Záručné podmienky

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7901
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Záručné podmienky

Příspěvek od Mexican »

miro11 znova.. ja osobne nie som obchodny riaditel :hyu: treba si precitat servisnu knizku, tam sa pise ze vsetky nahradne diely ktore nenesu titul "hyundai genuine parts" a nie su namontovane autorizovanym servisom :hyu: ktore svojou cinnostou vplyvaju na ine diely ktore su aj originalom :hyu: ktore su chybnou suciastkou postihnute - teda u folii by sa asi branili ak by sa pokazilo napriklad stahovanie okien. Toto je vsak moj nazor a samozrejme dost zalezi od servisu (od prijmacieho technika ako to zdvovodni v pripae refakturacii dovozcovi)
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Reklama
 

miro11
*
Příspěvky: 19
Registrován: 01 říj 2009, 21:30

Re: Záručné podmienky

Příspěvek od miro11 »

hmmm... dobre, ďakujem ti za rady... nuž niečo už poriešim...
Uživatelský avatar
adam221
****
Příspěvky: 1449
Registrován: 12 pro 2007, 23:24
Bydliště: Bratislava

Re: Záručné podmienky

Příspěvek od adam221 »

miro11 píše:hmmm... dobre, ďakujem ti za rady... nuž niečo už poriešim...
Ked som sa pytal na folie v BA tak ma poslali do jedneho montazneho strediska, ale tam bola cena cca 5000sk a nemohol som byt pri aute. Tak mi to lepil kamos, za 100euro a mohol som byt pri afticku. Maximalna spokojnost.. Co sa jedna o zaruku, tak ta mi v tomto pripade padla na zadne dvere, vresp. mechanizmus atd... Ovsem zalezi na servise. Ale mne to za to stalo. Aj tak sa velmi tazko reklamuju veci.
Opel Astra H 1,6
Renault Clio RS
Hyundai I30 1.4CVVT 2011 - 2012 - predane
Accent MC CRDi 2007 - 2011 - predane
Accent MC CRDi 2009 - 2021 - ekologika likvidacia
Ak si myslíte že poznáte Hyundai, zamyslite sa znova!
Uživatelský avatar
JoKo
****
Příspěvky: 1468
Registrován: 17 čer 2007, 09:53
Bydliště: BA/KE
Kontaktovat uživatele:

Re: Záručné podmienky

Příspěvek od JoKo »

adam221 píše:
miro11 píše:hmmm... dobre, ďakujem ti za rady... nuž niečo už poriešim...
Ked som sa pytal na folie v BA tak ma poslali do jedneho montazneho strediska, ale tam bola cena cca 5000sk a nemohol som byt pri aute. Tak mi to lepil kamos, za 100euro a mohol som byt pri afticku. Maximalna spokojnost.. Co sa jedna o zaruku, tak ta mi v tomto pripade padla na zadne dvere, vresp. mechanizmus atd... Ovsem zalezi na servise. Ale mne to za to stalo. Aj tak sa velmi tazko reklamuju veci.
ja mam prave oparcnu skusenost s reklamaciami. reklamoval som vyteceny pp tlmic, ked uz nemal byt na reklamacku a v ba mi ho bez problemov vymenili. reklamoval som vadny motorcek naklapania lp svetla a v bardejove mi ho bezproblemov vymenili. takisto mi tam vymenili prasknutu manzetu pz tlmica. teraz sa chlapci v dunajskej strede morduju s mojim zle startujucim motorom a dnes mi akurat konci zaruka. mam slubene, ze aj po zaruke to budu riesit ako zarucnu opravu, takze ja s uplatnovanim a riesenim zarucnych oprav nemam ziadne problemy, dokonca ani po tom, ked sa na danu vec nevztahuje zaruka... vzdy som len prisiel povedal, ze co mam za problem a ze je auto este v zaruke a vsetko sa dialo automaticky, ako som si predstavoval.
seat tarraco 1.4 ehybrid xcellence

hyundai i30 {pd} 1.4t-gdi + dct now! + premium paket - predane
hyundai i30 {gd} 1.6gdi style {cz} - predane
hyundai accent {mc} 1.4 16v elegance - predane
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7901
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Záručné podmienky

Příspěvek od Mexican »

JoKo to je ten idealny pripad a je velmi dobre ze si nasiel prave tieto servisy
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
miro11
*
Příspěvky: 19
Registrován: 01 říj 2009, 21:30

Re: Záručné podmienky

Příspěvek od miro11 »

no tak to vám aj závidím... nie všade sú ochotný... no nemáte skúsenosti s Levickým servisom Hyundai? tak vravíte, že mi padne záruka... no to by som bol nerád, ale chcel by som tie folie... a chcem si dať namontovať elektrické doťahovanie okien... stáva sa mi že zamknem auto a nedám úplne hore okno.... no a s tým elektrickým doťahovaním okien som si čítal, že jeden chlapík, čo tú písal na fóre má to elektrické doťahovanie okien ale on nemá alarm lebo má strednú výbavu na accente, ale vraj tá elektronika stým zariadením pracuje s alarmom... tak neviem...on nemá alarm a vraj mu stále odíde poistka a v hyundaii mu povedali, že iným to nerobí... tak preto rozmýšlam, že či si dať tie folie ked sa mi to bude takto kaziť... :cry: aby som nemusel stále platiť za každú drahú drobnosť čo tam vymenia... :(
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Záručné podmienky

Příspěvek od David C3 »

Např Škodovka problémy v ničem neděla. Kolikrát uzna i to co by nemusela bez řeči, klidně půjčí auto atd. Tohle u H neznam... neochota!
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Záručné podmienky

Příspěvek od Gandalf »

David C3: Omlouvám se za maličkou odbočku, ale právě Škoda mi zapřela při opravě prasklé pružiny předního kola, že se jednalo o vadnou sérii, která měla být měněna zcela zdarma. O něco později mi autorizovaný servis po nehodě (placené 100% pojišťovnou viníka) měnil páté dveře za mizerně přelakované (kontrolováno měřičem tloušťky laku), které fakturoval samozřejmě jako zcela nové. Tak šlo auto z domu... a servis jsem "pochválil" u všech známých. Omluva za OT.
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
JoKo
****
Příspěvky: 1468
Registrován: 17 čer 2007, 09:53
Bydliště: BA/KE
Kontaktovat uživatele:

Re: Záručné podmienky

Příspěvek od JoKo »

David C3 píše:Např Škodovka problémy v ničem neděla. Kolikrát uzna i to co by nemusela bez řeči, klidně půjčí auto atd. Tohle u H neznam... neochota!
servis od servisu. ja ti mozem vymenovat tri servisy {z troch} skoda v nitre, kde nam "v nudzi" nevedeli/nechceli pomoct... ja som so servismi hyundai spokojny. sice, v bratislave mi povedali na zle startovanie, ze to je chyba, ale nevedia co s tym, tak som zobral auto do dunajskej a... nahradne auto zadarmo, ochota a hlavne to vyzera tak, ze to vyriesili 8) a samozrejme, ze som naplatil ani korunu. s uznavanim zarucnych oprav aj po zaruke som taktiez nemal problem... :D/
seat tarraco 1.4 ehybrid xcellence

hyundai i30 {pd} 1.4t-gdi + dct now! + premium paket - predane
hyundai i30 {gd} 1.6gdi style {cz} - predane
hyundai accent {mc} 1.4 16v elegance - predane
sarky
Příspěvky: 6
Registrován: 21 črc 2010, 22:51

Re: Záručné podmienky

Příspěvek od sarky »

Prosím o radu.
Hyundai Getz -výrobná závada: kolísanie otáčok po naštarovaní - vyskytuje sa u viacerých vozidiel, vyr. v 2008, zatiaľ servisy nie sú schopné odstrániť- auto sa dá používať.
Ak mi uznanú výr. závadu neodstránia do konca záručnej doby, predlžuje sa záručná doba
na túto závadu až do jej odstránenia ?
Ďakujem sarky
dav
**
Příspěvky: 151
Registrován: 14 zář 2008, 10:05
Bydliště: Plzeň

Re: Záručné podmienky

Příspěvek od dav »

sarky píše:Prosím o radu.
Hyundai Getz -výrobná závada: kolísanie otáčok po naštarovaní - vyskytuje sa u viacerých vozidiel, vyr. v 2008, zatiaľ servisy nie sú schopné odstrániť- auto sa dá používať.
Ak mi uznanú výr. závadu neodstránia do konca záručnej doby, predlžuje sa záručná doba
na túto závadu až do jej odstránenia ?
Ďakujem sarky
Tyto závady se řešily na fóru :cry: a platí přehrát software a je vše v pohodě :lol: . Také mě to potkalo, přijel do servisu a bez problému =D> .
Byl - Accent 1.6
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Záručné podmienky

Příspěvek od cert »

dav:
problém se softem ŘJ se týkal i 1,6 :shock: ? Údajně se to mělo týkat jen 1,4.
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Záručné podmienky

Příspěvek od Vilda »

Certe, 1.6tek se to netýkalo ... Dav měl před Accentem tuším 1.4 Getze a tam bylo něco podobnýho ze softem, jako u 1.4 Accentů ..
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
dav
**
Příspěvky: 151
Registrován: 14 zář 2008, 10:05
Bydliště: Plzeň

Re: Záručné podmienky

Příspěvek od dav »

Vilda píše:Certe, 1.6tek se to netýkalo ... Dav měl před Accentem tuším 1.4 Getze a tam bylo něco podobnýho ze softem, jako u 1.4 Accentů ..
Jo, 1.4 Getz
Byl - Accent 1.6
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“