Voda pod rezervov + buchot z kufra

Lak, koroze, výměna dílů karoserie.

Moderátor: Moderátoři

c1800
*
Příspěvky: 13
Registrován: 06 lis 2010, 08:28

Voda pod rezervov + buchot z kufra

Příspěvek od c1800 »

No mam taky mensi dotaz je normalne aby som mal v kufri pod rezervov vodu? dokladam fotky a dajte koment. Chapem ze sa moze nieco skondenzovat v tomto pocasi ale toto sa mi zda moc.
A este mam problem zo zadu z kufram je pocut stale volaky buchot pri prejazde cez nerovnosti po meste uz som sa hrabal v kufri a stale nechapem co to je potom zase ako keby praskanie od zadneho okienka sem tam pocut. A dalo by sa ist riesit takyto problem do servisu alebo ma poslu kade lahsie? Ja chapem ze to je asi blbost ale dost to kazi dojem z auta a uz ma to aj dost obťažuje.
Tu su fotky
http://img5.imageshack.us/slideshow/web ... 011385.jpg
Reklama
 

Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Voda pod rezervov + buchot z kufra

Příspěvek od FISHkaa »

ahoj,
záleží kolik jí tam je. Pokud ti tam napadal sníh a následně roztál, tak tam trošek může být. Pokud tam je sucho, ale po umytí např vapkou tam bude voda, tak se jedná o netěsnost = reklamace ...
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
c1800
*
Příspěvky: 13
Registrován: 06 lis 2010, 08:28

Re: Voda pod rezervov + buchot z kufra

Příspěvek od c1800 »

FISHkaa píše:ahoj,
záleží kolik jí tam je. Pokud ti tam napadal sníh a následně roztál, tak tam trošek může být. Pokud tam je sucho, ale po umytí např vapkou tam bude voda, tak se jedná o netěsnost = reklamace ...
No to množstvo vody je na fotkach. Ale auto ma cca. 550km takze este nebolo umyvane a tlko snehu pochybujem. Ale teraz som tom to vysusil a o tyzden tam pozrem a ak tam bude voda zase budem to riesit v servise.
A k tomu buchotu co ide zo zadu mi nevies nic poradit??
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Voda pod rezervov + buchot z kufra

Příspěvek od FISHkaa »

no může se stát, že je chyba v těsnění svetel, kufru. holt uvidíš :-(
K bouchání: Mě nic nebouchá, nelítá ti třeba nářadí u rezervy? Vyndal bych všechno a někoho posadil dozadu ať zjistít zdroj bouchání... ](*,)
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
c1800
*
Příspěvky: 13
Registrován: 06 lis 2010, 08:28

Re: Voda pod rezervov + buchot z kufra

Příspěvek od c1800 »

No vsetko naradie som kontroloval rezervu zdvihak a aj ostatne veci ale uvažujem že skusim vyhodit tu zadnu roletu ci to nahodou nebude ona lebo tu na fore som sa docital ze bol s nou problem. A ak nepridem na pricinu mozem ist do servisu posadit si vedla seba servisaka a previest ho nech to pocuje a povedat mu ze nech to vyriesi?
MatoK
*
Příspěvky: 15
Registrován: 04 led 2011, 09:00

Re: Voda pod rezervov + buchot z kufra

Příspěvek od MatoK »

mne na Accente tiez daco buchalo, ale nebolo to pravidelne a dokonca sa to objavovalo aj pri rovnej ceste a niekedy pri hrboloch nic, vylozil som vsetko z kufra, ale pricinu som nenasiel, zaviezol som auto do servisu, vylozilo komplet vsetko a buchalo, podotahovali a utesnili vsetko, ale stale buchalo....na pricinu sme nikdy neprisli
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Voda pod rezervov + buchot z kufra

Příspěvek od FISHkaa »

může to být špatný tlumič... uvidíš co ti případně řeknou v servisu... :shock: ](*,)
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Hyundai Olomouc
*
Příspěvky: 20
Registrován: 04 led 2011, 17:33
Bydliště: Dolní Hejčínská 31, Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Voda pod rezervov + buchot z kufra

Příspěvek od Hyundai Olomouc »

c1800 píše:No mam taky mensi dotaz je normalne aby som mal v kufri pod rezervov vodu? dokladam fotky a dajte koment. Chapem ze sa moze nieco skondenzovat v tomto pocasi ale toto sa mi zda moc.
A este mam problem zo zadu z kufram je pocut stale volaky buchot pri prejazde cez nerovnosti po meste uz som sa hrabal v kufri a stale nechapem co to je potom zase ako keby praskanie od zadneho okienka sem tam pocut. A dalo by sa ist riesit takyto problem do servisu alebo ma poslu kade lahsie? Ja chapem ze to je asi blbost ale dost to kazi dojem z auta a uz ma to aj dost obťažuje.
Tu su fotky
http://img5.imageshack.us/slideshow/web ... 011385.jpg
Co se bouchání z kufru týká - zkuste zkontrolovat na zadním tlumiči plastovou(gumovou manžetu) může být v tomto počasí uvolněná a lehce se pohybovat a narážet na pružinu. Pokud je to jádro problému ,neměla by být pro servis potíž toto odstranit

Praskání od zadního okénka - pokud je způsobenou roletkou kufru, zkuste ji natáhnout a projet s nataženou.

:hyu: Olomouc
c1800
*
Příspěvky: 13
Registrován: 06 lis 2010, 08:28

Re: Voda pod rezervov + buchot z kufra

Příspěvek od c1800 »

Mne to buchanie pride skorej ako kov o kov ale skusim pozriet tu mažetu dakujem za radu.
Martas77
Příspěvky: 2
Registrován: 05 led 2011, 19:02

Re: Voda pod rezervov + buchot z kufra

Příspěvek od Martas77 »

Ahojky mám to samé, buchot byl od zmrzlého sněhu a voda pod rezervou je fakt kondenzace. Jinak autí mám už měsíc a půl najeto už 7300 km a fakt bez problémů , to praskání a vrzání vzadu u okýnka dělají plasty ,když jsou studené , dále jsem musel upravit zobáček pod loketní opěrkou , to po 3000km tak vrzala že se nedala poslouchat stačí podlepit molitanovou páskou.
Mám dvoulitra v benzínu a můžu ujistit , že mi spotřeba spadla z 11litrů na 8 až 9 l /100km. Jsem moc spokojený. :hyu: :D
c1800
*
Příspěvky: 13
Registrován: 06 lis 2010, 08:28

Re: Voda pod rezervov + buchot z kufra

Příspěvek od c1800 »

A kde si prosim ta nasiel ten lad?? Na tlmičoch ci niekde inde?
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Voda pod rezervov + buchot z kufra

Příspěvek od FISHkaa »

Hyundai Olomouc píše:
Co se bouchání z kufru týká - zkuste zkontrolovat na zadním tlumiči plastovou(gumovou manžetu) může být v tomto počasí uvolněná a lehce se pohybovat a narážet na pružinu. Pokud je to jádro problému ,neměla by být pro servis potíž toto odstranit

Praskání od zadního okénka - pokud je způsobenou roletkou kufru, zkuste ji natáhnout a projet s nataženou.

:hyu: Olomouc
Zdravím, děkujeme za ofiko rady, nevíte něco nového i o pravidelném mazání průměrné spotřeby? Bude to :hyu: nějak řešit? Včera sem se stavoval v servisu a koukali na mě "jako sůva z nudlí", ale to oni dělají při všem :mrgreen:

díky moc
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Hyundai Olomouc
*
Příspěvky: 20
Registrován: 04 led 2011, 17:33
Bydliště: Dolní Hejčínská 31, Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Voda pod rezervov + buchot z kufra

Příspěvek od Hyundai Olomouc »

FISHkaa píše:
Hyundai Olomouc píše:
Co se bouchání z kufru týká - zkuste zkontrolovat na zadním tlumiči plastovou(gumovou manžetu) může být v tomto počasí uvolněná a lehce se pohybovat a narážet na pružinu. Pokud je to jádro problému ,neměla by být pro servis potíž toto odstranit

Praskání od zadního okénka - pokud je způsobenou roletkou kufru, zkuste ji natáhnout a projet s nataženou.

:hyu: Olomouc
Zdravím, děkujeme za ofiko rady, nevíte něco nového i o pravidelném mazání průměrné spotřeby? Bude to :hyu: nějak řešit? Včera sem se stavoval v servisu a koukali na mě "jako sůva z nudlí", ale to oni dělají při všem :mrgreen:

díky moc
Oficiální informace neoficiálně: Při natankování více jak 7 litrů paliva se průměrná spotřeba smaže. Jedná se o standartní vlastnost palubního počítače z výroby a není možno ji měnit.
:hyu: Olomouc
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Voda pod rezervov + buchot z kufra

Příspěvek od FISHkaa »

ale to vím, ale mě se stává, že občas asi přijde nějaká neviditelná dobrá víla a naleje mi něco do nádrže, protože i bez tankování se mi hodnota průměrné spotřeby smaže - nemá na to vliv, zda parkuji na rovině, nebo z kopce... Prostě se tak občas stane... :?:

A podle informací tady a na ostatních serverech nejsem zdaleka sám... :shock:
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Hyundai Olomouc
*
Příspěvky: 20
Registrován: 04 led 2011, 17:33
Bydliště: Dolní Hejčínská 31, Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Voda pod rezervov + buchot z kufra

Příspěvek od Hyundai Olomouc »

FISHkaa píše:ale to vím, ale mě se stává, že občas asi přijde nějaká neviditelná dobrá víla a naleje mi něco do nádrže, protože i bez tankování se mi hodnota průměrné spotřeby smaže - nemá na to vliv, zda parkuji na rovině, nebo z kopce... Prostě se tak občas stane... :?:

A podle informací tady a na ostatních serverech nejsem zdaleka sám... :shock:
K tomuto zatím žádné info nemáme ani jsme neřešili. Takže nemohu sloužit
:hyu: Olomouc
Odpovědět

Zpět na „ix35 Karosérie“