Oprava autaticke převodovky

Evropský nástupce Sonaty

Moderátor: Moderátoři

Lukas40
*
Příspěvky: 47
Registrován: 12 čer 2021, 12:37

Re: Oprava autaticke převodovky

Příspěvek od Lukas40 »

Brio píše: 04 črc 2021, 18:11 Takova Camry by se me moc libila, i kdyz ty CVT prevodovky spis řvou nez zrychlujou ale me to vubec nevadi, protoze jezdim vetsinou jako starej paprda. Taky si myslim, ze tyhle prevodovky budou hodne kvalitni ale zase cena Toyota vs Hyundai je taky trochu jinde i kdyz ne tak moc.
Upřímně do CVT převodovky bych nešel. CVT převodovky nic moc kvalitní opravdu nejsou třeba u Nissan Juke odejde po 70 000-80 000km rozsipou se ložiska taky konstrukční vada. Měl jsem asi 5 Juku na opravu a všechno to mělo max najete 85 000km a převodovka konec.
Opravy a servis automatických převodovek všech tipů a značek.Repasovani hydromenicu,. Prodej náhradních dílů olejů a kapalin.. +420608675576 www.prevodovkyautomat.cz
Reklama
 

Lukas40
*
Příspěvky: 47
Registrován: 12 čer 2021, 12:37

Re: Oprava autaticke převodovky

Příspěvek od Lukas40 »

Lukas40 píše: 05 črc 2021, 12:42
petzl62 píše: 04 črc 2021, 16:04 A kdo teda převodovky vychytané má? :D :mrgreen: Volvo??? :wink: :idea:
Přijde mi celý tvůj příspěvek trošku tendenční a neobjektivní.
Ani tady, ani na webu žádné fotky k posouzení. O recenzích nemluvě, takže nevím, co si o tom všem myslet #-o
Ale mám s DCT převodovkou :hyu: své zkušenosti a špatné rozhodně za ty 4 roky a 165tis. km, nejsou [-X . Ty zkušenosti. Chce to jen trochu citu, myšlení, a starat se o auto a jeho periferie :idea: I proto jsem si opět do dalšího i když ne :hyu: auta zvolil to samé :-#
Ono možná by bylo lepší a přínosnější, tady uživatelům sdělit z tvého pohledu - kdo a pro jaké provozování by si měl AT/DCT koupit a jak se k nim chovat. :idea:
Všichni se myslím shodneme, že AT/DCT převodovek bude zákonitě, díky elektro diktatuře EU přibývat ](*,) :oops: :oops: , takže nedostatku práce se bát myslím nemusíte :)
Ale osvěta, osvěta k této problematice hodně chybí :?
Řídit se v tomto ohledu příručkou k automobilu, nebo radami prodejců/autorizovaných servisů je cesta do pekel, nebo do banky :!: :!: :idea:
Třeba taková 8 rychlostní ZF ti bych řekl že to docela vychytané mají. Recenze mám na Google Prajzler Opava na web stránkách fotky taky nějaké jsou, tak si nemyslím že je to tak nedůvěryhodné a podivné ale to je věc každého co si kdo myslí. Co se týče zkušenosti dělám automaty 20 let tak vím o čem je řeč.
Upřímně do CVT převodovky bych moc nešel kvalita opravdu nic moc. Třeba u Nissan Juke převodovka odejde 70 000-80 000km.Rosipou se ložiska roztrhne se řetěz, měl jsem na opravu 5 Juku a všechno to mělo najeto max 90 000km a konec. Je to konstrukční vada.
Opravy a servis automatických převodovek všech tipů a značek.Repasovani hydromenicu,. Prodej náhradních dílů olejů a kapalin.. +420608675576 www.prevodovkyautomat.cz
Odpovědět

Zpět na „i40“