New Icon

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: New Icon

Příspěvek od Farrael »

Ano ale kolik se jich tam prodalo a dovezlo? To co tu většinou uvidíš z USA tak je ořezaná soc verze. Kdežto tady jsi koupil prakticky jen trošku hůř vybavenou full verzi a full verzi.
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Reklama
 

Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Re: New Icon

Příspěvek od laxo18 »

hej to je pravda ze prevazne tam su okresane ale mas moznost si kupit aj vybavu ktoru u nas nebolo dostat a to boli myslim nazvom SE
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: New Icon

Příspěvek od Tringi »

Jen pro přesnost a úplnost, u nás to byla téměř full verze. Jediné co chybělo bylo elektrické sklápění zrcátek. Záslepku čudlíku pro tuhle funkci najdete hned vedle čudlíku na zablokování stahování spolujezdcova okna.
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: New Icon

Příspěvek od Borek »

Právě,že u nás se prodávala jen nejlépe vybavená verze.Nejen USA,ale i Německo,Itálie......prodávalo většinu ořezanin,včetně 1,6l,která se tady ani neprodávala.Stačí se podívat do inzerátů-99% dotaženin jsou oškubané verze.
Laxo-vnitřek hodnotím podle fotek,tak máš třeba pravdu,že to nevypadá zle.
Vzhledem k tomu,že my máme obložení palubky i dveří v hliníku,tak nepředpokládám,že u G. v USA použili nějaký lesklý plast :D .Líbí se mě v té stříbrné-rozbije to ten černočerný monolit.Nebo chtějí nechat kšeft na doplňky na E-bay. :mrgreen:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Re: New Icon

Příspěvek od laxo18 »

Tringi píše:Jen pro přesnost a úplnost, u nás to byla téměř full verze. Jediné co chybělo bylo elektrické sklápění zrcátek. Záslepku čudlíku pro tuhle funkci najdete hned vedle čudlíku na zablokování stahování spolujezdcova okna.
téměř full verze uz som tu pisal viac krat ze v EU nebolo mozne dostat premiovu audio sustavu niekto napise potom ze nemaju stredove budiky lebo tie verzie mali 2din infinity radio a cd menic a zosik basak nase EU verzie mali len potiahnute kabelaze ako predpripravu ale suhlasim full vybav v US bolo dost malo vedsinou sa predavali tie slabsie tak holt tomu ze tam mali podstatne nizsie ceny ani sa im necudujem ze ich tak kupovali
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: New Icon

Příspěvek od Borek »

Veloster vypadá do budoucna motorově velmi zajímavě. =D>
http://www.auto.cz/hyundai-pripravuje-p ... -gdi-57838
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Re: New Icon

Příspěvek od laxo18 »

tak to uz ano ten motor si viem v tom aute predstavit :-)
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Uživatelský avatar
atomion
*
Příspěvky: 98
Registrován: 18 úno 2011, 20:06
Bydliště: Cheb<->Ova

Re: New Icon

Příspěvek od atomion »

Brouk píše:...Slovaci maji uz nekolik let moznost si znacku zaplatit legalne...

To je system, ktery je i v Rakousku ci Nemecku. Nechapu, proc to tady jeste nezavedli. Je videt, ze z magistratu je do vrcholne politiky hodne blizko.
Nechci být věčný rejpal, ale pro ně je lepší, když jim těch 10 tisíc jde do kapsy než aby to šlo do státní kasy [-o<
Hyundai i30 1.4 Patriot - Cashmere Brown - k prohlédnutí
Uživatelský avatar
Miška GK
Příspěvky: 2
Registrován: 08 kvě 2011, 22:55
Bydliště: Brno, Bruntál

Re: New Icon

Příspěvek od Miška GK »

Ahojte kluciii, pořípádě i holky... :D Jsem tady nová, asi dvě minutky, takže bych tady tím i chtěla pozdravit všechny štastné majitele :hyu: a především :hyu: :tus: , chtěla jsem se s Vámi podělit o maximalní zážitek a požitek z Genesise... Je úžasný :twisted: Měla jsem testovací jízdu (teda jen 50 km - ale lepší, než drátem do oka:))) v té 3,8 V6 a musím říct, že jsem opravdu neměla slov. Výkon a zrychlení fantastické, brzdy ve srovnání se starým modelm coupe GK nesrovnatelné (vzhledem k výkonu, že jo:)) a ten zvuuuuuuukkkk.... :twisted: Fakt =D> Bylo to s automatem a jak jsem si říkala, že automat pro sporťák ee, tak s manuálem bych to nechtěla ani zkoušet..:)) sekvenční řazení - perfektní. Prodejce mi říká:"Zatímco Vaše auto vypadá jako sporťák, toto je sporťák":)) Heh, jsem se zasmála :evil: Hodně jízlivá poznámka, bohužel po svezení asi pravdivá... #-o 303 koníků pod zaďourkem..:)) a papalo to nějakých 15l/100, ale říkala slečna, že kluci ze showroomu s tím dokázali jet i za 10 :D Nechci tady machýrkovat, jen Vám chci všem doporučit, ať si to každý jdete vyzkoušet, protože to vážně stojí za to... Člověk se přistihne s takovým tím přiblblým úsměvem na tváři...:))) Už šetřím - mám 20,- v prasátku, tak výhled na něj daleko ale jednou :mrgreen:
<3 Coupe 2G 2,0 <3
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: New Icon

Příspěvek od black_sheep »

kde ti ho pujci, na 50 km projizdku? :)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Miška GK
Příspěvky: 2
Registrován: 08 kvě 2011, 22:55
Bydliště: Brno, Bruntál

Re: New Icon

Příspěvek od Miška GK »

V Opavě 8) ale musíš se tvářit :D nejlépe si vzít aspoň prázdný (to oni neví:)) černý kufřík s sebou :D
<3 Coupe 2G 2,0 <3
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: New Icon

Příspěvek od Farrael »

Tak mám dneška první úlovek, kdy jsem ho viděl v Praze na živo. Samozřejmě jsem ho i zvěčnil. Foto dodám až přijdu z rachoty ;-) Prozatím Vám musí stačit, že to je černá 2.0Turbo. A měla hezké černo-červené sedačky. Interier jsem ale nefotil, aby mě neměli za zloděje na tom parkovišti :mrgreen:
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
David PLEVA
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 22 lis 2005, 18:35
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: New Icon

Příspěvek od David PLEVA »

A tak já taky přidám jednu fotečku, byl jsem trochu vyvenčit Genesise, tak se podělím o radost. (horší kvalita - foceno mobilem)

Obrázek
NOW:
Hyundai Azera TG'07 3.8V6 LIMITED US
Hyundai Grandeur TG'09 3.3V6
HISTORY:
Hyundai Elantra XD'01 2.0GLS
Hyundai Sonata NF´05 2.4i ELEGANCE LPG
Hyundai Sonata Y-3B´96 2.0i 16V GLS
Hyundai Lantra J2 ´97 1.6 16V
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: New Icon

Příspěvek od Farrael »

Tak zde to je. Snad to vidíte. Nešlo mi to nahrát vůbec na forum, stále to psalo neplatný formát obrázku, přitom je to jpeg. A tak jsem to dal na hosting. ](*,)
Obrázek
Obrázek
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
89majlo96
Moderátor
Příspěvky: 3545
Registrován: 05 úno 2009, 07:58
Bydliště: Topoľčany
Kontaktovat uživatele:

Re: New Icon

Příspěvek od 89majlo96 »

1,4i CVVT občas nezaškodí pozdraviť obmedzovač...
Odpovědět

Zpět na „GENESIS COUPE“