Prosím o radu
Moderátor: Moderátoři
-
Roman-Ix35
- Příspěvky: 3
- Registrován: 30 bře 2024, 17:00
Prosím o radu
Dobrý den všem. Jsem tu novy. Dekuji za přijeti do klubu. Mam ix35, dvou litra, 4x4 automat. Jsem s nim max spokojen. Bohužel posledni dobou se mi pri couvani zadni kola tak jakoby divne cuknou. Nikdy predtim se mi to nestalo. Prosim. Nevite co by to mohlo byt. Diky
- Reklama
-
Roman-Ix35
- Příspěvky: 3
- Registrován: 30 bře 2024, 17:00
Re: Prosím o radu
Roman-Ix35 píše: 26 čer 2026, 13:52 Dobrý den všem. Jsem tu novy. Dekuji za přijeti do klubu. Mam ix35, dvou litra, 4x4 automat, 2013rok. Jsem s nim max spokojen. Bohužel posledni dobou se mi pri couvani zadni kola tak jakoby divne cuknou. Nikdy predtim se mi to nestalo. A blavne nedela to vzdy. Proste z 10 couvani 5x.Prosim. Nevite co by to mohlo byt. Diky
Re: Prosím o radu
Naboj, alebo nieco z stabilizatorov/capov by som tipoval.
Dacia Duster TCe 100 LPG Arizona Orange Journey + country pack 01/2024-
Hyundai i20 1.2 62kw CHIC Phantom black + winter pack 8/2017
ex Škoda Fabia 7/2019 - 1/2024
ex Kia cee´d_SW 02/2015 - 08/2017
Hyundai i20 1.2 62kw CHIC Phantom black + winter pack 8/2017
ex Škoda Fabia 7/2019 - 1/2024
ex Kia cee´d_SW 02/2015 - 08/2017
-
Roman-Ix35
- Příspěvky: 3
- Registrován: 30 bře 2024, 17:00
Re: Prosím o radu
Diky za tip. Dela to kdyz chci couvat a mam vytoceny kola. Je to kako kdyz zustanou zacvakli pakny a najednou se pusti. Nekde jse mjeste cetl ze by to mohla delat spojka diferencialu. Ze sepne protoze si myslu ze to kolo nejak proklouzne. Nevim jak to vysvetlit. Ale diky