Namraza v aute

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Uživatelský avatar
Lulie
**
Příspěvky: 195
Registrován: 31 pro 2007, 10:29

Příspěvek od Lulie »

1162 jejda a to musím? :D
Hyundai Accent 1,5 CRDi VGT Elegance gold Beige 09/2007
Reklama
 

Uživatelský avatar
1162
*
Příspěvky: 52
Registrován: 06 led 2008, 13:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1162 »

Lulie píše:1162 jejda a to musím? :D
Hele hele, tady je někdo online :)
No nemusíš, ba naopak. 3x týdně umít,2x týdně vystříkat a nalít vodu do ostřčikovačů a 1x týdně vyměnit olej.
Spacák si rozlož vedle auta aby ho neukradli a hlavně s ním nikam nejezdi. Ještě by Tě nabourali. Víš přeci jak to dnes na silnicích je....děs a hrůza.
MHD je MHD :D
Hyundai Accent 1,5 CRDi Elegance, šedá/šedá
http://moje.auto.cz/1162/hyundai-accent.html
Uživatelský avatar
Pavel46
*
Příspěvky: 82
Registrován: 11 úno 2007, 11:44
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od Pavel46 »

1162 píše:
Mikro píše:mojmu fotrovi sa toto stavalo pravidelne, dovod? tuhy fajciar + necistil si skoro vobec predne sklo.

skus si vycistit predne sklo nejakym pripravkom na okna. povod je mozno v jemnom povlaku ktory sa na prednom a zadnom skle tvoria. zdroj je vacsinou prach.

ber to len ako prakticku radu.
Částečně souhlasím. Jak v autě kouřím tak zase trpí hnusným mastným flekem na předním skle. To pak když jedu v noci tak mám všechny auta rozmazaný jako bych blbě viděl. Dlouho jsem se toho nemohl zbavit, až jsem dostal nějaký spešl čistič na okna a je to pryč. Zapomeňte na iron či okenu, tím to vůbec nejde :?
Když jsem ještě kouřil, tak jsem to řešil takhle - sklo umýt saponem a potom vzít stěrkou a nakonec ještě jelenicí s octovou vodou. Jinak každá chemie nechá na skle nějaký film, který potom v noci vytváří odlesky, rozmazaniny a pod. Jo a taky přestat kouřit :P
Hezký den přeji :D
Hyundai Accent ´07 1.4- Elegance - Beige Gold
Uživatelský avatar
1162
*
Příspěvky: 52
Registrován: 06 led 2008, 13:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1162 »

Pavel46 píše:
1162 píše:
Mikro píše:mojmu fotrovi sa toto stavalo pravidelne, dovod? tuhy fajciar + necistil si skoro vobec predne sklo.

skus si vycistit predne sklo nejakym pripravkom na okna. povod je mozno v jemnom povlaku ktory sa na prednom a zadnom skle tvoria. zdroj je vacsinou prach.

ber to len ako prakticku radu.
Částečně souhlasím. Jak v autě kouřím tak zase trpí hnusným mastným flekem na předním skle. To pak když jedu v noci tak mám všechny auta rozmazaný jako bych blbě viděl. Dlouho jsem se toho nemohl zbavit, až jsem dostal nějaký spešl čistič na okna a je to pryč. Zapomeňte na iron či okenu, tím to vůbec nejde :?
Když jsem ještě kouřil, tak jsem to řešil takhle - sklo umýt saponem a potom vzít stěrkou a nakonec ještě jelenicí s octovou vodou. Jinak každá chemie nechá na skle nějaký film, který potom v noci vytváří odlesky a pod. Jo a taky přestat kouřit :P
Hezký den přeji :D
Tak to radši jezdit MHD než přestat kouřit.
Fuuj, hned si jdu zapálit, z té myšlenky se mi začali bouřit receptory v hlavě :lol:
Hyundai Accent 1,5 CRDi Elegance, šedá/šedá
http://moje.auto.cz/1162/hyundai-accent.html
Uživatelský avatar
Lulie
**
Příspěvky: 195
Registrován: 31 pro 2007, 10:29

Příspěvek od Lulie »

1162 a leštit a leštit!
Hyundai Accent 1,5 CRDi VGT Elegance gold Beige 09/2007
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

kdo leští ten jede... nebo tak nějak to bylo ne? :lol:
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
jandaxx
***
Příspěvky: 508
Registrován: 21 čer 2005, 19:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od jandaxx »

David C3 píše:kdo leští ten jede... nebo tak nějak to bylo ne? :lol:
Myslím že to je kdo maže, ten jede :D Slogan s leštěním neznám. :lol:
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

jandaxx píše:
David C3 píše:kdo leští ten jede... nebo tak nějak to bylo ne? :lol:
Myslím že to je kdo maže, ten jede :D Slogan s leštěním neznám. :lol:
no jooooo... chtěl sem napodobit Lulii :-)) ale dík... pane
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
Lulie
**
Příspěvky: 195
Registrován: 31 pro 2007, 10:29

Příspěvek od Lulie »

mě nenapodobuj, mám copyright :)
Hyundai Accent 1,5 CRDi VGT Elegance gold Beige 09/2007
honzagab
Příspěvky: 2
Registrován: 19 lis 2011, 22:45

Re: Namraza v aute

Příspěvek od honzagab »

Koupil jsem za 3 stovky Fogystop i s ukazatelem vlhkosti v americe, pověsil do auta a mám pokoj se zamražováním skel v autě. Viděl jsem to i na Seznamu u nás, pohledej. Předtím jsem zkoušel všechno ale jakmile bylo v autě jen trochu sněhu, škrábal jsem jako zběsilý a po cestě se to ještě znova mrazilo, než auto začalo pořádně topit. Nechutně otravný a taky nebezpečný, jednou jsem málem srazil chodce, vůbec jsem ho neviděl.
Uživatelský avatar
tombas
**
Příspěvky: 334
Registrován: 23 pro 2010, 09:14
Bydliště: Ostrava

Re: Namraza v aute

Příspěvek od tombas »

No tak to je skvělé a ta prodejna, kde mají Fogystop je v Ostravě a jedno balení stojí 159,- Kč! Dám si jedno i do kufru, protože tam se mi sráží vlhkost na nečalouněných plochách víka kufru.
Accent 1,4 Dynamic, 2007, Celadon Blue
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Namraza v aute

Příspěvek od Gandalf »

To mne celkem zajímá, nakolik spolehlivě to funguje a jako to má trvanlivost. O tohle by mohl být možná zájem na srazu :-k
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
tombas
**
Příspěvky: 334
Registrován: 23 pro 2010, 09:14
Bydliště: Ostrava

Re: Namraza v aute

Příspěvek od tombas »

Trvanlivost náplně udávají 3 roky, což by bylo super.
Podle mě to bude něco na principu silika gelu nebo něco podobného. Až budu mít cestu kolem, tak se tam zastavím. Taky mě nebaví každé ráno zamlžené sklo. Sice klima to odmlží za pár minut, ale s námrazou je to horší.
Accent 1,4 Dynamic, 2007, Celadon Blue
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Namraza v aute

Příspěvek od Hardcam »

To bych spis hledal nekde pricinu nez zachranovat dusledky. Pokud mas v aute celkove vlhkost, logicky by ti mela vsechna skla namrzat zevnitr, proc jen celni? A aut s klimatizaci by se mel casteji (ne jednou rocne) menit pylovy filtr a celorocne pouzivat klimatizace (pokud je ve vybave). Oproti letu jsem v zime celkem cune a nejak extra boty neoklepavam (pak vylevam z gumovych kobercu rybnik vody), ale okna mi nezamrzaji, jen z tech kobercu se vzdycky stane ledovka :) filtry menim po trech mesicich, klima bezi aspon jednou tydne, pokud to teplota dovoli a posledni rok preventivne pouzivam soubezne vzdycky dva nano pytlicky proti vlhkosti z Aukra (ale mam je pod zadnimi koberci, protoze hrozne chrasti pri pohybu).
U Getze jsem klimatizaci nemel a tedy ani jeji filtr. Prvni rok jsem s namazou bojoval, ale pak jsem zacal hodne vetrat (kdyz jsem byl v blizkosti auta, nechal jsem treba hodinu stazena okynka) a problem zmizel. Pote jsem celorocne opet zacal pouzivat pytliky (hodili se hlavne pri desti, kdyz nepomaha jakakoliv zmena teploty, pokud nemate klimu).
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Engineer
Moderátor
Příspěvky: 3306
Registrován: 22 lis 2006, 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: Namraza v aute

Příspěvek od Engineer »

Ja neviem ale v zime aby sa mi čelné okno nezahmlilo a nenamrzlo, tak uzavriem prieduchy fúkaru na 0.
A pomáha to...
Momentaly: VW Polo 1,4TDi 55kW RV2002 100 000km
Passed: WrAccent MC 1,4 71kw RV2007 60 000km
WrAccent LC 1,3 61kW RV2001 150 000km
Posledný príspevok sa necituje! používaj tlačidlo ODPOVEDAŤ.
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“