Kašíkův Getz

Ukažte ostatním vaše auto a rozšiřte náš fan klub Hyundai. Pokud chcete, můžete napsat i recenzi.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kasik96
Příspěvky: 1
Registrován: 25 dub 2016, 12:53

Kašíkův Getz

Příspěvek od Kasik96 »

Tak můj Getz :)
-2005, GLS, 3 dveře
-Momentálně 70k najeto
-Dovezený z Německa, jsem druhý majitel.
-Už jsem si s ním teda zažil svoje. Dal jsem za něj 55k, vše vypadlo v pořádku, hezky jel, prostě pecka, a jelikož jednoho hyundaie (Metrix) už v rodině máme, hned jsem ho vzal. Nechal jsem vyměnit rozvody, olej, filtry, vyčistit atd. Měsíc jsem jezdil úplně nádherné, spotřeba po městě 7 mimo i za 5, prostě pecka. Ale za měsíc jsem zjistil že mi mizí olej. Hrůza, takže nejdřív přetěsněné víko, kontrola řemene, srovnání hlavy atd. a už jsem v tom byl za 20k, 3 měsíce a furt problémy, furt mizel olej, byl jsem vyřízen, naštěstí jsem nakonec nechal vyměnit kroužky a vše jde (ťukám na stůl) jako po másle už skoro rok. Takže mě vyšel na nějakých 75k, ale nemůžu si ho vynachválit. Jezdí krásně, prostor mi taky vyhovuje, i když na nohy by se mi líbili ještě trochu místa, mám 190cm, takže trošku dřu. Už jsem převážel i madraci od postele, a zvládla to, myška jedna. Už se se mnou projel skoro přes celou ČR, a podíval se i do Německa. Je to teprve moje druhé auto, dříve jsem měl 20 let starou Audi 80, a chtěl jsem něco menšího, jezdím hodně po městě, a chtěl jsem aby také mělo menší spotřebu. Naučil jsem se na něm jak se o Auto starat, a hlavně taky díky mému Taťkovi, kterej mi se vším pomáhal. Nikdy mě nenechalo ve štichu, prostě Láska na první svezení.
Přílohy
IMG_0115.jpg
IMG_0115.jpg (119.22 KiB) Zobrazeno 1395 x
IMG_0040 (1).jpg
IMG_0040 (1).jpg (230.77 KiB) Zobrazeno 1395 x
IMG_0391.jpg
IMG_0391.jpg (56.5 KiB) Zobrazeno 1395 x
IMG_0038.jpg
IMG_0038.jpg (209.65 KiB) Zobrazeno 1396 x
Reklama
 

Uživatelský avatar
Dishstan
*
Příspěvky: 36
Registrován: 14 říj 2015, 12:56

Re: Kašíkův Getz

Příspěvek od Dishstan »

Paráda, moc hezky napsáno. Přeji ať slouží ještě dlouhá léta. :hyu:
Hyundai i30 kombi - 1,6 CVVT Weekend Ice Blue (5/2015)
Odpovědět

Zpět na „Vaše auta / Club cars“