problémy

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: problémy

Příspěvek od Vilda »

Marťas a co vrakoviště ?? Tam by se snad dal sehnat :-k přece jen, tenhle Áca je už skoro veterán .....
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Reklama
 

Uživatelský avatar
69pavel
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 30 srp 2009, 20:29

Re: problémy

Příspěvek od 69pavel »

a nez unahlis na vrakac tak se podivej zde http://www.heureka.cz/?h%5Bfraze%5D=98510-25100,
jinak v polsku na alegru je pouzity za 25 zlotych ale zase ta doprava a postovne je vysoke k nam do republiky,vyslo by to draz nez ten novy za 600 kaček vyhledano na heurece http://shop.autodilykrc.cz/cz-detail-56 ... yvody.html a je skladem

autokelyne ho maj za 1720 s dph- a jeste neni skladem ,kokoti ](*,) ](*,) http://www.autokelly.cz/#|Y33buV4cvEnkJ ... j+pXL45voc
Hyu ACCENT MCT 1.5CRDi VGT rok: 10/2008 barva: 2X INDIGO BLUEMICA oil: TOTALQUARTZ9000 5W/40
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: problémy

Příspěvek od Martun »

69pavel
Týjo, diky!! By mě fakt nenapadlo kouknout na Heureku. Diky. Alespoň vim cenu.
Ten vrakáč můžu skusim taky ale jakou mám jistotu ze mi to nebude dělat za chvilku to stejný..Není to plechařina..žejo? :wink:
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
peschek
Příspěvky: 3
Registrován: 15 kvě 2015, 10:10

Re: problémy

Příspěvek od peschek »

Zdravím potřeboval bych poradit jaké jsou klíče na motor na Hyudai accent 1.5 crdi 81kw hnije mi v servisu a mechanik nemuže udejně sehnat klíč na motor aby mohl vyměnit těsnění pod hlavou je tam nějaký speciální???nebo jestli někdo ví jaký je prosím napište mi to děkuji moc
peschek
Příspěvky: 3
Registrován: 15 kvě 2015, 10:10

Re: problémy

Příspěvek od peschek »

Zdravím potřeboval bych poradit jaké jsou klíče na motor na Hyudai accent 1.5 crdi 81kw hnije mi v servisu a mechanik nemuže udejně sehnat klíč na motor aby mohl vyměnit těsnění pod hlavou je tam nějaký speciální???nebo jestli někdo ví jaký je prosím napište mi to děkuji moc
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: problémy

Příspěvek od rokolo »

Jaké jsou potřeba klíče, to opravdu nevím, ale když si s tím v servisu neví rady, tak bych zkusil jiný servis :idea:
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Uživatelský avatar
kyrmon
*****
Příspěvky: 1605
Registrován: 29 bře 2017, 10:54
Bydliště: okolí Kolína

Re: problémy

Příspěvek od kyrmon »

Zdravím :). Tak trochu oživím i toto téma :roll: .
Dnes jsem chtěl vyrazit do kina a co čert nechtěl.. sednu do auta, začnu startovat, trvá to o něco déle než normálně a auto se klepe.. nastartuje, zaklepe pořádně a chcípne ](*,) Podruhé startuji s trochou plynu, motor se udrží, ale pořád se divně klepe... Tak ho chcípnu sám a jdu na pokus číslo 3. Nastartuju a auto chcípne hned.. Po 4. startování se už udrží v chodu, ale stále se mi nezdál jeho chod (OBD diag ELM327 nic nenachází). Nechám ho tedy chvíli zahřát a provádím opětovný start, kdy už jsem s chodem motoru jakžtak spokojen a troufám si odjet... :roll: . Po filmu jsem nastartoval a odjel už normálně. :-k
Uvidím jak se to dál vyvine, matně vzpomínám, že se mi to letos stalo už jednou (v létě) s tím, že jsem za sebou normálně vytvořil mlhu (tentokrát jsem ji nezkoumal). Letos mám měněny svíčky, kabely, palivák, vzduch. filt. (prakticky kompletní prohlídku v 90ti tisících i když auto v tý době mělo 72k), 2x olej s filtrem,přehrátý soft v ŘJ... Zítra se zkusím dostat k vyčištění škrtící klapky dle návodu od maruskamichalek. [-o<

EDIT: tak dnes( 27.12) motor naskočil na první pokus krásně, i přes to ji čistím..klapka zas tak zanesená nebyla, ale ten olej tam :roll: (vcetne v tý hadici k air boxu ](*,) .. takže že by si včera ten motor nasál ten olej? :-k
Hyundai Accent 1,4 71kW 08 Bronze Gray Metallic
Uživatelský avatar
kyrmon
*****
Příspěvky: 1605
Registrován: 29 bře 2017, 10:54
Bydliště: okolí Kolína

Re: problémy

Příspěvek od kyrmon »

Zdravím, jeden takovej rychlej kontrolní dotaz.. Taky máte u rezervy tak vlhko? Když jsem ji tam dneska vracel, tak jsem vyndal všechno, co v tom prostoru vozím a hadrový utěrky, co tam mám na údržbu byly totálně nasosaný a už i začínaly plesnivět :-k Trocha povrchový rzi tam se tam našla už při koupi, ale doufal jsem, že se mu tam jen něco vylilo :roll:

Prozatím to budu řešit silikagely, než se oteplí a já budu moct začít zkoumat, kudy se to tam dostává :/ Ale asi jsem si fakt koupil špatnej kus.. příště až budu kupovat auto, tak jim ho tam na place rozeberu do posledního šroubku :twisted:
Hyundai Accent 1,4 71kW 08 Bronze Gray Metallic
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: problémy

Příspěvek od Vilda »

Kdyby sis chvíli počkal, na jaře budu prodávat svoji 1.6ku .... a ta žádnýma neduhama netrpí :wink:

Po startu neškube, brzdí, neprodukuje plíseň a jede jako z praku vystřelená 8) kurňa, ten motor mi bude chybět :cry:

( sranda :wink: )
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
kyrmon
*****
Příspěvky: 1605
Registrován: 29 bře 2017, 10:54
Bydliště: okolí Kolína

Re: problémy

Příspěvek od kyrmon »

Bohužel v době koupě se o vašem ácovi ještě nepsalo.. Ale přiznám se, že jakmile jsem přečetl, že ho budete prodávat, tak jsem chvíli zvažoval koupi druhého.. ;)
Hyundai Accent 1,4 71kW 08 Bronze Gray Metallic
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: problémy

Příspěvek od rokolo »

Myslím, že jsem úložný prostor pro rezervu přetěsňoval v místě gumové zátky, která je na dně. Ne že bych tam měl vodu, ale okolí bylo mírně orosené s povrchovou rzí, tak jsem to hned ošetřil a je pokoj.....
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Uživatelský avatar
kyrmon
*****
Příspěvky: 1605
Registrován: 29 bře 2017, 10:54
Bydliště: okolí Kolína

Re: problémy

Příspěvek od kyrmon »

Tou gumovovou zadkou myslis tu pruchodku kabeláže k taznemu? Jinou gumovou tam nemám :-k . Já plánuji jit trochu víc do hloubky ;) Kazdej svár pretesnim Carbond od Soudalu a všechny gumovy tesneni podlepim silikonem..Jen až bude lepší teplota
Hyundai Accent 1,4 71kW 08 Bronze Gray Metallic
mikodim
****
Příspěvky: 1350
Registrován: 02 lis 2013, 11:37

Re: problémy

Příspěvek od mikodim »

ja tam mam uplne sucho a bez korozie..
Accent 1.5CRDi,81kW ,2007
Fabia sedan 1.4
Megane classic 1.9dTi
Ibiza 1.9TDi,Xsara break 1.9HDi
Punto 1.1,Passat 1.8,Uno 1.3D
Prisma 1.6B,1.9D,Skoda 125GLS,Olcit
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: problémy

Příspěvek od rokolo »

kyrmon píše:Tou gumovovou zadkou myslis tu pruchodku kabeláže k taznemu? Jinou gumovou tam nemám :-k . Já plánuji jit trochu víc do hloubky ;) Kazdej svár pretesnim Carbond od Soudalu a všechny gumovy tesneni podlepim silikonem..Jen až bude lepší teplota
.....dno pro rezervu má otvor, který je zaslepen gumovou zátkou, alespoň tedy u mne to tak je....
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Uživatelský avatar
kyrmon
*****
Příspěvky: 1605
Registrován: 29 bře 2017, 10:54
Bydliště: okolí Kolína

Re: problémy

Příspěvek od kyrmon »

Nějaká zatka tam je, ale tu mám tuším zavarenou kovovou :-k se na to budu muset znovu podivat :-k
Hyundai Accent 1,4 71kW 08 Bronze Gray Metallic
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“