neuveritelna vec :) + prosba o radu

Moderátoři: Lukino, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
sonataG4KC
*
Příspěvky: 29
Registrován: 12 bře 2018, 22:15
Bydliště: bratislava

neuveritelna vec :) + prosba o radu

Příspěvek od sonataG4KC »

pani musim sa podelit o neuveritelnu vec - mame jednu sonatu 2,4 automat krasnu zlatu a jazdi skvele, absolutne ticho lepsie ako lexus... ked na lexuse vypopvedal vzduchovy vankus a za opravu chceli 3500€ tak som povedal ze to nedam a poobzeral som sa po dalsej sonate. trvalo to 6 mesiacov ale oplatilo sa : nasiel som v nemecku 2007 2,4 automat s najazdenymi 26.000km!!! cely cas garazovane auto uplna funglovka :) pan s nim nejazdi rychlejsie ako 70... na laku ani chybicka.. naozaj vyzera ako keby prave vyslo zo salonu :) vsetko potvrdene km stk v nemecku, vsetky servisy v orig hyundai... no bingo! tak sa vytesujem ze az :)
akurat sa mi zda ze ta co ma 145000km jazdi tichsie trochu, ale to moze byt tym ze ma textil(velur) a ten trochu pohlcuje zvuk kdezto tato nova ma kozu...
auto ma ale predsa jednu chybu - central na dveriach spolujazdca sa trosku hybe ale neotvori ani nezatvori...
vie mi niekto poradit co to moze byt?
dakujem
a sonata super vozenie a to mi verte lebo doteraz som jazdil lexus 460...
Reklama
 

Uživatelský avatar
plikous
**
Příspěvky: 127
Registrován: 17 zář 2009, 12:15
Bydliště: Prágl

Re: neuveritelna vec :) + prosba o radu

Příspěvek od plikous »

Tohle se mi taky stalo, šlo tuším o špatnej servomotorek, měl jsem to tehdy ještě v záruce, takže to bylo zadarmiko, ale servisák říkal myslim něco kolem 3000Kč.
Hyundai Sonata Elegance 2007 2.0 LPG
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „SONATA“