Pokec o HCCZ

Vše o webu Hyundaiclub.cz / Hccz.cz

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7901
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec o HCCZ

Příspěvek od Mexican »

mladenci z HCCZ .. co keby ste zadali do guglu "hyundai font" a stiahli si ho.. otazka 5 minut a potom to nebude vyzerat ako past na oko. Font hyundai je freeware a Hyundai s tym nemoze skutocne urobit nic
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Reklama
 

Uživatelský avatar
enjoy
****
Příspěvky: 1272
Registrován: 19 srp 2011, 20:23
Bydliště: Praha 3

Re: Pokec o HCCZ

Příspěvek od enjoy »

Vím přesně co bych odepsal na ten výhružný mail.. Vy ****** my se tu snažíme Vás podporovat, založili jsme klub příznivců vaší ******* značky a Vy ****** máte kecy?
ps:sakra,ten Tramín je pěkně chytrý víno.
Hyundai Matrix 1.5 CRDi VGT 81kw
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec o HCCZ

Příspěvek od Borek »

Enjoy-myslím,že na tvůj dopis by měli krátkou odpověď. :D
Takhle se nejedná :!: a věřím,že s nimi kluci neměli lehkou práci vyjednávat.Na druhou stranu máš pravdu,že by :hyu: neškodila alespoň minimální vstřícnost za propagaci značky. :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec o HCCZ

Příspěvek od FISHkaa »

tady jsou všichni chytří že? :mrgreen: Borku, sedneme si na jaře k táboráku a David ti poví příběh, na téma "copyright, aneb jak importér připravil kobereček...".

Jo a nechte to logo už na pokoji, grafiku by dal dohromady každej druhej, ale ono to totiž není jenom o fontu a photoshopu 8)
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Pokec o HCCZ

Příspěvek od Hardcam »

Ptal ses na to, tak jsi dostal odpovedi :mrgreen:
Ze me to martirium s Hyundaiem vubec neprekvapuje...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec o HCCZ

Příspěvek od Borek »

FISHkaa-jasně,už jdu řezat dřevo na táborák. :D Teď mám u baráku pěknou fůru dřeva-čekám tuhou zimu. 8-[
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2764
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec o HCCZ

Příspěvek od Espero »

Já myslím, že ty potíže, jakkoli jsem se jich osobně neúčastnil, souvisí s asijským způsobem myšlení a zaměření firmy prakticky výhradně na prodeje nových vozů. Jim je totiž opravdu úplně jedno, co dělají jejich "klienti", jakmile si vůz koupí. Už je nezajímají, protože si koupili a už si nejspíše nekoupí (nebo až za dlouhou dobu). Tak co se s nimi s...t.
To je rozdíl proti VW nebo Renaultu. VW třeba pro majitele jeho produktů letos uspořádal pod hlavičkou značkového klubu sraz, do kterého vrazil 2 miliony Kč. A měl to tak promakané, že účastníci ráno našli v tašce zavěšené na zpětném zrcátku k snídani i párky VW s nápisem original erzatzteile Volkswagen, přičemž tento nápis byl vyhlouben i do samotného párku, či kečup VW. A k tomu pečivo čerstvě přivezené z Německa. Renault tak rozhazovačný není, ale i jeho sponzoring "klientské základny" je významnější než u H. A když k tomu připočítám předraženost dílů, servisní síť nerovnoměrně pokrývající území státu, či spíše ponechaná živelnosti, a to jak z pohledu jednání jednotlivých servisů k zákazníkovi, tak z pohledu stavebního vzhledu servisů i z pohledu nestejnoměrné kvality práce servisů (asi neaplikace normy ISO 9000, 9001) a nepříliš zřetelná zákaznická politika v servisech, pak opravdu nemám důvod znovu kupovat další hyundai, jakkoli jsem s tou mojí H1 vlastně výsostně spokojený jako s autem či výrobkem. Přitom je to škoda, protože ta auta jsou v podstatě skvělá. Jenže k tomu chybí právě ty aspekty, o kterých jsem mluvil. Totiž rozhodnout se pro koupi vozu konkrétní značky je v podstatě jednoduché, jenže pak se s nepřátelskou zákaznickou politikou jako majitel toho auta musím potýkat řadu let co to auto mám. Proto postupně přestupuji se svojí flotilou k Renaultu. (Kupodivu nikoli k VW.) Tam je právě ta zákaznická politika v servisní péči velmi dobře patrná. Ale s tímhle mým hjundajským spacím vagónem mám v úmyslu jezdit ještě řadu let, ale nahrazovat ho Hyundajem už nebudu.
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2010, barva béžová metalíza
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec o HCCZ

Příspěvek od FISHkaa »

Espero, musím tě trochu poupravit:
- s Jirkou jsme měli jednání a v 1Q 2013 máme domluvené další ohledně ofiko podpory :hyu: . Jestli chceš víc infa, rád ti zavolám, je toho víc. Možná point to dávat do členské sekce webu - aby jste měli přehled co / s kým / jak jednáme. Respektive, že nesedíme doma na zadku :mrgreen:
- vyjednávací pozice našeho klubu je poněkud jiná, než pozice Transporter klubu, to už jsme řešili a dokonce probírali - i tady máme připravenou strategii "jak na to". 8)
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec o HCCZ

Příspěvek od FISHkaa »

co se týká postprodejní podpory, tak mám jiný pohled na věc: Mám totiž velkééé zkušenosti se Simple Clever (osobní a fleetový vozový park) a jestli si myslíš, že s tebou nevy.... , tak se pleteš 8) obecně také hodně závisí na dealerovi. S mazdou sem měl VELKÝ problém v Praze. U :hyu: sem šel "na jistotu" a jsem spokojen 8)
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2764
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec o HCCZ

Příspěvek od Espero »

Mazda jsou zase Asijci. To bude v podstatě stejné myšlení. Ale nechci se tady pouštět do detailů ohledně přístupu v servisech, do tohoto vlákna to nepatří. Ale třeba naposledy, když jsem letos v létě hledal pomoc (světla, brzdové bubny, oprava pantů dveří). U H bych opravil vůz za nějakých 13 tisíc (nové bubny a světla, nové panty). U Škoda VW jsem totéž pořídil za cca 1 500. Neměnili nic, zapnuli frézu a soustruh, vzali vrtačku, uřízli kousek plechu a vyrobili náhradní ulomený držák péra žárovky v korpusu reflektoru, ten tam přišroubovali....). Nemyslím, že by hjundajské servisy nedokázaly opravit kvalitně, ale musíš dlouho čekat, objednávat se v týdnech předem a je to řádově dražší. Howgh. O tom je taky ta podpora. Bez párků na srazu můžu žít, ale své peníze za provozní výdaje na auto rád pužiji na rozumnější věci.
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2010, barva béžová metalíza
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec o HCCZ

Příspěvek od FISHkaa »

to co popisuješ je přesně o přístupu dealera ale 8)
čekací doba je odvozená od počtu servisů vs. vozový park = škoda werke najdeš na každém rohu...

Můj osobní názor je takový, že sofistikované opravy auta mimo záruku svěřím ověřenému servismanovi. Takové u dealera těžko pohledat = mají svojí živnost 8)
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2764
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec o HCCZ

Příspěvek od Espero »

Přístup dealera je dán hlavně tím, jak mu jeho značkový chlebodárce určí, že musí postupovat. Ten servis, o kterém jsem psal byl prodejní, nepražský, nikoli no name a kdysi jsem tam servisoval oktávku no a vrátil jsem se tam po letech bloudění i s Háčkem.
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2010, barva béžová metalíza
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Pokec o HCCZ

Příspěvek od black_sheep »

Espero píše: ... Ale s tímhle mým hjundajským spacím vagónem mám v úmyslu jezdit ještě řadu let, ale nahrazovat ho Hyundajem už nebudu.
já byl s hyundaiem jako s vozem vždy spokojený, jen jsem už asi pomalu začal měnit priority a nelíbí se mi jejich přístup, který však v dnešní době toliko funguje - zacílení na zisk společnosti. je to znát i z jejich produktů, které jsou spolehlivé, mají překvapivě dobré vlastnosti, ale jsou vyráběné co nejlevněji jako spotřební věc.

takže na 95 % to vypadá, že už si ho nekoupím, to jsem měl 4 ojetiny značky hyundai, z šesti dosavadních aut celkově. zkusím štěstí někde jinde a třeba se po letech zase vrátím :mrgreen:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec o HCCZ

Příspěvek od FISHkaa »

to jsem zvědav, která značka to v dnešní konzumní společnosti nedělá :mrgreen:
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2764
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec o HCCZ

Příspěvek od Espero »

No myslím třeba Rolls Royce, jakkoli patří tuším VW to asi nedělá.... jenže my jsme v jiné cenové kategorii. Jinak zacílení na zisk není na škodu, ostatně tvorba zisku je hlavním cílem každého podniku. Jenže oni jsou zacílení jen na prodeje a ostatní jde hodně stranou.
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2010, barva béžová metalíza
Odpovědět

Zpět na „Hyundai Club CZ“