A je pryč...aneb Černej ďábel v rukou Kulla opravitele ;)

Ukažte ostatním vaše auto a rozšiřte náš fan klub Hyundai. Pokud chcete, můžete napsat i recenzi.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

A je pryč...aneb Černej ďábel v rukou Kulla opravitele ;)

Příspěvek od Yurii »

Tak a je to tady, cca před hodinou jsem předal klíčky od Černého Scoupáče novému majiteli a rozloučil se s ním.
Mam z toho takvoý smíšený pocity, první je první, ale něco mi říká, že se o něj Kull dobře postará :)
Tak přeju hodně šťastnejch kilometrů a doufám že jsemh o dneska neviděl naposled. 8)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Rexcor
****
Příspěvky: 1173
Registrován: 19 črc 2007, 08:47
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Re: A je pryč... :´(

Příspěvek od Rexcor »

Jo pro někoho je vždycky těžké zbavit se auta, kor když si na něm sám dělal úpravy a opravy. No určitě se o něj dobře postará:-)
Subaru: Outback 3,0H6; Outback 3,6R6, Legacy 2,0D
Santa Fe 2,7 V6 4WD LPG sekvenční plynné palivo
Santa Fe 2,4i 4WD LPG sekvenční plynné palivo - prodáno
Renault: 19 cabrio 1,8; 19 sedan 1,8 16V prodáno; 19 cabrio 1,8 dárce orgánů zrušeno TP
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: A je pryč... :´(

Příspěvek od black_sheep »

ten pocit znam, a hned 2x.. :lol: jenze me scoupecka poslouchali na slovicko, tak nevim, jestli to je to samy nebo ne.. cervenej sel do dobrejch rukou, to jsem rad...
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Kull
**
Příspěvky: 245
Registrován: 09 lis 2007, 20:37

Re: A je pryč... :´(

Příspěvek od Kull »

Zdravím, zatím mám zasebou úspěšných 500km. Stihl jsem akorát přendat kola a rádio :?
O víkendu budu likvidovat broučka, kterého mám v avataru :cry: a pak se pustím do ladění černýho. Už se těším. Svody, turbo (i když nevím, tlačí na 5 očíček...), cvíce, filtry, náplně, koroze, plasty, interiér.... Snad to stihnu :)
A hlavně projít přes ten převod ](*,)
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: A je pryč... :´(

Příspěvek od Yurii »

Neboj, kdyby to neprošlo tak s tím zatím jezdi takhle a pak to odhlášení něják zařídíme... třeba mi velkej techničák pošleš poštou, a já to odhlásím :)
Turbo sice tlačí hodně dobře, ale těsnící kroužky asi budou v pytli, třeba by šlo ho někde jen nechat přetěsnit.
Držím palce ;)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: A je pryč... :´(

Příspěvek od black_sheep »

co budes delat s tim modrym? jestli ma jit na vrakac tak to je skoda :lol: co mu je?
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: A je pryč... :´(

Příspěvek od Yurii »

hmm slyšel jsi někdy o malomocenství? :)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
jarik65
***
Příspěvky: 795
Registrován: 10 říj 2008, 09:44
Bydliště: Bohumín

Re: A je pryč... :´(

Příspěvek od jarik65 »

Yurii píše:Tak a je to tady, cca před hodinou jsem předal klíčky od Černého Scoupáče novému majiteli a rozloučil se s ním.
Mam z toho takvoý smíšený pocity, první je první, ale něco mi říká, že se o něj Kull dobře postará :)
Tak přeju hodně šťastnejch kilometrů a doufám že jsemh o dneska neviděl naposled. 8)
Abych ti zlepšil trochu náladu tak ti vysvětlím co to jsou smíšený pocity-řekl kdysi Z.Izer
a ptal se Dobrotínského:jestli pak víš co to jsou smíšený pocity - ne nevím - no když se ti zabije tchýně ve tvým novým autě
HYUNDAI TUCSON 1.6 T-GDI 4WD White Polar Best of Czech 2018
HYUNDAI ACCENT 1.6i CVVT Elegance Extreme Blue
koupeno 11-2008 věnováno synovi na dojetí
Uživatelský avatar
Kull
**
Příspěvky: 245
Registrován: 09 lis 2007, 20:37

Re: A je pryč... :´(

Příspěvek od Kull »

black_sheep píše:co budes delat s tim modrym? jestli ma jit na vrakac tak to je skoda :lol: co mu je?
Škoda ho je, ale Yurii má pravdu... Práhy niet, podběhy niet, nosníky děravý, čepy vymlácený, diferák asi nějak rozsypanej. Poslední dobou průměrná spotřeba město/mimoměsto 10l/100km, střecha před šíbrem pod bublinkatym lakem děravá a zadní náprava (asi uložení) taky v háji. Sice na to, že to je MK1, to tahalo až do poslední chvíle dobře ale vyplatilo by se to fakt tak na veterána a několik let to mazlit v garáži. Já už na to neměl čas, prostory a finance... :cry: :cry: :cry:
Budiž mu země lehká. Zachránil jsem ho před třemi roky hrobníkovi z lopaty, dal ho dohromady a teď ho tam zas posílám... :cry: :cry: :cry: ale startér bude jezdit v černým :D/

EDIT: Na odhlas jede do Phy dnes můj taťka, já volno v práci nedostal ](*,) tak držte palce ať už to přes tu pos.... byrokracii protlačím :)
Yurii, díkes, ale stejně to chci mít co nejdřív už vyřízený... nechce se mi s sebou přád tahat smlouvu a vysvětlovat fízlům, proč mám pojistku na sebe, auto na Tebe.... :D
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: A je pryč... :´(

Příspěvek od black_sheep »

na to staci rict jen: "ekopoplatek" :-)

noo, jak to tak popisujes tak to zni fakt hrozne.. :-( takze vrakoviste, nebo sesrotovat? :-(
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: A je pryč... :´(

Příspěvek od black_sheep »

teoreticky.. co bys za to auto chtel?? pac premejslim, ze se naucim si delat klempirinu sam.. svarel jsem na skole, a zbytek jsem uz pakrat delal na facku a scoupe... akorat by se museli umet dat sehnat hotovy lemy a prahy.. pac si to nevyklepu do urcityho tvaru, leda ze bych si to nakreslil a zasel s tim nekam v boru :lol:

skoda ze uz ale pomalu leto konci, od zari na to nebude cas zase :cry:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Kull
**
Příspěvky: 245
Registrován: 09 lis 2007, 20:37

Re: A je pryč... :´(

Příspěvek od Kull »

Chtěl bych za něj pouze odhlášení ze mne....
Jenže myslím si, že už bys o něj nestál, jelikož jsem z něj očesal, co se dalo a co by se mohlo hodit, takže teď je to fakt už jen šrot :cry:
Navíc dnes to už fakt jedu odtáhnout...
Kdybych věděl, že by o MKI(r.v. 90) byl zájem, býval bych to tady hodil...
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: A je pryč... :´(

Příspěvek od Yurii »

Nojo, Black zachránce Scoupátek MKI :-D Sice to nemá turbo ale tušil sem že by do toho šel znova :)
:lol:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Kull
**
Příspěvky: 245
Registrován: 09 lis 2007, 20:37

Re: A je pryč... :´(

Příspěvek od Kull »

MKI je moje láska. Fakt jsem přemýšlel, že bych do něj narval turbo, ale tohle fakt už nemá cenu. Pekelně shnilý a v pr. tam bylo snad vše. To by bylo fakt hodit do garáže, komplet odstrojit a začít opravovat od skeletu....
Jenže kdo na to má čas, finance a energii?
Teď jsou vykuchaný brzdy, tlumiče, kola, ŘJ, přední sklo v řiti, nádrž sundaná, čerpadlo vyndaný, zadní světla venku, všechny zámky venku, sundanej šíbr, interiér rozebranej, elektrika rozebraná a po pohledech kofol, který jeli včera kolem, tam ještě leccos ubyde...
je mi toho auta líto, zažil jsem s ním spoustu věcí a hlavně ho zachránil od sešrotu, ale přijde čas, kdy už tam každý musíme. A jeho čas právě nadešel :cry: :cry: :cry:
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: A je pryč... :´(

Příspěvek od Yurii »

Nech si jeste i narazniky a palsty, cert nikdy nespi a mohly by navzajem pasovat :)
:lol:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Odpovědět

Zpět na „Vaše auta / Club cars“