Genesis Coupé facelift 2012

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Genesis Coupé facelift 2012

Příspěvek od Borek »

Facelift už můžeš nějakou dobu koupit i v Česku.Třeba jeden černý pro tebe :D -v :hyu: Pyramidě v Praze.
http://www.sauto.cz/osobni/detail/hyund ... oFrom=list

Je zajímavé sledovat,jak mizerný zájem o Genesis je.Na inzertních servrech jsou jich desítky :!: -za zlomek :shock: ceny a s pár najetými km.I prodejci se je snaží prodat(nové)za polovinu ceny a....zájem žádný.Když to srovnám s nabídkou Tiburonů,tak je jich na prodej pár a z toho ještě drtivá většina dovezených,bouraných šlupek,bez výbav ze západu a pořádným rancem ujetých km:roll: .Třeba na "sauto",je na prodej,poloviční počet :tus: než Genesisů(a to se :tus: u nás prodávali 8-9 roků v nesrovnatelně vyšších počtech).Proč :?: Vzhledem k tomu,že jsem měl možnost v rámci letní "půjčovací"akce :hyu:,letního :hyu: srazu.....atd. se v nich povozit,mám jasno-a musím smutně dodat BOHUŽEL(jak je vidět z NEzájmu,nejsem sám). :(
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Genesis Coupé facelift 2012

Příspěvek od Tringi »

Krásný, ale nechci automat 8)
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Genesis Coupé facelift 2012

Příspěvek od Borek »

No,i když nejsem příznivcem automatů v tomhle typu aut,tak musím napsat,že stará 3,8V6 v automatu,fungovala a jela skvěle.U nové převodovky tady čtu nějaké problémy.Myslím,že 6stupňů je až až.Osm a víc..vždyť ta převodovka potom jen stále přeřazuje a nemůže se rozhodnout :D .Takže ten by mě nevadil tak,jako jiné hňupovské ](*,) prvky na Genesisu.
S manuálem jsem měl 2,0T.Spojení dlouhé převodovky(jak je poslední dobou nejen u :hyu: zvykem :roll: -smrt ekoteroristům :evil: )a neochotného,mrtvého motoru,byl děs a znechucení:!:
Za měsíc se chystám na autosalon do Brna,tak předpokládám,že tam tenhle facelift uvidím na živo a trochu ho prolezu. :D Ale stejně tuhle generaci přeskočím.Z venku(hlavně předek)mě zrovna nenadchnul :( a uvnitř :-k #-o :( .Jen to spojení výkonné V6 a zadního pohonu je super.Jenže člověk se sveze "občas",ale dívat se na to a sedět uvnitř,musí vždy.Takže bych byl permanentně naštvaný,že řešení,materiály a věci,které byly u starého :tus: o několik tříd lepší a hlavně fungovaly,by mě v G. vytáčely. :D Třeba jen ty sedadla a jejich ovládání-katastrofa ](*,)......
G.šel do výroby myslím v roce 2008.Tak odhaduji,že tak po 7-8 letech(2015-16),přijde z gruntu nový.A to už není tak dlouhé čekání :wink: .
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Limitz
******
Příspěvky: 2719
Registrován: 16 dub 2008, 20:27
Bydliště: Kašava,Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Genesis Coupé facelift 2012

Příspěvek od Limitz »

jenomže pak budeme další 3 roky čekat než se začne prodávat i u nás :D
:hyu: Hyundai Lantra 1.8 r.v. 1996 :hyu: R.I.P.
momentálně služební Audi A6 Avant 2,5tdi quattro 360 000km :D
Limitz89@seznam.cz
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Genesis Coupé facelift 2012

Příspěvek od Tringi »

Tak se u nás facelift konečně prodává!

A jak jsem předpokládal, ceny jsou slušně vyšroubované:
2.0T za 849.990,-
3.8V6 za 899.990,-

A na první pohled výbava taky nebude vrcholová jako bývalo zvykem :cry:
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
Kony5
**
Příspěvky: 468
Registrován: 16 lis 2008, 18:11

Re: Genesis Coupé facelift 2012

Příspěvek od Kony5 »

ty přeface se dají koupit krásné za super cenu nejeté skoro za 450 000 ale ten face je o dost lepší noo.... doufejme že ty ceny spadnou to už by se dalo vzít...
Hyundai sonata zelená Y3 - daily
Hyundai sonata AWD racing
Renault Magnum 440 kozel
Renault MAgnum 440 Tandem
Žabička Kawasaki Ninja ZX-7r
AUDI A6 2,5TDI 132 kW quattro. Prodám nebo vyměním za A8 D3 nebo S6 C5.
Uživatelský avatar
Kony5
**
Příspěvky: 468
Registrován: 16 lis 2008, 18:11

Re: Genesis Coupé facelift 2012

Příspěvek od Kony5 »

http://www.autoforum.cz/predstaveni/hyu ... bo-5-0-v8/

nebo počkáme na R-spec.... jestli to nebude za cenu gtr taky dobrý :P
Hyundai sonata zelená Y3 - daily
Hyundai sonata AWD racing
Renault Magnum 440 kozel
Renault MAgnum 440 Tandem
Žabička Kawasaki Ninja ZX-7r
AUDI A6 2,5TDI 132 kW quattro. Prodám nebo vyměním za A8 D3 nebo S6 C5.
Uživatelský avatar
Limitz
******
Příspěvky: 2719
Registrován: 16 dub 2008, 20:27
Bydliště: Kašava,Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Genesis Coupé facelift 2012

Příspěvek od Limitz »

ta cena je fakt odvážná :D a s tou výbavou mi to připadá jako kdyby neměli hotový konfigurátor...... zkrátka tam není co vybírat :D
:hyu: Hyundai Lantra 1.8 r.v. 1996 :hyu: R.I.P.
momentálně služební Audi A6 Avant 2,5tdi quattro 360 000km :D
Limitz89@seznam.cz
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Genesis Coupé facelift 2012

Příspěvek od Borek »

Jak píše Kony-cena,za kterou se dá pořídit současný Genesis(starší),doslova s pár najetými km,je naprosto směšná-to už hovoří samo o sobě,jaký je o něj zájem.To už by pro zájemce stálo za úvahu. :wink: Drtivá většina jich pochází z letní :hyu: předváděcí akce a dodnes se je nepodařilo prodat,ani za poloviční ceny #-o .Třeba jen na Sbazaru,je na prodej Genesisů víc,než :tus: (a to se :tus: za ta léta prodalo mnohonásobně :!: více-když navíc pominu min.třetinu inzerátů :tus: ,které dotáhli bazarníci na kšeft z venku,tak je vidět,že :tus: se nikdo nezbavuje :wink: ).
Facelift Genesisu bude určitě alespoň po motorické stránce lepší(zvlášť ten původní 2,0T,byl líná mrcha,které se do otáček vůbec nechtělo :roll: ).Moc jsem zvědavý,jak vylepšili ten funkčně tragický,černo černý :? vnitřek.Za tu cenu předpokládám tak nanejvýš,"pár" prodaných kusů za rok :D .
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Genesis Coupé facelift 2012

Příspěvek od Tringi »

Mě především děsí fotky, které napovídají rozpačitou konfiguraci.
Co mě tak z první napadá je:
  • Opět trapný displej z minulého tisíciletí. Jak na fotkách, tak u černého co mají v Průhonicích. Přitom nevěřím, že by se plná integrovaná navigace do té odvážné cenovky nevešla. Na některé z předchozích stranách je obrázek, a je to fakt rozdíl. Nebo vážně chtějí (dle ceníku příslušenství) abych za to dával ještě dalších 30k?
  • Samosvor opět jen u 3.8
  • Vklad předního nárazníku na fotkách je matný (US verze), ale u zmíněného černého je lesklý (Korejská verze). Tak jak?
  • Chromované kliky tomu autu vůbec nesedí (alespoň z mého pohledu).
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
**
Příspěvky: 485
Registrován: 04 úno 2011, 17:17
Bydliště: Havířov

Re: Genesis Coupé facelift 2012

Příspěvek od LiberaleMiguel »

Borek: Cena Genesisů je tak nízko, protože v US se prodávají za necelého půl mega nové ;-)
Hyundai Coupe FX 2,0 DOHC 102kW, Black&Silver
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Genesis Coupé facelift 2012

Příspěvek od Borek »

Cena v US s naší cenou nemá nic společného.Všechno zboží je v US lacinější.Jiná cla,daně,DPH......a tudíž jiné ceny stejného zboží.Navíc auta prodávaná v US jsou oproti evrop.verzím řádně osekaná(od chybějících mlhovek,přes absenci nastavování světel,až po chybějící elektroniku,výbavu............
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Genesis Coupé facelift 2012

Příspěvek od Borek »

Tak jsem se teď díval do ceníků :hyu: -no to si snad s Genesisem a Velosterem dělají prdel(jinak nelze napsat :evil: ) :shock: ](*,) .
Veloster-přes 600 tisíc,za auto,kterému říkají sporťák a nechali mu tuhou torzní nápravu :shock: ,jako u auta za 2,50Kč z 80-tých roků :?: V případě atm.Velostro-lenochoda s dlouhou převodovkou(u mě velké zklamání z líného,do otáček neochotně jdoucího a neduživého motoru/převodovky :-& ),se ta předpotopní(hlavně pro :hyu: výrobně laciná)náprava,dá pochopit,ale i u 1,6T?Výkon také řádně udusili(oproti slibovaným 155kW).Mizernému zrychlení už se vůbec nedivím-asi supr sportovní převodovka :roll: .Hlavně,že udávají dobrou spotřebu :roll: (koho to u sport.zajímá???) a můžu si připlatit za barvu:? .Vzhledově pěkné auto z venku i uvnitř,ale jinak bohužel předražená plečka. :(
Genesis-u něho museli žluťáci spadnout opravdu na hlavu.Po mizerném prodeji pár kousků,vyšroubovat cenu na milion :shock: .Gen.s 2,0T pominu,protože ten nemá ani samosvor... :roll: Přifouknutí pár koníků je jediným pozitivem.Přední část se mě líbí ještě méně,než ta nuda z předfaceliftu.Pohled do vnitřku,dojem dobije úplně-rádio s displejem jak před 30 roky :shock: :?: Z které tržnice ho nakupují?Ty navrch nalepené budíčky :shock: -to vypadá,jako když si je někdo nalepil doma v garáži :D .
Když už někdo dá milion---tak proč by nepřiplatil třeba přes 30000,-za navigaci :mrgreen: ,přes 7t. za park.kameru nebo 16000,- drobných za barvu....,řekli si asi ťamíci :D .Nooo,řádně :hyu: narostlo sebevědomí :roll: .
Když vidím a čtu,jak jdou s kvalitou,výbavou,spolehlivostí...do kytek(všech :hyu:-tlumiče,rez,posilovače,svolávačky,zatékání do kabin,chybějící odhlučnění,problémy se softy... ) a s cenou nahoru,tak se v :hyu: musel někdo vlivný asi zbláznit. ](*,)
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Kony5
**
Příspěvky: 468
Registrován: 16 lis 2008, 18:11

Re: Genesis Coupé facelift 2012

Příspěvek od Kony5 »

já původně taky koukal po 2,T (dřív než za 2 roky ale nebude uirčitě u mně) .. ale pak sem se tak díval a ono ten motor kvalitativně nic moc elektronika tež na změnu reagovat moc chtít nebude takže ve finále je to skoro stejný předělat tu 3,8v6 na turbo stím že pokud už se to foukne bude to opravdu bestialní sporták... ta 2,0T když by z toho chtěl něco člověk dostat stejně musí vyměnit písty , ic,vstřiky a nejmín pigiback protože programovatelnou ecu tam hyundai těžké dá...takže ve finále je lepší fakt vzít tu 3,8 jezdit sní a pak to fouknout ta 2,0T by měla smysl v tom velosteru ale pro ten genesis neříkam že je to špatný ale pokud je tam tak malý rozdíl v ceně tak je asi lepší to 3,8v6 ... ono fouknutý genesis v 3,8v6 a v turbu to je takový gtr ala hyundai...
Hyundai sonata zelená Y3 - daily
Hyundai sonata AWD racing
Renault Magnum 440 kozel
Renault MAgnum 440 Tandem
Žabička Kawasaki Ninja ZX-7r
AUDI A6 2,5TDI 132 kW quattro. Prodám nebo vyměním za A8 D3 nebo S6 C5.
Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
**
Příspěvky: 485
Registrován: 04 úno 2011, 17:17
Bydliště: Havířov

Re: Genesis Coupé facelift 2012

Příspěvek od LiberaleMiguel »

Kluci v US z toho 2,0T vytáhli 475whp na seriovém motoru. Dycky je lepší upravovat už oturbený motor než turbit atmosféru ;-) Pro 3,8V6 se prodává turbokit na 500bhp, což ti ve finále ten 475whp dvoulitr ujede :D/
S GT-R to prosimtě nesrovnávej, to není ani jiná liga, ale jiný vesmír ;-)
Hyundai Coupe FX 2,0 DOHC 102kW, Black&Silver
Odpovědět

Zpět na „GENESIS COUPE“