S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Příspěvek od Hardcam »

Malinska super, vubec mam Krk hodne rad, ale spis jsem jezdil do Basky. Postupem casu ty destinace ale zkracujeme, uz jezdime na sever Rabacu a tam uz Chorvatsko konci :mrgreen:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Reklama
 

Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7904
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Příspěvek od Mexican »

Hardcam píše:to radsi lezis v pisku? CHorvatsko mam rad i proto, ze jsou tam kaminkovy plaze, taci dobra "lezalka" a je to pohoda...
ja toho moc nenalezim, ale ano piesok je lepsi - da sa hrat volejbal, rano sa da kondicne behavat, co je extremne prijemne. A najma nemusim do vody nosit tie uchylne kupacie natahovaky na nohy. Moc som toho po plazach nenachodil, ale pacilo sa mi v spanielsku (okolo LLoret) vo Francuzsku (Riviera) pripadne nemecko (Sylt). mne tie kamene a ten beton proste nepripada nijak plazovo. Pdobne je to v Oregone, tam idu do vody ale len najvacsi entuziasti
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2764
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Příspěvek od Espero »

Ty rozpálené a horké oblásky jsou skvělý rehabilitační prostředek na páteř a různé záněty kolem ní.
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2010, barva béžová metalíza
Uživatelský avatar
Rudolf
**
Příspěvky: 389
Registrován: 10 čer 2007, 17:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Příspěvek od Rudolf »

ricci píše:Strigrad ma velky potencial = more, plaze, hory, turistika, horolezectvo, blízko Zadar a Pag ... lokalita na opatovnu dovolenku a clovek stale najde nieco nove......
Souhlasím. Byli jsme tam loni, letos o kousek dál, ale jeden den po "tůře" jsme se tam koupali.
Přílohy
Starigrad
Starigrad
P1010896.JPG (58.1 KiB) Zobrazeno 2653 x
Starigrad
Starigrad
P1010878.JPG (63.01 KiB) Zobrazeno 2653 x
Hyundai Atos Prime 1,1i;
Obrázek
Hyundai Accent Elegance 1,6i CVVT;
Obrázek
Uživatelský avatar
zolda
**
Příspěvky: 305
Registrován: 09 srp 2010, 21:13
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Příspěvek od zolda »

... chlapi už toho nechte, nebo ještě pojedu do Chorvatska letos podruhé jako Zdenda :P
ale otočím list, tady je vyfešákovaný Áca, vdával jsem totiž dceru :P :wink: :D/
Přílohy
Svatba.jpg
Svatba.jpg (234.48 KiB) Zobrazeno 2653 x
Citroen Berlingo Multispace Shine, 1,6 BlueHDi 120 MAN6 bílé barvy, září 2016
ix20 1.4 CVVT 66 kW Tricolor reed, březen 2013
NewAccent 1.4 i Alpha Style Indigo blue, duben 2010
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Příspěvek od Martun »

Tak to je fešák tedy!!! =D> =D>
Tak to gratulace jak ke svatbě, tak k vyfešákovanému autu!
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Příspěvek od Vilda »

zolda píše:... vdával jsem totiž dceru :P :wink: :D/
No vidíš ..... má ji na krku někdo jinej :lol: taky jsem měl radost, když se dcerušky vdaly :D/ najednou mi nějak zbývalo víc peněz a dostal jsem se k pokoji s balkonem :wink:

Áca je vyšperkovanej pěkně =D> budeš ho takhle mít, až do srazu ?? :D
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
zolda
**
Příspěvky: 305
Registrován: 09 srp 2010, 21:13
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Příspěvek od zolda »

... kdepak Vildo, po výzdobě Áci zbyly jenom otisky na kapotě od přísavek, ale do srazu už vozítko nemyju :mrgreen: kdo to má pořád leštit :cry:
Citroen Berlingo Multispace Shine, 1,6 BlueHDi 120 MAN6 bílé barvy, září 2016
ix20 1.4 CVVT 66 kW Tricolor reed, březen 2013
NewAccent 1.4 i Alpha Style Indigo blue, duben 2010
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Příspěvek od Vilda »

Tak plantážníci :D příští týden jdu zaplatit zálohu na dovolenou v Itálii a 9.června, v neděli večer vyrážím z Mnichova směrem na Jaderské moře a Vieste 8) už teď se vidim ve vlnách tyrkysové vody !!! Tím spíš, když se podívám oknem ven, kde se sype ta bílá srágora :(

Borku .... a co ty ?? Nebudeš touhle dobou taky na svém místečku v Itálii se skleničkou něčeho dobrýho v ruce :wink:
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Miros
**
Příspěvky: 127
Registrován: 19 bře 2008, 08:18
Bydliště: Chotěboř

Re: S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Příspěvek od Miros »

Vildo,kam jezdíš?Mně Itálie táhne víc,než Hrvati,ale nedomluvim se tam.Když jsme byli v Otrantu na jihu,chtěli jen italsky a nebo trochu německy.Od 2002 jsme tam nejeli,byl jsem svědkem u bourajdy a ještě měsíc po jsem se budil hruzou
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Příspěvek od Borek »

Vildo,chlape,jak ty to víš,že tam budu ve stejné době,poblíž tebe také :?: Už se nemůžu dočkat.Minulý rok jsme v Itálii byli měsíc(od srpna do září).Tenhle rok,musíme termín trochu překombinovat.Mladší dcera jde od září na střední,tak tam hned první dny nemůže chybět(většinou se vracíme až tak 10-15.září).Tak teď vyrazíme už v půlce června-nejméně na dva týdny.Tenhle týden bych chtěl dovču koupit-jen musíme doladit,na jak dlouho(manželce v práci nechtějí dávat měsíční dovolené :D ).
Doufám,že mě pošleš po proudu moře flašku Limoncela,abych věděl,že tam jsi. :D Jen mám obavy,že při tvé chorobné čistotě,začneš mýt Ácu v moři a ke mě na pláž připlave mastná skvrna a pěna od autošampónu,od Vieste :-k #-o :| :x :D .
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Příspěvek od Vilda »

Borku neboj, Áca bude vyleštěnej už před odjezdem na dovolenou :D a pak ho opláchnu s kýble u bungalovu když se vracím .... aby mi ho neusmažilo žhavé italské slunce, tak mám Accentíka zaparkovanýho v malém borovém lesíku, kde je chládek :idea: ale pak musim odstranit vodou pár ptačích hovínek :shock:

A že se těším jak malé děcko už teď .... tak na to vem jed :D !!!!!

Miros : Tady máš info .... a je to tam super, ale hold je to taky daleko :roll: z prahy nějakých 1 650 km, takže by bylo vhodnější tu cestu rozdělit na dva dny. Někde v Rakousku přespat a další den pokračovat .... Já to mám z Mnichova přeci jen kratší a těch 1200 km v pohodě zvládnu ...

http://www.vieste-gargano.com/San%20Pablo.htm
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
miro263
**
Příspěvky: 399
Registrován: 22 črc 2009, 19:38
Bydliště: Bratislava - Helpa - Pohorela
Kontaktovat uživatele:

Re: S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Příspěvek od miro263 »

Sorry za spam.

Ale ak budete chcet ist do chorvatska a chcete dobru cenu tak moja exka ma cestovku ( jej manzel je chorvat).

stranka je www.adriahome.com ( odkazte sa na mna Miro Lilko)
Hyundai Accent MC 1.4 -city car
a kopec dalsich nehyundaioidnych
Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2764
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Příspěvek od Espero »

Chlapi, koukal jsem na to vaše Gargáno i z mého pohledu jezdce ve spacím vagónu a je to tam fakt pěkné, nejen pláže a městečko, prošel jsem si to Street view, ale je tam hornatý terén se souvislým borovicovým lesem protkaným spoustou silniček, kde by se dalo zašít na noc či spíše řadu nocí. Ale dalo by se tam v podstatě zajet na noc i na některé pláže. Ať už H1 prodám nebo ne, (jeho funkci zastoupí případně další mé vozy), takže si myslím, že to na řadu dní za zastávku stojí. Letos nemůžeme vzhledem ke zdravotnímu stavu nejmladšího kluka jezdit každý den jinam, jak nám vyhovuje od přírody, ale spíše být na místě a pojmout to jako léčebný pobyt. To nám ale nebráni si sednout na skleničku (v Itálii se smí před jízdou) nebo večeři a pak vždy poodjet na vybrané místečko spát. Akorát, že letos předpokládáme termín spíše přelom července či první dekádu srpna, a to ještě, jestli kluka do té doby odoperují a zotaví se z toho, (jinak bychom museli zůstat doma), takže se tam asi nesejdeme. Určitě to tam bude přijatelnější než u Chorvatů.
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2010, barva béžová metalíza
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7904
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Příspěvek od Mexican »

zdarec vsetkym.. kedze som cez zimu moc nevytiahol paty z domu, dohodli sme sa s par kamosmi na mensi roadtrip po irsku

Pre mna uplne nova skusenost - prvykrat som soferoval vlavo, prvykrat som radil lavackou.. no prve kilometre boli extremne krusne - na kruhacoch mi to zhasinalo, pretoze som si daval namiesto dvojky stvorku (lava ruka je klava :-) .. s orientaciu bol problem prvy den, zvysne tri uz pohoda. Hrozivo uzke cesty bolo tiez treba prezit, ale dalo sa. Jazdili sme uplne novou Toyotou Avensis D4-D s 91kW dieslom - celkovo 1250km, v piatich ludoch + plneho kufra, spotreba 5,9 podla PP. Jazdilo to na auto s 800km na tacho krasne a mam pocit ze po prekroceni 2000km to uplne ozilo.

Urcite sa tam planujem vratit - presli sme Dublin-Galway-Limmerick-Ring Of Kerry-Cork. Naklady na auto vratane poistenia a paliva 204 Euro / 4 dni. Aspon par foto aby bolo vidiet, ze sme chytili doslova irske leto :-)
Přílohy
hc022.jpg
hc022.jpg (128.22 KiB) Zobrazeno 2162 x
hc3.JPG
hc3.JPG (79.67 KiB) Zobrazeno 2162 x
hc2.JPG
hc2.JPG (96.21 KiB) Zobrazeno 2162 x
hc1.JPG
hc1.JPG (92.27 KiB) Zobrazeno 2162 x
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“