za tyzden vyrazame do Ciernej hory (moc sa tesim)
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“