Hyundai Accent 1.6 benzín

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Hardcam »

S tim podvsetlenim KIA nesetri, muj pro_ceed byl v podstatne nizsi vybave nez i30, ale podsvetlene mel uplne vsechno. i30 nema podsvetleni ovladani vnejsi zrcatek, regulaci svetlometu (resp. podsvetlene neni to kolecko, funkce ano) a tusim jeste jedna funkce nesviti. Je to takovy osizeny no :wink: s tema clonitka u Matrixe je to divny, nejsou vebyheny? To prece neni normalni.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Reklama
 

Uživatelský avatar
enjoy
****
Příspěvky: 1272
Registrován: 19 srp 2011, 20:23
Bydliště: Praha 3

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od enjoy »

Mají tak silnou pružinu, že když je vyklopíš napůl, tak vystřelí buď zpět anebo do do krajní polohy.V podstatě fungují jen v obou krajních polohách.Rozbité to určitě není :D
Hyundai Matrix 1.5 CRDi VGT 81kw
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Vilda »

zolda píše:Vildo, tak jsem koukal na mého Ácu - model 2010 a nechci Tě naštvat, ale mně červená na otáčkoměru svítí červěně ... ale tam stějně moje ručička nechodí :!:
Tak moje ručička tam zase chodí dost často ..... právě proto mě to štve :D ale přežiju to, co mi zbývá. Koukal jsem, jak sem na forum dával fotku 69pavel, tak mu taky červený pole otáčkoměru nesvítí ..... oni v budících diody jsou, jen to červený pole prostě nastříkali neprůhlednou barvou ... ve dne je to červený, ale v noci tu barvu diody neprosvítí [-X takže celý to pole je černý ....
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
69pavel
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 30 srp 2009, 20:29

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od 69pavel »

Vildo mi to ani nevadi ze to nesviti cervene,jaksi mi tam rucicka nedochazi k te hranici v rodine nemame zadneho variota ktery by tam hnal do tech policek :D :P :D
Hyu ACCENT MCT 1.5CRDi VGT rok: 10/2008 barva: 2X INDIGO BLUEMICA oil: TOTALQUARTZ9000 5W/40
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“