Farrael's Sonata NF

Ukažte ostatním vaše auto a rozšiřte náš fan klub Hyundai. Pokud chcete, můžete napsat i recenzi.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Farrael's Sonata NF

Příspěvek od Farrael »

Tak jsem teď při vracení se domů autem na parkovišti před barákem zjistil, že mi to nějakej zk****syn odřel na zadnim nárazníku z pravý strany. Bych ho h***la zabil. Bohužel si nepamatuju už přesně jestli to tam ráno nebylo a udělal to nějakej dobrák na firemnim parkovišti, nebo to udělal nějakej blb u nás před barákem při couvání uličkou. No mám hroznou radost. Bylo to bílé auto. To je jedinné co jsem byl schopnej zjistit podle laku co zanechal. Naštěstí to šlo celkem dost dostat dolů. Ale přesto to na laku stopy zanechalo. Snad to půjde rozleštit...
Při té příležitosti jsem zjistil, že už to nějakej dobrák stihl učinit to samé i z druhé strany. Tam je to ale blbý, že je to až na plast. asi půl cm široká rejha. Dlouhá tak čtyři cm... Budu muset po výplatě zajít pro barvu na korekci laku... Okolo to taky trochu ošolichal... Kdyby aspoň srabi nechali číslo na sebe, ale škoda mluvit...
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Farrael's Sonata NF

Příspěvek od Hardcam »

Do vyplaty cekat nemusis, korekcni tuzku kupuju za stovku. Diky lidem jsem musel koupit tuzky na vsechny auta ](*,)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
enjoy
****
Příspěvky: 1272
Registrován: 19 srp 2011, 20:23
Bydliště: Praha 3

Re: Farrael's Sonata NF

Příspěvek od enjoy »

Tak jsem dneska kolem půl páté odpoledne jel Tvojí ulicí aniž bych to věděl samozřejmě :mrgreen: a říkám si,tady je mi to nějaký známý,kde já to viděl...?Tak jsem zbystřil a spatřil tvojí Sonátu :D
Naleštěná byla,ale pěkně se na ní podepsalo parkování pod stromem,alespoň se mi to tak zdálo :D
No a hlavně konečně jsem viděl auto člena :D
Hyundai Matrix 1.5 CRDi VGT 81kw
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Farrael's Sonata NF

Příspěvek od Hardcam »

Lipa se mu na tom podepsala, lipa je svistvo. Prijed do Slanyho a muzes videt treba moje, ze jo :D
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Farrael's Sonata NF

Příspěvek od Farrael »

Jojo ty lípy jsou svinstvo na druhou. Nevaděj mi jenom v zimě, když chrápou. Jinak to na začátku jara sype hromadu pylu, pak z toho padaj ty blbý květenství následovaný hektolitrama nektaru/smůly či co to je a nakonec to na podzim opadává a auto je samej list... Kdyby to nebylo proti přírodě tak bych je pokácel... :roll: Minulej tejden jsem to auto myl a teď je to zase, jako kdybych to nastříkal rozpuštěnym cukrem...
Až pojedeš příště okolo někdy odpoledne se stav pokecáme :D
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Farrael's Sonata NF

Příspěvek od Martun »

Farrael
Chlape velká gratulace!!
Vůbec jsem nějak nepostřehnul žes vyměnil vozítko :idea: :shock:
A je to přesně podle mého gusta. Takhle barva, nebo ještě zlatá, béžový interiér... krása!
Jen bych bral naftu.. i když zase na druhou stranu, kdyby už tam byl plyn... :-k

Takže gratulace! =D>
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Farrael's Sonata NF

Příspěvek od Farrael »

Noooo nafta mi hned byla jistými člověkem rozmluvena :mrgreen: Co se týče toho plynu tak to jezdí dobře, ale jak jsem psal do vlákna do LPG, tak jsem dneska natankoval sračku plyn a odmítá to na to jezdit ](*,) .

Děkuju moc za gratulaci :-)

Jinak dneska jsem skutečně zjistil, že mne to auto odřela sousedka. Na autě měla ještě větší poškození a ještě čerstvě osmirkovanou barvu, kterou jsem rukou snadno setřel. Nedalo mi to a napsal jsem jí lísteček za okno, že o tom vim. Kupodivu se dneska, když jsem jel domů ozvala. Hrozně se omlouvala, že o tom ani nevěděla (ženské...) a jak to vypadá atd. Tedy snaha to řešit. No řekl jsem jí, že to snad půjde rozleštit. (nic prasklého není), ale že pokud mi to nepůjde, tak určitě využiji její nabídky a nechám si to u jejího známého lakýrníka na její náklady opravit. Tak aspoň že tak.
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Farrael's Sonata NF

Příspěvek od Martun »

Copak nemá pojistku? By to šlo z její pojišťovny a nepotřebuješ jejího známého lakýru.. Anebo paní nechce přijít o bonus.. v každém případě máš snad vyhráno.. :wink:
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Farrael's Sonata NF

Příspěvek od Farrael »

Ale jo. Pojistku určitě má, ale nepříjde mi to tak hrozný, aby se to muselo hned řešit přes pojistku. Nikde není nic prasklýho a myslim, že to po rozleštění opravim i sám pomocí štětečku, aby to nebylo vidět.
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Farrael's Sonata NF

Příspěvek od Farrael »

A tady je Freya na dovolené. Jeseníky musely stačit. :wink:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Zrcadlo
Obrázek

A tady jsem se pokoušel opravit to místo co orval původní majitel. Celkem se to povedlo. Bohužel na dveřích (ač to na fotce není vidět) to vidět je při trošce pozornosti, protože se namíchaná barva projevila s velmi negativní vlastností a to tou, že když ji člověk chce rozleštit a srovanat hrany, tak začne hrozně třpitkovat a je pak světlejší ](*,) Bez toho přeleštění je ale k nerozeznání. Člověk by se z toho po...

Obrázek

Celkově jsem se na tom nadřel krásnejch necelejch pět hodin. Po té operaci to totiž bylo třeba znovu převoskovat. I ta smůla z těch blbejch líp u nás udělá svoje.

PS: kyblíky a ostatní bordel okolo nevnímejte :mrgreen:
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
Gudran
Příspěvky: 8
Registrován: 24 zář 2011, 12:42

Re: Farrael's Sonata NF

Příspěvek od Gudran »

Krasne autiko :). Škoda ze jsem na tvuj denik nenarazil dříve mozna bych ti ušetřil práci. S kolegy z prace plánujeme koupit sadu přípravků(pravděpodobně od 3M) na leštění karoserii a nějakou leštičku. Zatim jsme v práci tři a počítám, že v srpnu po výplatě bychom to realizovali.
Hyundai Sonata 2007 2,4 + LPG
Hyundai Sonata 2004 2,7 6V GLS
Uživatelský avatar
Bolo
*****
Příspěvky: 1598
Registrován: 29 pro 2007, 12:39
Bydliště: Čínský Těšín

Re: Farrael's Sonata NF

Příspěvek od Bolo »

Jede na dovolenou a 5 hodin leští auto :mrgreen: Slečna na fotkách se tváří nadšeně :lol: Jinak moc hezké, můžeš se stavit ke mě na dalších 10 hodin leštění (Trajet je trošku větší) 8-[
Bylo: Hyundai Coupé 1.6 1997
Hyundai Trajet 2.0 CRDI 2005
Hyundai Lantra 1.6 J2 kombi
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Farrael's Sonata NF

Příspěvek od Farrael »

Tsss. Ta se akorát vrátila z bazénu, kde si válela prdku, zatím co já jsem leštil jak blbej. Navíc jsem byl nachlazenej, takže to nebylo nic moc. Je to leštěný den před odjezdem :mrgreen: Co se týče té leštičky, tak záleží odkud jsi. Ale je fakt, že chci ji časem koupit sám. Dělat to ručně je na palici. Přípravky jinak mám. Nechal jsem na nich dost peněz, takže mám kde co.

2Bolo: když to královsky zaplatíš, tak ti ho vypulíruju tak, že v něm uvidíš široké okolí jak se bude zrcadlit. :mrgreen:
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Farrael's Sonata NF

Příspěvek od Farrael »

Tak se stala "vtipná" a nemilá věc. Před časem mi pán z Německa napsal, že našel doma ještě jednu dálku a jeden klíč (což je divné, tři mám, aspoň myslím, že u nás se dávaly jen tři). Nicméně dálku mám jenom jednu. A tak že se omlouvá a že je již poslal na moji adresu.
Ok, čekám, čekám a nic. Volám tedy na poštu jestli se to neztratilo, nebo to nevrátili. Nic. Píšu jemu a také nic. Bohužel v Reichu nepoužívají na dopisy čísla zásilek, takže se nedal dohledat.

A dneska mi napsal, že se stala nemilá událost a dopis byl pravděpodobně ukraden, tak jako většina ostatních v té době odeslaných z jejich oblasti.
http://www.maerkischeallgemeine.de/cms/ ... 006/62249/

Ještě teď si říkám, jak je to dobře, že už u mámy nebydlím a bydlím úplně někde jinde. I když třeba se ještě stane zázrak a klíče se najdou.
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Farrael's Sonata NF

Příspěvek od Hardcam »

Farrael: to je jako normalni, ze Nemci takovou vec posilaji v obalce? Btw, mne dopis z Nemecka (nevim odkud ho posilali) taky neprisel, museli ho poslat znovu.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Odpovědět

Zpět na „Vaše auta / Club cars“