Dnešní nehoda

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
1162
*
Příspěvky: 52
Registrován: 06 led 2008, 13:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

CRASH testy v praxi aneb bourá se i s Accentem :-)

Příspěvek od 1162 »

Nehoda není náhoda, ještě že mám havarijní pojištění...

Ahojte všichni, po dlouhé době kdy jsme to tu jen četl se také připojím se svou maličkostí. Než se dostanu k věci ještě jedno co jsem chtěl. Poslední dobou v Praze potkávám hodně Accentů s vetřeleckou SPZ, takže se přiznejte kdo mi tu jezdí po rajónu ? :-)
A teď k věci. Nedávno jsem měl se svým miláčkem hrůznou nehodu. Na první pohled s autem nic není, ale na ten druhý... :-( Oprava 55tis. A to na autě není jediné škrábnutí. Ptáte se co se stalo ? Jedu si tak vklidu od Barandovského sídliště k Barandovskému mostu (pro ty co to znají) Vesele v pravém pruhu projíždím kolem radaru což bylo možná štěstí jelikož jsem jel pomalu. No a tak koukám a asi tak 20m před autem něco leží na silnici. Uhnout není kam, v levéím pruhu plno a brzdit už nemá cenu. Ne že by to nešlo zastavit, ale znáte to, z dálky se zdá všechno malé. Takže jsem pouze instinktivně najel tak abych tu věc měl uprostřed auta (trénink z českých silnic a slalom díra-kanál-díra) Když jsem byl tak 5 metrů předmět byl už větší až mě zamrazilo. Pak už si jen pamatuji nechutné mlácení od podvozku, auto párkrát nadskočilo a mě se sevřeli půlky. První reakce byla zkusit brzdy. Pak pohled do zpětného zrcátka zda neteče olej. Vše ok a tak jsem začal hledat místo kde zastavit. Asi po 50m se dalo zastavit. Ani mě moc nepřekvapilo že už tam stála Fabie. Zastavim, vystoupím a koukám. Nádherná skoro-modelka v sukni o nědco silnější než je můj pásek, dámské boty ke stehnům (alias holínky) a černý kožený kabátek. Hned ta nehoda byla milejší :-) První její slova byla :,,Taky jste na to najel ?" Taky taky. Co hůř z její Fábie začal téci olej jak když vypouštíte vanu. A světe div se, ve vaně měla díru jako prase. V tzom už laidy tahala mobil že zavolá Policajty. Její otázka jaké je to čílso přišla v nevhodnou chvíly. Zrovna jsem byl zahleděn na její nohy a tak se nám podařilo dovolat na záchranku :) V tu chvíly na místo dorazil žlutý posel z autoklubu. Prý že slyšel ve vysílačce jak kamiónáci říkají že někomu z tiráku upadl hever, tak ho jede dát pryč. Pozdě :-( Tou dobou už laidy mluvila na té správné lince a volala help me. Co bylo potom mi připomínalo akci ze 112 na Nove. Na jednu skvrnu tam bylo asi 5 aut. Hasiči vyskakovali z cisterny ještě než šofér zabrzdil a se skvrnou 5l oleje jich udatně bojovalo 7 :-) Pan policajt, říkejme mu Štaflík začal řešit situaci. Laidy si naložil do své dodávky kde ji začal pomáhat a chránit. Nevím zda se bránila, ale když vylezla, měla lístek na pokutu. Ptáte se za co ? No přeci že rychlost nepřizpůsobila situaci a nejela tak aby stihla zastavit na vzdálenost na kterou vidí. V tom z dodávky vykouknul Štaflík a ptá se: ,,Vy to chcete taky sepsat ?" Na to jsem mu poděkoval, že pokut mám dost a na první pohled s autem nic není. Když v tom kravál z houkaček a další policejní auto. Z něj vylezl Špagetka. Chvilku něco řešili a pak že jde hledat ten hever. Po pár minutách se vrátili že při jejich pátrání nic podezřelého nevypátrali. Hoch z autoklubu mě naložil a jeli jsme hledat také. Špagetka nekecal. Nikde nic. Ovšem když mi hoch z autoklubu říkal že zábavou řidičů kamiónu je kecat po vysílačce a hlásit si kde je jaká buchta v autě a kde co leží, bylo mi jasné že hever již dávno někdo sebral. Takže predmět doličný není. A tudiž ani pachatel. Já věděl proč 5% spoluúčast :-)
Koukám že jsem se nějak moc rozepsal a tak to zrychlím. Na první pohled s autem nic nebylo. Na ten druhý dle servisu oprava za cca 55tisíc. Pojišťovák z ČSOB byla fajn a kdybych mu řekl že mi ten hever vymlátil okna a rozbil střechu klidně by to podepsal. Takže mého miláčka čeká výměna přední nápravnice, nová stabilizační tyč, palivová nádrž a přestřik antikorozní vrstvou spodku.
Svět je tak zlej....to si to auto nezaslouží takhle trpět :-)

Pro zajímavost přikládám pár fotek. Pan pojišťovák má lepší ale alespoň něco jsem ukořistil.
Hm, tak z nějaké nepochopitelného důvodu mi sem nejdou nahrát fotky, takže se na ně můžete podívat zde:

http://moje.auto.cz/1162/hyundai-accent.html
Hyundai Accent 1,5 CRDi Elegance, šedá/šedá
http://moje.auto.cz/1162/hyundai-accent.html
Reklama
 

Uživatelský avatar
Bolo
*****
Příspěvky: 1598
Registrován: 29 pro 2007, 12:39
Bydliště: Čínský Těšín

Příspěvek od Bolo »

Kdyby jsi to zabrzdil,nějakej pitomec to do tebe napalil tak by to byla jeho vina ale autíčko by na tom asi nejlépe nebylo.No a příště foto i té modelky. :D
Bylo: Hyundai Coupé 1.6 1997
Hyundai Trajet 2.0 CRDI 2005
Hyundai Lantra 1.6 J2 kombi
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

No prave .... takova velka udalost, modelka tam a fotka nikde ....
Mno tak priste ...
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

To jsi skončil ještě dobře a lacino.Kdyby jsi místo heveru zbouchl tu modelku,to by tě přišlo ještě dráž. :D
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
1162
*
Příspěvky: 52
Registrován: 06 led 2008, 13:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1162 »

Borek píše:To jsi skončil ještě dobře a lacino.Kdyby jsi místo heveru zbouchl tu modelku,to by tě přišlo ještě dráž. :D

No to asi jo :-) Podařilo se mi ji tajně vyfotit mobilem, ale zaboha nemůžu najít tu fotku. Až najdu dám sem.
Hyundai Accent 1,5 CRDi Elegance, šedá/šedá
http://moje.auto.cz/1162/hyundai-accent.html
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Příspěvek od rokolo »

Už se všichni těšíme 8)
Uživatelský avatar
1162
*
Příspěvky: 52
Registrován: 06 led 2008, 13:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1162 »

Tak jsem slibovanou fotku nenašel a tak přikládám alespoň tuto z dálky. Každý holt musí zapojit fantazii :) Obrázek
Hyundai Accent 1,5 CRDi Elegance, šedá/šedá
http://moje.auto.cz/1162/hyundai-accent.html
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Příspěvek od rokolo »

Blondýna v černém....k tomu člověk asi nepotřebuje moc fantazije :wink:
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

jj pěkná navi :-)
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7901
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

no vyzera to zaujimavo, ale holka nema moc vkus na boty... kombinacia s tym kabatom vyzera trochu ako vesiak
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
ceme
**
Příspěvky: 114
Registrován: 20 bře 2008, 09:10
Bydliště: Bratislava

Re: CRASH testy v praxi aneb bourá se i s Accentem :-)

Příspěvek od ceme »

Ahoj ahoj tak je mi luto čo sa ti stalo aj ked možno to bol osud a mal si so slečnou nadviazať kontakt :lol: no ale čo ma zaujalo je tvoja laktová opierka kde si si ju dal namontovať a ak možeš napíš aj cenu a ako dlho sa na nu čaká a dá dakujem inak super foto tej opierky dosť podrobné dakujem vopred za odpoved ;)

1162 píše:Nehoda není náhoda, ještě že mám havarijní pojištění...

Ahojte všichni, po dlouhé době kdy jsme to tu jen četl se také připojím se svou maličkostí. Než se dostanu k věci ještě jedno co jsem chtěl. Poslední dobou v Praze potkávám hodně Accentů s vetřeleckou SPZ, takže se přiznejte kdo mi tu jezdí po rajónu ? :-)
A teď k věci. Nedávno jsem měl se svým miláčkem hrůznou nehodu. Na první pohled s autem nic není, ale na ten druhý... :-( Oprava 55tis. A to na autě není jediné škrábnutí. Ptáte se co se stalo ? Jedu si tak vklidu od Barandovského sídliště k Barandovskému mostu (pro ty co to znají) Vesele v pravém pruhu projíždím kolem radaru což bylo možná štěstí jelikož jsem jel pomalu. No a tak koukám a asi tak 20m před autem něco leží na silnici. Uhnout není kam, v levéím pruhu plno a brzdit už nemá cenu. Ne že by to nešlo zastavit, ale znáte to, z dálky se zdá všechno malé. Takže jsem pouze instinktivně najel tak abych tu věc měl uprostřed auta (trénink z českých silnic a slalom díra-kanál-díra) Když jsem byl tak 5 metrů předmět byl už větší až mě zamrazilo. Pak už si jen pamatuji nechutné mlácení od podvozku, auto párkrát nadskočilo a mě se sevřeli půlky. První reakce byla zkusit brzdy. Pak pohled do zpětného zrcátka zda neteče olej. Vše ok a tak jsem začal hledat místo kde zastavit. Asi po 50m se dalo zastavit. Ani mě moc nepřekvapilo že už tam stála Fabie. Zastavim, vystoupím a koukám. Nádherná skoro-modelka v sukni o nědco silnější než je můj pásek, dámské boty ke stehnům (alias holínky) a černý kožený kabátek. Hned ta nehoda byla milejší :-) První její slova byla :,,Taky jste na to najel ?" Taky taky. Co hůř z její Fábie začal téci olej jak když vypouštíte vanu. A světe div se, ve vaně měla díru jako prase. V tzom už laidy tahala mobil že zavolá Policajty. Její otázka jaké je to čílso přišla v nevhodnou chvíly. Zrovna jsem byl zahleděn na její nohy a tak se nám podařilo dovolat na záchranku :) V tu chvíly na místo dorazil žlutý posel z autoklubu. Prý že slyšel ve vysílačce jak kamiónáci říkají že někomu z tiráku upadl hever, tak ho jede dát pryč. Pozdě :-( Tou dobou už laidy mluvila na té správné lince a volala help me. Co bylo potom mi připomínalo akci ze 112 na Nove. Na jednu skvrnu tam bylo asi 5 aut. Hasiči vyskakovali z cisterny ještě než šofér zabrzdil a se skvrnou 5l oleje jich udatně bojovalo 7 :-) Pan policajt, říkejme mu Štaflík začal řešit situaci. Laidy si naložil do své dodávky kde ji začal pomáhat a chránit. Nevím zda se bránila, ale když vylezla, měla lístek na pokutu. Ptáte se za co ? No přeci že rychlost nepřizpůsobila situaci a nejela tak aby stihla zastavit na vzdálenost na kterou vidí. V tom z dodávky vykouknul Štaflík a ptá se: ,,Vy to chcete taky sepsat ?" Na to jsem mu poděkoval, že pokut mám dost a na první pohled s autem nic není. Když v tom kravál z houkaček a další policejní auto. Z něj vylezl Špagetka. Chvilku něco řešili a pak že jde hledat ten hever. Po pár minutách se vrátili že při jejich pátrání nic podezřelého nevypátrali. Hoch z autoklubu mě naložil a jeli jsme hledat také. Špagetka nekecal. Nikde nic. Ovšem když mi hoch z autoklubu říkal že zábavou řidičů kamiónu je kecat po vysílačce a hlásit si kde je jaká buchta v autě a kde co leží, bylo mi jasné že hever již dávno někdo sebral. Takže predmět doličný není. A tudiž ani pachatel. Já věděl proč 5% spoluúčast :-)
Koukám že jsem se nějak moc rozepsal a tak to zrychlím. Na první pohled s autem nic nebylo. Na ten druhý dle servisu oprava za cca 55tisíc. Pojišťovák z ČSOB byla fajn a kdybych mu řekl že mi ten hever vymlátil okna a rozbil střechu klidně by to podepsal. Takže mého miláčka čeká výměna přední nápravnice, nová stabilizační tyč, palivová nádrž a přestřik antikorozní vrstvou spodku.
Svět je tak zlej....to si to auto nezaslouží takhle trpět :-)

Pro zajímavost přikládám pár fotek. Pan pojišťovák má lepší ale alespoň něco jsem ukořistil.
Hm, tak z nějaké nepochopitelného důvodu mi sem nejdou nahrát fotky, takže se na ně můžete podívat zde:

http://moje.auto.cz/1162/hyundai-accent.html
Obrázek
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Safra,co to zase na ukažto.com vymýšlejí za blbiny.Asi chce někdo rychle zbohatnout :roll: .Mě to nejde zvětšit(a asi nebudu sám)a ještě to žebrá o 30,-Kč. :evil: Chtělo by to změnit místo na ukládání fotek :!:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
1162
*
Příspěvky: 52
Registrován: 06 led 2008, 13:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: CRASH testy v praxi aneb bourá se i s Accentem :-)

Příspěvek od 1162 »

Ahoj, cena je cca 2400,- cčetně instalace. Ale upřímě možná bych šel do neoriginální za 500,- :)
Co se týče čekací doby jde o to jakou barvu zrovna mají skladem. Já čekal asi 14 dní nebo 3 týdny (už nevím) protože v tu dobu v ČR vůbec nebyla.

ceme píše:Ahoj ahoj tak je mi luto čo sa ti stalo aj ked možno to bol osud a mal si so slečnou nadviazať kontakt :lol: no ale čo ma zaujalo je tvoja laktová opierka kde si si ju dal namontovať a ak možeš napíš aj cenu a ako dlho sa na nu čaká a dá dakujem inak super foto tej opierky dosť podrobné dakujem vopred za odpoved ;)

1162 píše:Nehoda není náhoda, ještě že mám havarijní pojištění...

Ahojte všichni, po dlouhé době kdy jsme to tu jen četl se také připojím se svou maličkostí. Než se dostanu k věci ještě jedno co jsem chtěl. Poslední dobou v Praze potkávám hodně Accentů s vetřeleckou SPZ, takže se přiznejte kdo mi tu jezdí po rajónu ? :-)
A teď k věci. Nedávno jsem měl se svým miláčkem hrůznou nehodu. Na první pohled s autem nic není, ale na ten druhý... :-( Oprava 55tis. A to na autě není jediné škrábnutí. Ptáte se co se stalo ? Jedu si tak vklidu od Barandovského sídliště k Barandovskému mostu (pro ty co to znají) Vesele v pravém pruhu projíždím kolem radaru což bylo možná štěstí jelikož jsem jel pomalu. No a tak koukám a asi tak 20m před autem něco leží na silnici. Uhnout není kam, v levéím pruhu plno a brzdit už nemá cenu. Ne že by to nešlo zastavit, ale znáte to, z dálky se zdá všechno malé. Takže jsem pouze instinktivně najel tak abych tu věc měl uprostřed auta (trénink z českých silnic a slalom díra-kanál-díra) Když jsem byl tak 5 metrů předmět byl už větší až mě zamrazilo. Pak už si jen pamatuji nechutné mlácení od podvozku, auto párkrát nadskočilo a mě se sevřeli půlky. První reakce byla zkusit brzdy. Pak pohled do zpětného zrcátka zda neteče olej. Vše ok a tak jsem začal hledat místo kde zastavit. Asi po 50m se dalo zastavit. Ani mě moc nepřekvapilo že už tam stála Fabie. Zastavim, vystoupím a koukám. Nádherná skoro-modelka v sukni o nědco silnější než je můj pásek, dámské boty ke stehnům (alias holínky) a černý kožený kabátek. Hned ta nehoda byla milejší :-) První její slova byla :,,Taky jste na to najel ?" Taky taky. Co hůř z její Fábie začal téci olej jak když vypouštíte vanu. A světe div se, ve vaně měla díru jako prase. V tzom už laidy tahala mobil že zavolá Policajty. Její otázka jaké je to čílso přišla v nevhodnou chvíly. Zrovna jsem byl zahleděn na její nohy a tak se nám podařilo dovolat na záchranku :) V tu chvíly na místo dorazil žlutý posel z autoklubu. Prý že slyšel ve vysílačce jak kamiónáci říkají že někomu z tiráku upadl hever, tak ho jede dát pryč. Pozdě :-( Tou dobou už laidy mluvila na té správné lince a volala help me. Co bylo potom mi připomínalo akci ze 112 na Nove. Na jednu skvrnu tam bylo asi 5 aut. Hasiči vyskakovali z cisterny ještě než šofér zabrzdil a se skvrnou 5l oleje jich udatně bojovalo 7 :-) Pan policajt, říkejme mu Štaflík začal řešit situaci. Laidy si naložil do své dodávky kde ji začal pomáhat a chránit. Nevím zda se bránila, ale když vylezla, měla lístek na pokutu. Ptáte se za co ? No přeci že rychlost nepřizpůsobila situaci a nejela tak aby stihla zastavit na vzdálenost na kterou vidí. V tom z dodávky vykouknul Štaflík a ptá se: ,,Vy to chcete taky sepsat ?" Na to jsem mu poděkoval, že pokut mám dost a na první pohled s autem nic není. Když v tom kravál z houkaček a další policejní auto. Z něj vylezl Špagetka. Chvilku něco řešili a pak že jde hledat ten hever. Po pár minutách se vrátili že při jejich pátrání nic podezřelého nevypátrali. Hoch z autoklubu mě naložil a jeli jsme hledat také. Špagetka nekecal. Nikde nic. Ovšem když mi hoch z autoklubu říkal že zábavou řidičů kamiónu je kecat po vysílačce a hlásit si kde je jaká buchta v autě a kde co leží, bylo mi jasné že hever již dávno někdo sebral. Takže predmět doličný není. A tudiž ani pachatel. Já věděl proč 5% spoluúčast :-)
Koukám že jsem se nějak moc rozepsal a tak to zrychlím. Na první pohled s autem nic nebylo. Na ten druhý dle servisu oprava za cca 55tisíc. Pojišťovák z ČSOB byla fajn a kdybych mu řekl že mi ten hever vymlátil okna a rozbil střechu klidně by to podepsal. Takže mého miláčka čeká výměna přední nápravnice, nová stabilizační tyč, palivová nádrž a přestřik antikorozní vrstvou spodku.
Svět je tak zlej....to si to auto nezaslouží takhle trpět :-)

Pro zajímavost přikládám pár fotek. Pan pojišťovák má lepší ale alespoň něco jsem ukořistil.
Hm, tak z nějaké nepochopitelného důvodu mi sem nejdou nahrát fotky, takže se na ně můžete podívat zde:

http://moje.auto.cz/1162/hyundai-accent.html
Obrázek
Hyundai Accent 1,5 CRDi Elegance, šedá/šedá
http://moje.auto.cz/1162/hyundai-accent.html
Uživatelský avatar
1162
*
Příspěvky: 52
Registrován: 06 led 2008, 13:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Jak dále se slečnou...

Příspěvek od 1162 »

Kdyby to ještě někoho zajímalo tak slečně je 25, pracuje jako obchodní zástupce v Cole respektive jak ona mě pořád opravuje v CocaCole :-)
Jméno tel. a email dávám pouze na vyžádání :lol:
Hyundai Accent 1,5 CRDi Elegance, šedá/šedá
http://moje.auto.cz/1162/hyundai-accent.html
Uživatelský avatar
vlastaFR
***
Příspěvky: 919
Registrován: 18 lis 2006, 17:05
Bydliště: okres frýdlant

Příspěvek od vlastaFR »

Borek píše:Safra,co to zase na ukažto.com vymýšlejí za blbiny.Asi chce někdo rychle zbohatnout :roll: .Mě to nejde zvětšit(a asi nebudu sám)a ještě to žebrá o 30,-Kč. :evil: Chtělo by to změnit místo na ukládání fotek :!:
to mas recht fotky jinam at si vylizou :roll:
Lantra J2 1.8, 1996 125HP
Suzuki DR 650 SE, 1996 44HP
Iveco Daily 3.0HPT 2008 180HP
Honda civic 1.8Vti 1999 169HP - supr vozitko :)
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“