U kterého prodejce Hyundai koupit ACCENTa

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Re: U kterého prodejce Hyundai koupit ACCENTa

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

No já právě chci Castrol.
Dával jsem ho do předešlých aut a chci v tom pokračovat.
Už jsem jim psal mail a odpověděli, že můžu mít vlastní olej.
Nezjistil bys mi prosím, za kolik mají litr, protože dávat např. cca 600kč/l od nich nebo 350kč za můj, to je rozdíl.
A pokud to tam technik napíše, že jsem si donesl olej vlastní (správný a předepsaný typ) s tím, že to nevadí, tak klidně.
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Reklama
 

Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: U kterého prodejce Hyundai koupit ACCENTa

Příspěvek od cert »

ZdeněkSvoboda píše:No já právě chci Castrol.
Dával jsem ho do předešlých aut a chci v tom pokračovat.
Už jsem jim psal mail a odpověděli, že můžu mít vlastní olej.
Nezjistil bys mi prosím, za kolik mají litr, protože dávat např. cca 600kč/l od nich nebo 350kč za můj, to je rozdíl.
A pokud to tam technik napíše, že jsem si donesl olej vlastní (správný a předepsaný typ) s tím, že to nevadí, tak klidně.
Pokud chceš Castrol, tak asi nebude problém. Jen se divím, že chceš průměrný olej za nadprůměrné peníze. Na tomhle oleji se platí hlavně značka, ale kvalitativně je mnoho olejů lepších (Total, Elf, Mobil, Q8, Liqui Moly, Fuchs). Mrkni na forum www.oleje.cz . Jinak mi přijímací technik v Iromezu říkal, že litr Castrolu 5W-30 stojí cca 400,- (před cca 14 dny).
Pokud pojedeš do Iromezu tak napiš jak garančka proběhla.
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Killer
**
Příspěvky: 108
Registrován: 06 dub 2007, 16:29
Bydliště: Kladno

Re: U kterého prodejce Hyundai koupit ACCENTa

Příspěvek od Killer »

Nemate nekdo zkusenost s Amondem v Kladne? Jsem velimi spokojeny s jejich servisem a premyslim o koupi noveho vozu take u nich. Ale mam jeste urcite moznost v Autopalace Butovice a v Pribrami.
Hyundai i30 1.4 Classic Plus moonlight blue
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Re: U kterého prodejce Hyundai koupit ACCENTa

Příspěvek od tom »

Killer píše:Nemate nekdo zkusenost s Amondem v Kladne? Jsem velimi spokojeny s jejich servisem a premyslim o koupi noveho vozu take u nich. Ale mam jeste urcite moznost v Autopalace Butovice a v Pribrami.

Byl jsem v Amondu při výběru vozu, jednání s prodejcem perfektní (koukal jsem na accenta, i30 a metrixe), ale základní problém byl při úvěru (leasingu), kde amond převážně upřednostňuje ŠkoFIN (AutoFIN), a tam je nehorázný přeplatek.
Nakonec jsem zajel na druhou stranu Kladna... :mrgreen:
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Killer
**
Příspěvky: 108
Registrován: 06 dub 2007, 16:29
Bydliště: Kladno

Re: U kterého prodejce Hyundai koupit ACCENTa

Příspěvek od Killer »

tom píše:
Killer píše:Nemate nekdo zkusenost s Amondem v Kladne? Jsem velimi spokojeny s jejich servisem a premyslim o koupi noveho vozu take u nich. Ale mam jeste urcite moznost v Autopalace Butovice a v Pribrami.

Byl jsem v Amondu při výběru vozu, jednání s prodejcem perfektní (koukal jsem na accenta, i30 a metrixe), ale základní problém byl při úvěru (leasingu), kde amond převážně upřednostňuje ŠkoFIN (AutoFIN), a tam je nehorázný přeplatek.
Nakonec jsem zajel na druhou stranu Kladna... :mrgreen:
Hmm, na jakou druhou stranu :) V Kladne uz o zadnem prodejci nevim. HK Partner uz Hyundai nema pokud vim.
Hyundai i30 1.4 Classic Plus moonlight blue
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: U kterého prodejce Hyundai koupit ACCENTa

Příspěvek od Hardcam »

Tome, tys nekupoval Accenta v Usti? Myslel jsem, zes tam jezdil...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Re: U kterého prodejce Hyundai koupit ACCENTa

Příspěvek od tom »

Killer píše:
tom píše:
Killer píše:Nemate nekdo zkusenost s Amondem v Kladne? Jsem velimi spokojeny s jejich servisem a premyslim o koupi noveho vozu take u nich. Ale mam jeste urcite moznost v Autopalace Butovice a v Pribrami.

Byl jsem v Amondu při výběru vozu, jednání s prodejcem perfektní (koukal jsem na accenta, i30 a metrixe), ale základní problém byl při úvěru (leasingu), kde amond převážně upřednostňuje ŠkoFIN (AutoFIN), a tam je nehorázný přeplatek.
Nakonec jsem zajel na druhou stranu Kladna... :mrgreen:
Hmm, na jakou druhou stranu :) V Kladne uz o zadnem prodejci nevim. HK Partner uz Hyundai nema pokud vim.

Myslel jsem tím Auto Schwab. (Citroen)
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Re: U kterého prodejce Hyundai koupit ACCENTa

Příspěvek od tom »

Hardcam píše:Tome, tys nekupoval Accenta v Usti? Myslel jsem, zes tam jezdil...

Accent byl z Ústí, ale teď na začátku roku když jsem kupoval další auto, tak jsem prošel hodně salónů na Kladně vč. Amondu.
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“