BEANS (hyundai coupe)

Ukažte ostatním vaše auto a rozšiřte náš fan klub Hyundai. Pokud chcete, můžete napsat i recenzi.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
martin9996
*
Příspěvky: 27
Registrován: 07 lis 2011, 20:35

BEANS (hyundai coupe)

Příspěvek od martin9996 »

takze na zaciatok vysvetlim preco beans pred rokom som si doniesol z anglicka peniasky za ktore som si kupoval prve auto rozhodol som sa pre coupe bolo v dobrom stave teda az na par skrabancou a trosku ohnuty blatnik inak v dobrom stave. kedze toje moje prve auto som si k nemu rychlo vytvoril vztah . ked v jeden snecny den mi v lavotocivej 90° zakrute strelila guma a hodilo ma do zvodidiel kde auto vyzeralo hrozne tymto vam idem ukazat cely postuop opravy, prerabania a berem aj kritiku na upravy

Auto pred pol rokom po nehode rozbyte sklo zlomeny predny tlmic plechy posunute o 5-7 sm do vnutra
Obrázek


po prvej navsteve v servise a vymeneny par dielou
Obrázek
Obrázek



tak a potom sa uz zacalo svojpomocne robit
Obrázek
Obrázek


tu uz bolo biele :) plnic
Obrázek


rozislal som ze si ho tak necham ale vsak uvidite zachvilku :)
Obrázek


zakladna
Obrázek

život je boj takto sme si vypomohli
Obrázek


bez laku
iba metaliza
Obrázek


nalakovane :)
Obrázek



vymena tlmica sportovy za sportovy ale pocitovo sa jazda zlepsila ten stary bol uz v hroznom stave
Obrázek


dnes som dostal balicek ktory chcem do konca tyzdna namontovat zaslem foto potom
Obrázek



nove parkovacky
Obrázek

na aute je este neskutocne vela roboty aj financne narocnej cie postupmne budu pribudat fotky :) dfam ze sa vam bude tak pacit ako mne a sami ste videli ze sa to robilo svojpomocne v podstate sme tvorili vsetko ci uz od linii novych alebo provizorneho boxu dao to dost roboty .
Reklama
 

martin9996
*
Příspěvky: 27
Registrován: 07 lis 2011, 20:35

Re: BEANS (hyundai coupe)

Příspěvek od martin9996 »

takze od zajtra sa idem pustit do vyfukoveho potrubia postupne budem pridaat foto
Odpovědět

Zpět na „Vaše auta / Club cars“