Prosím o radu

Startování, spojka, převodovka, provozní kapaliny.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Roman-Ix35
Příspěvky: 3
Registrován: 30 bře 2024, 17:00

Prosím o radu

Příspěvek od Roman-Ix35 »

Dobrý den všem. Jsem tu novy. Dekuji za přijeti do klubu. Mam ix35, dvou litra, 4x4 automat. Jsem s nim max spokojen. Bohužel posledni dobou se mi pri couvani zadni kola tak jakoby divne cuknou. Nikdy predtim se mi to nestalo. Prosim. Nevite co by to mohlo byt. Diky
Reklama
 

Roman-Ix35
Příspěvky: 3
Registrován: 30 bře 2024, 17:00

Re: Prosím o radu

Příspěvek od Roman-Ix35 »

Roman-Ix35 píše: 26 čer 2026, 13:52 Dobrý den všem. Jsem tu novy. Dekuji za přijeti do klubu. Mam ix35, dvou litra, 4x4 automat, 2013rok. Jsem s nim max spokojen. Bohužel posledni dobou se mi pri couvani zadni kola tak jakoby divne cuknou. Nikdy predtim se mi to nestalo. A blavne nedela to vzdy. Proste z 10 couvani 5x.Prosim. Nevite co by to mohlo byt. Diky
Uživatelský avatar
Minko
****
Příspěvky: 1167
Registrován: 08 říj 2017, 14:57
Bydliště: okr. Dunajská Streda

Re: Prosím o radu

Příspěvek od Minko »

Naboj, alebo nieco z stabilizatorov/capov by som tipoval.
Dacia Duster TCe 100 LPG Arizona Orange Journey + country pack 01/2024-
Hyundai i20 1.2 62kw CHIC Phantom black + winter pack 8/2017
ex Škoda Fabia 7/2019 - 1/2024
ex Kia cee´d_SW 02/2015 - 08/2017
Roman-Ix35
Příspěvky: 3
Registrován: 30 bře 2024, 17:00

Re: Prosím o radu

Příspěvek od Roman-Ix35 »

Diky za tip. Dela to kdyz chci couvat a mam vytoceny kola. Je to kako kdyz zustanou zacvakli pakny a najednou se pusti. Nekde jse mjeste cetl ze by to mohla delat spojka diferencialu. Ze sepne protoze si myslu ze to kolo nejak proklouzne. Nevim jak to vysvetlit. Ale diky
Odpovědět

Zpět na „ix35 Motor a převodovka“