Test: Hyundai Genesis Coupe 3.8 – zmena identity

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Test: Hyundai Genesis Coupe 3.8 – zmena identity

Příspěvek od black_sheep »

borek: hádej :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Reklama
 

Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Test: Hyundai Genesis Coupe 3.8 – zmena identity

Příspěvek od Borek »

Právě že nevím,zda myslel nějaké komentáře pod tím testem nebo se mu nelíbí,že se mě v autě za bezmála 900000,-Kč nelíbí vnitřek,který připomíná svou kvalitou a provedením Fiata Pandu :D .
V tom případě mě někdo zapoměl napsat,že se tady :hyu: musí jen chválit a mohl jsem napsat jen 2 slova-Genesis=dobrá technika,jinak mlčím. :mrgreen:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Re: Test: Hyundai Genesis Coupe 3.8 – zmena identity

Příspěvek od laxo18 »

myslel som diskusiu na auto.cz komentare k tomu genesisu 5,0
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Re: Test: Hyundai Genesis Coupe 3.8 – zmena identity

Příspěvek od laxo18 »

no ale snat to nemyslis vazne ? s tymti plastami ? sedel si vnom ? ja hej a mne sa zdali byt dost dobre nechcem tu robit bojovu atmosferu kazdy mame svoje nazory ale ked si precitam x prispevkov a testov tak pisu ze su plasty kvalitne jediny tvoj som cital ze je to ako vo fiate panda pisal si ze tiburon ma pravy hlinik na palubke nechcel som ti na to nic pisat ale to ma od hliniku dost daleko uz len tym ze to ani kov neni proste sa ti to auto nepaci a hotovo ja som neni zneho na vetvy ako som bol z tiburona ale to ma uz preslo tiburon je auto super genesis je bez pardonu lepsie ludia su snim spokojny staci si precitat recenzie v USA v EU do dostave len a len dobre ohlasy je mi jasne ze tu sa nema len chvalit ale niekedy mi prides ze ty stale musis byt opacny nemyslim to vzlom aby si sa neurazil mne sa x hyundaiov nepaci napriklad sa mi nepaci ani veloster ani ix55 ale vidim ze ty si na tom aute zjavne hladal zle vecy ten kto hlada najde ked chces najdem ti ich par aj na tiburone mne sa na genesise hlavne paci technika keby som mal nan tak si ho kupim no nemal som musel som pozerat inde ja som rad ked si mozem vypocut kritiku ale ked si cital testy na tiburon tak si hned vravel ze ake zvasty pisu ano pisali ale aj ja ti musim napisat ze to co si pisal s tou strechou ze je nozky posed a si udrel hlavu do stropu ze je hovadina tak to hovadina neni mne sa to stalo tiez a na tiburone staci ze pojdes trosku rychlejsie a trafis ani nie jamu ale taku priehlubinu stalo sa mi to len raz ale stalo ten test ked som cital mozno bol zaplateny mozno nie ale aspon to vysvetlil co a ako preco nenapisal tam kvalita shit lebo hyundai a podobne hovadiny ako pisal clovek zrovna v diskusii na genesis 5,0
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Test: Hyundai Genesis Coupe 3.8 – zmena identity

Příspěvek od black_sheep »

ja myslim ze je uplne zbytecne se tu hadat kvuli plastum v interieru - takova nepatricna vec :lol: uzavrel bych to tak, ze to je subjektivni nazor, asi jako design. nekomu prijdou bejt hezky, nekomu se nelibi. urcite to neni nejhorsi interier ale taky to neni mercedes nebo ferrari. :lol:

genesis jsem jeste nevidel, i30 a ostatni nove hyundaie jo, a tam mi ty plasty prisli bejt pekny. rozhodne lepsi nez to co je v tiburonech :lol: pokrok je normalni vec....neprijde mi bejt ale vylozene priserny ani jedno. :lol: pokud kdy byli plasty priserny, tak to melo ctyrocko tim, ze bylo vsecko jinak barevny a imitovalo to hlinik a srouby :lol: nebo vsechny ty mini hyundaie to je taky votresny, ale tam se na to nehraje...
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Re: Test: Hyundai Genesis Coupe 3.8 – zmena identity

Příspěvek od laxo18 »

u mna je interier tiez iba vzhlad na lagune ma velmo dobre spracovanie ale taktiez mam vyhrady na niektore miesta drziaky dveri stredova konzola ale neodsudim to preto proste ked sa to niekomu nepaci tak mi je jasne ze to bude hanit sedel som aj v mercedesoch a tie plasty tiez nemali nic extra niektore auta v nizsej kategorii mali podstatne lepsie plasty taktiez to moze byt pre niekoho rozpor dizajn kasne a spojler to je uz fakt vec ktora je individualna
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Test: Hyundai Genesis Coupe 3.8 – zmena identity

Příspěvek od Tringi »

Zdálo se mi že to ftalátové PVC u Tiburona máme měkčí než u Genesise, ale to jen na pohled, moc dlouho jsem v tom neseděl. Vizuálně se mi zdají relativně dobré, důvod po nich matlat nemám, a když to nebude na nerovnostech moc vrzat a křupat, tak ať je ta palubovka třeba z papundeklu.
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Test: Hyundai Genesis Coupe 3.8 – zmena identity

Příspěvek od Borek »

Laxo18-právě že jsem psal,že jsem to auto prolézal a zkoušel do podrobna.A určitě nejsem zaujatý-spíše naopak,protože jak jsem psal,mělo tohle být další auto v garáži a právě proto je to zklamání o to větší. :( V tiburonu se sedí rozhodně níž a střecha má velkou rezervu,oproti G.O tom psal i ten chlapík.Mě třeba hodně záleží na interiéru,protože tam sedím celé hodiny a chci se uvnitř cítit dobře.Oproti tomu technika dobrá,ale využiju ji jednou za měsíc?Třeba to řešení sedadla řidiče-nastupování/vystupování do zadu,je dílem šílence a magora. ](*,) Prostě z toho auta na každém pohledu dýchá plán :hyu: -uděláme motorově dobré auto a ty peníze na techniku ušetříme na všem ostatním-bohužel hodně okatě. :?
Strávil jsem s ním spoustu času,snažil se překousnout spoustu věcí....ale teď vím,že bych unáhleného nákupu později litoval,když bych denně seděl uvnitř a používal ty magoroviny(při 2 dětech,které vzadu hodně často se mnou jezdí. :-k
Dobré ohlasy z USA může mít-stačí se podívat,za jakou cenu se prodává a jaké požadavky Amíci na auta mají.V Evropě to nebude tak horké.Viz. třeba Autosalon,kde skřípání plastů uvnitř dost kritizovali :( .Prodejny také zrovna nepraskají ve švech pod náporem kupců.Znám tady jen jednoho a jeho názor jsi tady určitě četl-nějaký Slovák,měl Tiburona,koupil Genesis a jeho zklamání je tak velké,že psal,že ho okamžitě někomu prodá.
Jak jsem si myslel a Tringi potvrdil-chystá se facelift,protože Genesis už má nějaký ten rok ve výrobě odkrouceno,tak se těším,že dojde ke zlepšení a bude příští rok u mě v garáži vedle :tus: . :wink:
Neříkám,že se to co já kritizuji někomu také líbí,ale ať mě ten člověk napíše,že ho koupil.Jinak se na auto dívá člověk,co za něj utratí 900000,-Kč a jinak "kolemjdoucí".Zkus si představit,že ho jdeš kupovat s pytlem svých peněz a určitě na něm uvidíš mizerné "věci",které ti předtím připadali jako OK.
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Test: Hyundai Genesis Coupe 3.8 – zmena identity

Příspěvek od black_sheep »

neprodáš tiburona, když bys koupil novější? :-)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Test: Hyundai Genesis Coupe 3.8 – zmena identity

Příspěvek od Borek »

Ani náhodou-po obědě jsem se vrátil z STK a technik říkal,že auto kompletně vypadá jako když ráno vyjelo z fabriky. :D Garáže mám dost velké,tak jsem také psal,že Tiburon zůstane doma,i když dříve,či později koupím další,novější sporťák. :wink:
Před chvílí mě volal nějaký maník ze zastoupení :hyu: .Že prý výzkum/dotazník pro zákazníky,co si někdy koupili nový :hyu: .Ověřil si adresu,tlf....to co měli z formuláře při nákupu.Normálně ty otravy z T-mobilu a pod.posílám... :) Tomuhle jsem odpověděl rád-ptal se na spokojenost,co se mě líbí a co ne na nových(no ten to tady snad musel číst :D -bude to jen náhoda),jestli uvažuji o nákupu nového :hyu: ....A odměnou za to říkal,že na mejla pošle vstupenku do Brna na Autosalon(chystám se v sobotu)-že tam bude i40,Veloster.... 8-[
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Re: Test: Hyundai Genesis Coupe 3.8 – zmena identity

Příspěvek od laxo18 »

borku ja ti netvrdim aby si si ho bezal hned teraz kupit to nie mne sa osobne paci keby som mohol vymenim za lagunu tak ho menim ale ten pan co ma toho genesisa ma ale dotiahnutu verziu z USA nikdy nevies aky to bol kus co sa snim robilo proste ak sa nepletiem nebolo to cisto nove auto ak sa pletiem ospravedlnujem sa ja si neviem pomoct ked som vnom sedel plasty palubka mi osobne prisla ok a az na moc dobrej urovni ja tie plasty nemackam pocas jazdy mekcene su ,neni to holy tvrdy plast keby som mal teraz kupovat tiez by som pockal ale to len z jedneho dovodu pockal by som si na verziu co bude mat navigaciu a predsa ten novy motor proste to tam uz chcem mat a je mi jasne ze to uz je rok stare auto teda u nas novinka a v usa uz beha dost dlho ale stale som tak ze sa mi ako prvy genesis coupe moc pacil a splnil moje ocakavania presne na co bol pripraveny ja nenosim zas neviem kolko ludi v aute ale to auto neni myslene pre rodiny to ze tebe v tom vyhovuje tiburon je ok ja to berem ale potom ti tiez poviem skus lagunu coupe tam je este viac miesta vzadu ale to sme inde proste to auto ma svoje pre a proti ale ked ho berem na to kcomu bolo vyrobene tak ma moj plny pocet bodov za cenu vykon a vybavenie
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Test: Hyundai Genesis Coupe 3.8 – zmena identity

Příspěvek od Borek »

laxo18-jasně v pohodě.
Ten chlap psal,že ho koupil na Slovensku)nové.Že si ho nedočkavě objednal,hned z kraje roku,když ještě nebylo na prodejně k osahání(u vás se nabízelo o pár měsíců dříve,ale prodej začal +-stejně).Teď je z něho sakra rozčarovaný a nabízel ho hned k prodeji.
Jinak pokud nebudu chtít používat zadní sedadla(zkus se dostat na zadní sedadlo za řidiče,ať ti někdo dá přední sedadlo zpět,zavře dveře-řidič si třeba odskočil pro cigarety a ty se v létě po 5min.začínáš péct a chceš ven 8-[ ANI NÁHODOU NEVYLEZEŠ :!: -nedosáhneš na vtipně ](*,) umístěné ovládání opěradla vedle sedadla řidiče,na zemi.Nedej bože bouračka-nedostaneš se k ovládání sedadla ani dveří,zadek-víko je navíc ala sedan-jak vylezeš????-no lepší nemyslet :shock: ).Bez zad.sedadel koupím za +- stejné peníze 900000,- nový Nissan 370Z.Sporťák s lepšími jízdními výkony než G.Bavíme se o ceně,za kterou se prodávají i málo ojeté Porsche 911....a to už jsme jinde. :wink:
Tvrdé plasty mě absolutně nevadí-když nevržou a trochu vypadají(v G. je palubka z takového plastu jako s výstupky(bublinky)-prostě vzor a typ,co je v nejnižší třídě(a amerických autech :D ).Bez jediného oživení,rámečku...prostě černočerný monolit.V USA je obložení palubky stříbrné(mám si to dodělávat u auta za 900 papírů :?: ,stejně tak jako chybějící odhlučnění víka motoru(díry tam jsou),kryt motoru,čalounění vrchu kufru.....prostě z toho auta dýchá snaha ušetřit na každém kroku(bohužel v interiéru nejvíce).
Jinak Laguna Coupe je pořád Laguna(bez urážky a nezlob se,nemyslím to hanlivě-vysvětlím.Jak jsem psal jinde,dříve než jsi ji koupil-Coupe od Laguny se mě absolutně nelíbí-to víko kufru je jako nepasující hrb)-tím myslím,že to je mírně :!: karosářsky upravený hatch Laguna.Vzhled je věc vkusu a jiným se třeba líbí-v pořádku,ale hlavně já tyhle variace(ubereme dveře a ze sedanu/kombíku je sporťák,celé to necháme,jen uřízneme střechu a je tu kabrio....)nemám rád(stejně tak třeba Megan nebo Sciroco-sešlápnutý kombík Golfa :? ).Prostě auto 100x jinak a pořád stejně :-k -hlavně ať úprava moc nestojí.Každé auto má mít svou tvář a ta unifikace v rámci automobilky je cestou do šedi.Nevíš jestli přijíždí Octavie nebo Superb.....vše je stejné-předky,zadky,vnitřky.
Asi málokdo touží mít auto jako půlka města a od sportovní karoserie o to víc očekávám,že bude mít "svou"tvář-odlišnou od hatchů,kombíků stejné značky...Když přijíždí Megan,Laguna,BMW 3Coupe...nikdo z předu nepozná,jesti je to Coupe nebo kombík.Když přijíždí :tus: ,už z dálky je vidět,že to není Accent nebo Elantra....iiiiii555,ale :tus: .
To je důvod,proč jsem čekal na Genesis nebo váhám nad 370Z(vyloženě auto pro radost,bez zad.sedadel a dalšího využití-ale k tomu mám motorku)....U vás je cena o +-150000,-Kč nižší-to si dovedu představit,že bych mu lecos odpustil,ale vzhled a řešení vnitřku ne-dívat se na to celé dny :D .
Genesis je ve výrobě tuším od roku 2009(v USA se prodával zároveň s :tus: ),tak ho facelift příští rok čeká a já si přeju,aby byl lepší(to bude-zvýšení V6 na 250kW),krásnější a kvalitnější.Pokud ano-koupím ho :!:
Mám rád černou nebo bílou-ne šedou.Líbí/nelíbí :!: Ne- možná si zvyknu..Proto mě nekamenujte. [-o< 8-[ :D
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Re: Test: Hyundai Genesis Coupe 3.8 – zmena identity

Příspěvek od laxo18 »

borku ja chapem o com pises len tvoj prvy prispevok mi prisiel fest ze si to auto zhodil pricom to auto vobec neni zle s tym vytlmenim prednej kapoty ak to tam neni vypada to tak ze sa setrilo ale co mi vela ludi potvrdilo cele auto je velmo dobre odhlucnene tak to by ma vobec netrapilo ked je tam ticho tak isto aj ten kufor ano s tou packou to je na figu ale stale mne to neprekaza ked si ho kupim ja som sofer a nesedim vzadu :) s tou lagunou to je vec vkusu ona sa karosarsky dost odlisuje od sedanu hlavne zadkom predok je viac podobny ale neni identicky ako u inych znackach ma to inu masku, ja sa neurazim viem o com pises laguna nema moc dobru povedst v spolahlivosti no dufam ze ma to auto nesklame ja som urobil uplne razantny krok nikdy som nebol na automaty na diesle a uz vonkoncom nie na francuzov ma aj svoje muchy ale ma aj vecy v ktorich ma dost prekvapila napriklad vcerajsia spotreba kombinovana 5,8l /100km pri 6V to je velmo pekny udaj toto ma jedine a dost velke plus oproti genesisu genesis nikdy nebude mat u nas nejake extremne predaje to je hlavne pre USA ale tiez sa mi nepacilo ze najprv u nas nebol v ponuke este ktomu panovi on spominal ze si ho este kupil predtym ako bol v predaji a ako bolo povedane ze vobec bude v EU a mam pocit ze spominal ze ho doniesol z USA neviem fakt ako to uz je presne neviem kde je to vlakno nechce sa mi to hladat ale to vie presne majitel toho auta osobne ak je dovezene tak nemozem brat do uvahy jeho argumenty lebo nemam presnu hystoriu auta a vedsinou sa dotiahnu vseliake divne kusi na ktorich sa blaznili mlady tak to potom aj vypada , ak ma EU verziu co sa da zistit podla palubky aj kopec inych veci a bolo kupene u dealera priamo tu tak to berem ako argument na kvalitu ale kde je pravda netusim
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Test: Hyundai Genesis Coupe 3.8 – zmena identity

Příspěvek od Borek »

Rozhodně jsem neměl v úmyslu,aby to vypadalo,že G.je špatné auto.
Věřím tomu,že je dobré(jen ta 155kW turbo píšťalka nemá v takovém autě vůbec co dělat :!: )-uvidíme z ohlasů za pár roků,až na něm někdo bude mít nalítáno stovky tisíc km,jako třeba ty na :tus: .Jen jsem poukázal na to,že peníze investované do techniky, :hyu: tvrdě ošidil na ostatních částech auta :( .Ani cena u nás-v Evropě není zrovna to,na co by :hyu: zákazníky přilákal a odlákal zákazníky od jiných značek,které už v této kategorii mají své letité jméno a auta.Prakticky za stejné peníze 930000,-Kč je Audi TT s 2,0TFSI s lepším zrychlením,vyšší rychlostí,je lehčí(jen má přední pohon-je to plus nebo mínus? :-k -mě je to jedno)....třeba jako příklad.Navíc dnes si většina lidí hraje na značkové machry(s hromadou půjček a hypoték :-$ ),kterým je :hyu: pod úroveň a sáhnou po "imidžovkách" :D .Já jsem s :tus: max.spokojený a chtěl bych u :hyu: zůstat-nejsem značkař,ale u G. jsem prožíval několikahodinové zklamání z materiálů a zpracování. :( Kdybych ho nechtěl kupovat-prohlídnu a řeknu,dobrý,fajn...........odejdu a zapomenu.Stejná diskuse je i ve vláknu i40-nad cenou/výbavou ve srovnání Mondeo,Passat,Suprb.Kdo nechce i40 kupovat-napíše jako já-auto pěkný-konec.Neřeším kolik stojí/co za ty peníze dostanu.U Genesisu jsem ale na straně kupce a řeším i detaily,které jsou pro ostatní "kolemjdoucí" nepodstatné.
Jedu na Autosalon do Brna a slibuji,že budu na G.hledat jen pozitivní věci. :wink: :D
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Re: Test: Hyundai Genesis Coupe 3.8 – zmena identity

Příspěvek od laxo18 »

neslo mi o to aby som ti ja vnutil svoj nazor ja som sa ohradil len z toho hladiska ze mi to prislo z tvojej strany tak ak nie berem spat kazdy mame svoj vkus ci na palubku ci na dizajn na spojler mne ani jedna vec neprekazala u vas je ta cena dost vyzsia u nas je si myslim prijatelna a s takou cenou som aj pocital ved ked berem ze samotne hyundai coupe stalo kolo 750 tis SK tak ano bolo to pred krizou ale aj tak si myslim ze stale ponuka viac ako u inych automobiliek teda aspon cenou u nas, v nasom okoli beha uz jedno biele furt ked idem okolo tak sa mi paci cim dalej tym viac ak ho niekedy stretnem osobne mozno snim hodim rec nech aj sem da nejake prispevky ake ma dojmy z toho auta a tak
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Odpovědět

Zpět na „GENESIS COUPE“