Záručné podmienky

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Uživatelský avatar
antek
***
Příspěvky: 695
Registrován: 22 dub 2007, 19:29
Bydliště: pomoraví

Příspěvek od antek »

Stale ale nevidim zakon ktory dovoluje predajcovi uctovat si za servisne prehliadky.

A vidíš nějaký který by to zakazoval?
Accent LC CF1 1.3 2006
Reklama
 

misiak
*
Příspěvky: 63
Registrován: 12 úno 2009, 19:47

Re: Záručné podmienky

Příspěvek od misiak »

poprosil by som o pomoc....
7 novembra som kupil matrix a bol som uz 5 krat v servise a stale mi vyteka nafta z nadrze pri natankovani zo spodu. uz to opravovali, vymenili dodavacie cerpadlo a po tyzdni znova vyteka nafta pri natankovani do plna. michal ](*,)
Uživatelský avatar
antek
***
Příspěvky: 695
Registrován: 22 dub 2007, 19:29
Bydliště: pomoraví

Re: Záručné podmienky

Příspěvek od antek »

Změnit servis
Accent LC CF1 1.3 2006
Uživatelský avatar
tatchwud
***
Příspěvky: 939
Registrován: 05 črc 2008, 23:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Záručné podmienky

Příspěvek od tatchwud »

misiak píše:poprosil by som o pomoc....
7 novembra som kupil matrix a bol som uz 5 krat v servise a stale mi vyteka nafta z nadrze pri natankovani zo spodu. uz to opravovali, vymenili dodavacie cerpadlo a po tyzdni znova vyteka nafta pri natankovani do plna. michal ](*,)
Já měl to samé u feldy a byla to navrtaná nádrž.I když nevím jak a kde. prostě jsem jednou dal plnou nádrž a už to teklo.... :-k
i30, Champaigne Silver, style, 1.6,benzín, 09/2008
old - Š-Felicia 1,3 MPi,10/2000
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7901
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Záručné podmienky

Příspěvek od Mexican »

misiakna toto bola zvolavacka u Accentov, menili upevnenie potrubia a nadrze a nove spony plus zabrus hrdla nardze
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
antek
***
Příspěvky: 695
Registrován: 22 dub 2007, 19:29
Bydliště: pomoraví

Re: Záručné podmienky

Příspěvek od antek »

Ta svolávačka byla u New?
Accent LC CF1 1.3 2006
misiak
*
Příspěvky: 63
Registrován: 12 úno 2009, 19:47

Re: Záručné podmienky

Příspěvek od misiak »

zdravim vas vsetkych. vdaka za odpis. lenze mne uz menili na matrixe dodavacie cerpadlo, ze na nom je nejaky odvzdusnovaci ventilcek a on prepusta. po vymene na druhe tankovanie zacal znovu prepustat a vsetko co je v hrdle tak vyteka na zem. asi pojdem vratit auto predajcovi.. len ci vrati 422000sk [-X [-X [-X .. ved mozno to vyteka na vyfuk potrubie a pride leto a zahorim.. :oops: :oops: :oops:
Uživatelský avatar
Rudolf
**
Příspěvky: 389
Registrován: 10 čer 2007, 17:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Záručné podmienky

Příspěvek od Rudolf »

......Jen pro zajímavost, v USA začal od ledna korejský Hyundai nabízet desetiletou záruku omezenou ujetím asi 250 tisíc kilometrů...... (auto.idnes.cz) :!:

No holt je krize a americkej trh je pro Hyundai móc důležitej.

....Zajímavou nabídku mají prodejci značek Mercedes-Benz, Jeep, Dodge a Chrysler. Majitelé všech aut koupených v Česku od ledna loňského roku ušetří desítky tisíc korun za práci v servisu. Kromě záruky totiž dostali i službu, v jejímž rámci mají na šest let veškeré předepsané servisní práce zdarma.....

Zajímavé. Že by reakce na malý odbyt?
Hyundai Atos Prime 1,1i;
Obrázek
Hyundai Accent Elegance 1,6i CVVT;
Obrázek
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7901
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Záručné podmienky

Příspěvek od Mexican »

Rudolftiez som ten lanok ital.. je to dost huste.. pai sa mi ale aj to predplatenie garanciek ... sa to nezda ae v konecnom dosledku je to dost penazi.. v mojom pripade po 3 cca 11 000kc
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
miro11
*
Příspěvky: 19
Registrován: 01 říj 2009, 21:30

XENONY

Příspěvek od miro11 »

Čaute...,
prosím Vás neviete či by mi padla záruka keby som si dal namontovať XENONY?
zelokvet
*
Příspěvky: 39
Registrován: 27 bře 2009, 16:54

Re: Záručné podmienky

Příspěvek od zelokvet »

myslim, ze zaruka nie, ale nesmies si namontovat xenony podla vyhlasky... auta ktore to maju orginal mozu, ale ty ked chces mat domontovane je s tym problem. ma to nieco spolocne s celkovym technickym riesenim auta... ked policajti baziruju na tom, ze nemozes mat farebne ziarovky a ine ovetlenie SPZ tak so xenonmi budu problemy !
accent 1,4 dynamic, 6/2009, bronze gray
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7901
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Záručné podmienky

Příspěvek od Mexican »

myslim, ze prist s domontovanymi Xenonmi na garancku by bolo silne kafe pre prijmacieho technika.. teda v pripade poruchy na elektrike ( a to dam krk za to ze aj v v motorovej casti) by to hodili na dorabane Xenony. Nebudem teraz polemizovat o tom ze dorabane HID su proti vyhlaske, Accent nema projektorovy svetlomet a teda svetlo bude oslnovat uplne sialene)
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
miro11
*
Příspěvky: 19
Registrován: 01 říj 2009, 21:30

Re: Záručné podmienky

Příspěvek od miro11 »

tak neodporúčate mi to... a modré žiarovky GP Thunder (nie xenony) môžu byť?co myslíte? tie majú teplotu svetka 5800K takže sú modrasté... tie xenony to máte asi pravdu, že ked prídete do servisu tak sa snažia hodiť vinu na všetko načo len môžu... a ešte by som sa chcel spýtať ohladom tých folii... prečítal som si celú diskusiu ohladom tých folii ale neviem v tom nájsť či vám zostane záruka alebo či ju nestratíte.... chcel by som také ako má Dávid C3... sú super... ak som správne čítal tak ak si ich dám namontovať v Hyundai tak nestratím záruku...ale ak niekde inde ako v servise Hyundai tak mi padá záruka... a ak by som si ich chcel dať u nich namonotovať myslíte si, že by mali odtiene ake by som chcel... či by mali ten svetlejší odtiel nie tie úplne tmavé... chcel by som také ako má Dávid C3... veľmi sa neviznám vo foliach... takže za každú radu vám dakujem.

pozrite si či by taketo mohol tam dať, či by nehovorili nič v servise ani na STK http://www.xenonplus.sk/ziarovky.html
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7901
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Záručné podmienky

Příspěvek od Mexican »

o ziarovkach ktore pouzivame hladaj tu: https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=46&t=8699
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
miro11
*
Příspěvky: 19
Registrován: 01 říj 2009, 21:30

Re: Záručné podmienky

Příspěvek od miro11 »

a prosím ťa Mexican tie folie čo má Dávid C3 na accente... to mi nepadne záruka ked si ich dám nalepiť nie v hyundaii?
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“