Nešťastný Accent 1,5 CRDI

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Uživatelský avatar
_miv_
**
Příspěvky: 318
Registrován: 03 kvě 2008, 13:02
Bydliště: BB - SK

servis

Příspěvek od _miv_ »

pexobb a v com ta sklamali? a mircibb co nepekne si o nich pocul? asi to nebude dobra reklama pre nich ale co uz... radsej nech vieme a vyhneme sa oklukov...
Hyundai i30 Fastback - 1,4 T-GDi 7DCT - Style - Polar white - MY2019
Hyundai Accent - 1,5 CRDi VGT - Elegance - Gold Beige
Reklama
 

pexobb
*
Příspěvky: 47
Registrován: 24 říj 2007, 19:35
Bydliště: Banská Bystrica

Re: servis

Příspěvek od pexobb »

_miv_ píše:pexobb a v com ta sklamali? a mircibb co nepekne si o nich pocul? asi to nebude dobra reklama pre nich ale co uz... radsej nech vieme a vyhneme sa oklukov...
No ja som to spominal na stretavke, ze mi nechceli prehrat ten softver RJ a povedali mi, ze to nemaju potvrdene od importera a pritom hadam vsetky servisy to uz mali potvrdene. A ked som mal raz auto v servise tak mi povedali "do konca buduceho tyzdna to bude hotove", tak som v piatok volal a povedali mi, ze dnes uz nemaju cas, ze v pondelok po auto. Prisiel som v pondelok a povedal, ze v piatok mi povedali, ze "hotove" a on mi hovori, ze to nie je pravda, ze preco by mi povedal "hotovo", ked este nie je hotovo. Tak som cakal dalsi tyzden.
HYUNDAI ACCENT 1.4 16V
EBONY BLACK
ELEGANCE
Mirci BB
*
Příspěvky: 39
Registrován: 17 úno 2008, 10:46
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

preco?

Příspěvek od Mirci BB »

..
Naposledy upravil(a) Mirci BB dne 03 črc 2008, 13:20, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
_miv_
**
Příspěvky: 318
Registrován: 03 kvě 2008, 13:02
Bydliště: BB - SK

servis

Příspěvek od _miv_ »

fuha...este ze som tam nekupil voz... ale obzerat som tam bol tiez... ten servis stoji za prd... kolega tam chodil tak musim zistit ci nemal nejkae problemy s nimi... resp ci teraz ked chodi do zv to nema nejak lacnejsie... aj ked viem ze v zv je hodina na accent vyrazne lacnejsia ako na zvolenskej ceste v bb...
Hyundai i30 Fastback - 1,4 T-GDi 7DCT - Style - Polar white - MY2019
Hyundai Accent - 1,5 CRDi VGT - Elegance - Gold Beige
Uživatelský avatar
DEXTER
**
Příspěvky: 391
Registrován: 27 kvě 2008, 19:45
Bydliště: Blava

Příspěvek od DEXTER »

ja som si ten sedy kryt na radio vypytal u predajcu tam kde som kupil auto povedali ze ked ho tam budu mat zavolaju mi , aj tak urobili a ja som si po neho prisiel zadara
ACCENT r.v. 2/2008 1.5 16V CRDi VGT -GOLD
Mirci BB
*
Příspěvky: 39
Registrován: 17 úno 2008, 10:46
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

kryt

Příspěvek od Mirci BB »

..
Naposledy upravil(a) Mirci BB dne 03 črc 2008, 13:24, celkem upraveno 1 x.
Mirci BB
*
Příspěvky: 39
Registrován: 17 úno 2008, 10:46
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

predajca

Příspěvek od Mirci BB »

..
Naposledy upravil(a) Mirci BB dne 03 črc 2008, 13:21, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
jandaxx
***
Příspěvky: 508
Registrován: 21 čer 2005, 19:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od jandaxx »

Prodejce je sráč. Nevím jak u Vás, ale u nás lze reklamovat závadu u jakéhokoliv autorizovaného prodejce, Každý je povinnen přijmout reklamaci, i když tam nechodíš na servis. On se jen vymlouvá, aby to nemusel řešit. Jak říkám, pokud nemáte nějaké jinou právní úpravu, tak je to sráč a stěžoval bych si u dovozce.
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7903
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

jandaxx píše:Prodejce je sráč. Nevím jak u Vás, ale u nás lze reklamovat závadu u jakéhokoliv autorizovaného prodejce, Každý je povinnen přijmout reklamaci, i když tam nechodíš na servis. On se jen vymlouvá, aby to nemusel řešit. Jak říkám, pokud nemáte nějaké jinou právní úpravu, tak je to sráč a stěžoval bych si u dovozce.
spravne... ja sa uprimne divim ludom, ktori su nespokojni v servise ale aj tak tam chodia. Treba byt nekompromisny a pojde to.. ziadne ukecavacky, ziadne sluby
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Příspěvek od laxo18 »

cauko a co take si pocul o tom servise ? ja tam chodievam s autom tak aby som vedel aby som si dal bacha ? zatial s nimi nemam zle skusenosti
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Příspěvek od laxo18 »

no tak ale tie problemy co ste sem napisali o tom servise si myslim normalne ja viem ze by sa to nemalo stavat aj mne sa to stalo aj inde ale zas ich pracu musim pochvalit su tam sikovny na accente mi blbli otacky a mal som pekne strateny vykon v jenom servise mi povedali ze to je normalne ze si len namyslam ked som prisiel do BB tak mi hned vymenili snimac a auto islo ako hodinky a zas ked som siel na vymenu rozvodov ked som kupil auto tak som nemal sajn ze kedy boli menene tie co tam su tak som si u nich objednal pre istotu rozvody s tym ze pridem na vymenu tak som dorazil do servisu na vymenu a po chvile cakania prisiel za mnou servisak ze mam ist snim ze tie rozvody mam skoro ako nove vsetko mi pekne ukazali ze ich nemam menit zbytocne som sa zacudoval ze mi to povedali mohli byt ticho vymenit ich a zhrabnut 8000SK za pracu a material takto som neplatil ani korunu som myslel ze material budem musiet zaplatit ked som si ho uz onjednal tak zavolali naspet importerovi ze tie rozvody nesedia na moje auto ze ich posielaju spet.Samozrejme ze sa im stali aj kiksi siel som menit komponentne repraky tak mi vymenili iba repraky a vyhibky mi tam nedali ale potom ich dodatocne dorobili
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

Mě od nového nejela klima a měsíc nefungoval airbag.. tak se to po nějakých problémech opravilo a hlavu si z toho nedělám. Měl sem dva nové Citroeny a pár problému tam bylo taky a ne jen záruce. Možná je VW koncern kvalitnější ale i tak můžu narazit na auto kde bude nějaký problém. Ja sem s autem spokojený poměr cena/výkon a co nabídne tak sem spokojen....
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

David C3 píše:Mě od nového nejela klima a měsíc nefungoval airbag.. tak se to po nějakých problémech opravilo a hlavu si z toho nedělám. Měl sem dva nové Citroeny a pár problému tam bylo taky a ne jen záruce. Možná je VW koncern kvalitnější ale i tak můžu narazit na auto kde bude nějaký problém. Ja sem s autem spokojený poměr cena/výkon a co nabídne tak sem spokojen....
Souhlasím 8) :!: :D
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Mirci BB
*
Příspěvky: 39
Registrován: 17 úno 2008, 10:46
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

normalne ?

Příspěvek od Mirci BB »

Tak asi mame rozlisny nazor nato co je normalne. Ja nepovazujem za normalne to ze sa mi pokazi tri krat po sebe system airbagov. To sa mam ako potom spoliehat ze budud fungovat ked ich bude treba ? To mam s nimi vobec ratat , ze tam su ?

Nic na tom. Dnes airbag opraveny a vstreky pretesnen. Uvidm ci sa to vydrzi.
Uživatelský avatar
CzechJoker
**
Příspěvky: 217
Registrován: 27 zář 2007, 07:31
Bydliště: Schallingrad

Příspěvek od CzechJoker »

David C3 píše:Možná je VW koncern kvalitnější ale i tak můžu narazit na auto kde bude nějaký problém.
Já si teď říkám, jestli příště zase korejce. Bude to měsíc, co jsem byl bourán a doteď servis nesehnal převodovku. To by se mi u škodofky nestalo, to jsem si jist...
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT SS Elegance
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“