Tapecírunk pátých dveří

Evropský nástupce Sonaty

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Michal1889
*
Příspěvky: 20
Registrován: 03 kvě 2021, 17:53

Tapecírunk pátých dveří

Příspěvek od Michal1889 »

Zdravim klubáci,prosim nevíte náhodou jak nejlépe sundat tapec ze dveří kufru na I40 kombi?Samozřejmě tak abych ho pokud možno nezničil potřebuju se dostat na kameru abych ji mohl sundat a vyměnit
díky za radu
Reklama
 

kolomaz
**
Příspěvky: 371
Registrován: 01 led 2021, 18:02

Re: Tapecírunk pátých dveří

Příspěvek od kolomaz »

nevím, ale soudě podle toho jak je u Hyundai vše rešeno předpokládám použití platových páčidel a hezky pomalu po obvodu kolem dokola, tak se sundává u i30. Nemyslím si, že by korejčík u i40 řešil něco jinak.
Michal1889
*
Příspěvky: 20
Registrován: 03 kvě 2021, 17:53

Re: Tapecírunk pátých dveří

Příspěvek od Michal1889 »

No tak doufám že to půjde normálně a nic se nevyláme,já měl před I40 Forda a tam to bylo jednoduché, povolili se dva šrouby a pak normálně vycvakat klipsy tak snad to tu nebude o nic horší
Uživatelský avatar
Brio
**
Příspěvky: 279
Registrován: 07 pro 2019, 16:09
Bydliště: Brno

Re: Tapecírunk pátých dveří

Příspěvek od Brio »

Nic složitého. 2 šroubky u vnitřního madla, dalsi 2 vedle krytek zadnich svetel schovane pod plastovou kulatou zaslepku. Pokud mas el otevírání kufru, tak bacha na spinac. Dráty nejsou moc dlouhy... Pak poradne s tim tapecem skubnout. Je tam milion přichytek, takze se toho nebat
I40 WG 2016 DCT Premium Luxury 1.7CRDI
Michal1889
*
Příspěvky: 20
Registrován: 03 kvě 2021, 17:53

Re: Tapecírunk pátých dveří

Příspěvek od Michal1889 »

Ok tak super díky za rady el.otevírání kufru právě mám tak jsem si to chtěl nejdřív zjistit abych tam něco neutrhl nebo něco podobného :)
Uživatelský avatar
Brio
**
Příspěvky: 279
Registrován: 07 pro 2019, 16:09
Bydliště: Brno

Re: Tapecírunk pátých dveří

Příspěvek od Brio »

Co si pamatuju je ze horsi bylo ten tapec dat zpatky ale urcite to zvladnes. Doporocuju pak spinac odcvaknout od tapecu, nachytat si ty draty at jsou pobliz a spinac s konektorem zacvaknout jako posledni. Kdyz uz tam budes, tak sundej zadni stěrač i s motorkem😄 Je uplne zbytecny. Jestli jsem ho pouzil za poslední 4 roky 2x, tak je to moc. Koupis zaslepku a budes se divit jak krasne se pak kouka do zpětného zrcatka, kdyz tam nic není. Taky ta váha toho motorku je snad 2kg. Proste mazec..
I40 WG 2016 DCT Premium Luxury 1.7CRDI
Michal1889
*
Příspěvky: 20
Registrován: 03 kvě 2021, 17:53

Re: Tapecírunk pátých dveří

Příspěvek od Michal1889 »

Dobrá nějak to zvládnu mě jde hlavně o odpojení parkovací kamery abych tam mohl dát jinou protože tahle asi stávkuje či co :D Ale na ten stěrač mrknu taky i když me zrovna ve výhledu moc nepřekáží já tam ani moc nekoukám :lol: Parkovat stejně parkuju přez boční zrcátka ale když už tam ta kamera je tak ať funguje občas se i hodí :)
Odpovědět

Zpět na „i40“