Servisní prohlídky

Vše o garančkách a Vašich zkušenostech se servisy.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
robil
**
Příspěvky: 449
Registrován: 14 zář 2013, 10:59

Re: Servisní prohlídky

Příspěvek od robil »

Žemla píše:
robil píše:V návodu k obsluze v sekci Udržba na pozici 7/12 píšou výměna svíček u 1.6GDI 150tis. nebo 120 měsíců. Máš tam i výměnu brzdovky každé dva roky.
Tak ti nevím.
Zkouk jsem tu knížku a na 7/10 je výměna svíček 24 měs/60 tis.km a 7/11 brzdovka každý rok.
Nemam důvod si vymýšlet.Nevím jestli udělali upravy na motoru nebo je chyba v návodu.Možná jiný model auta má jiné intervaly výměn.
25.7.2013Hyundai i30 combi.1.6GDi 99KW,Trikolor Parking světle modrá metalíza 155000km.6,59 l/100km
2.7.2003-13.7.2013 Š.fabia combi 2002 1.4 74KW,Comfort-modrá selhání rozvodového řemene.173000km.
4.1983-6.2003.Š120LS červená.Prasklou poloosu.340000km,
Reklama
 

luiz
*
Příspěvky: 66
Registrován: 11 dub 2011, 16:02

Re: Servisní prohlídky

Příspěvek od luiz »

idam.i píše:Luiz,sorry,ale prečo nepochváliš servis,ktorý je super ? Pre toto sa na fóre stretávame a bavíma,aby sme si vedeli pomôcť a poradiť.Pokial nie si majiteľ servisu,tak ťa nemôže nikto obviniť z reklamy.Viacerí radi podporíme tých správnych a ešte pri to ušetríme. :D/

Majitelem servisu nejsem, ale před časem jsem zde na fóru byl (mimo jiných) terčem nevybíravých posměšků od některých uživatelů při obhajobě mého výběru motorizace (předokolky) a nemám chuť se s někým opět dohadovat, že si snad vymýšlím nebo dělám někomu (či snad sobě) reklamu.
ix35 1.6 GDI Style white
zdendaa1
**
Příspěvky: 135
Registrován: 26 zář 2013, 08:16
Bydliště: Kladruby u Stříbra

Re: Servisní prohlídky

Příspěvek od zdendaa1 »

luiz píše:
idam.i píše:Luiz,sorry,ale prečo nepochváliš servis,ktorý je super ? Pre toto sa na fóre stretávame a bavíma,aby sme si vedeli pomôcť a poradiť.Pokial nie si majiteľ servisu,tak ťa nemôže nikto obviniť z reklamy.Viacerí radi podporíme tých správnych a ešte pri to ušetríme. :D/

Majitelem servisu nejsem, ale před časem jsem zde na fóru byl (mimo jiných) terčem nevybíravých posměšků od některých uživatelů při obhajobě mého výběru motorizace (předokolky) a nemám chuť se s někým opět dohadovat, že si snad vymýšlím nebo dělám někomu (či snad sobě) reklamu.

Je každýho věc jaký si koupí auto ! ! !
a někomu kecat do toho že si koupil benzín nebo jen přední náhon je znakem hlouposti :D/
přeci každý si vybírá dle svých priorit a preferencí co chce 8) a vnucovat někomu svůj názor je mírně řečeno mimo mísu :roll:
Já sám mám taky jen přední náhon a 1,6 GDI a jestli se to někomu nelíbí tak ať si trhne :D/
mě to plně vyhovuje a koupil jsem si to za svý prachy a vybral sám a nikomu to taky nenutím aby si to kupoval :D/
takže asi tak :D
Když jsi to chtěl tak sis to koupil a ostatním je do tvého výběru kulový :D/
Hyundai Tucson 1,7 CRDI Czech Edition+Paket Winter1 Moon rock 8/2017(Chrochtík)
Hyundai ix35 1,6 GDI Trikolor, Creamy White 10/2014
Hyundai ix35 1,6 GDI Trikolor (do 10/2014)
Škoda Octavia FC
Seat Cordoba
Fiat Brava
Fiat Uno
Fiat Ritmo
Škoda 120L
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8980
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: Servisní prohlídky

Příspěvek od idam.i »

Presne tak ! =D> Tiež som tu stretol mudrlanta,ktorý zosmiešńoval môj výber motora.V podstate mi nestál ani za odpoveď.V každom prípade si myslím,že pokial sa Liuz stretol s výbornými službami v servise :hyu: ,kludne to sem môže hodiť.Dokonca si myslím,že by to bolo vhodné ,aby aj iný tam mohli ísť.Podporiť dobrých na úkor zlých,v tom nevidím nič zlé. =D>
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
zdendaa1
**
Příspěvky: 135
Registrován: 26 zář 2013, 08:16
Bydliště: Kladruby u Stříbra

Re: Servisní prohlídky

Příspěvek od zdendaa1 »

idam.i píše:Presne tak ! =D> Tiež som tu stretol mudrlanta,ktorý zosmiešńoval môj výber motora.V podstate mi nestál ani za odpoveď.V každom prípade si myslím,že pokial sa Liuz stretol s výbornými službami v servise :hyu: ,kludne to sem môže hodiť.Dokonca si myslím,že by to bolo vhodné ,aby aj iný tam mohli ísť.Podporiť dobrých na úkor zlých,v tom nevidím nič zlé. =D>
Souhlasím :D/
až dořeším všechny reklamace tak se také vyjádřím k servisu kde to řeším 8) zatím jsem #-o #-o #-o
ale uvidíme :D/
Hyundai Tucson 1,7 CRDI Czech Edition+Paket Winter1 Moon rock 8/2017(Chrochtík)
Hyundai ix35 1,6 GDI Trikolor, Creamy White 10/2014
Hyundai ix35 1,6 GDI Trikolor (do 10/2014)
Škoda Octavia FC
Seat Cordoba
Fiat Brava
Fiat Uno
Fiat Ritmo
Škoda 120L
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Servisní prohlídky

Příspěvek od Hardcam »

Panove, proc jste tak ublizeni? Jste na foru, reknem si nazor a tim to konci.
Ano, je to spousta lidi, co nepochopi vyber radobyterenaku ve dvoukolce (ja k nim patrim), tak reknou svuj nazor nebo se zeptaji, co vas k tomu vedlo a tim to konci, jsou to vase utraceny penize. Spousta lidi zase nechape, proc mam benzinova auta, kdyz muj celkovy najezd preskoci 50tkm rocne, vsichni do me cpou diesel, tak at cpou, prece se kvuli tomu nerozbrecim a nezalezu do temny komory, abych se stranil verejnosti, je moje vec, co si koupim.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
airwaves
****
Příspěvky: 1053
Registrován: 30 pro 2010, 08:21
Bydliště: Vysočina

Re: Servisní prohlídky

Příspěvek od airwaves »

Ano přesně tak, napsat svůj názor a nebo třeba nereagovat. A že jste rádi za takovou radu?
ix20 1,6 LPG a i30 1,6 LPG
Uživatelský avatar
Žemla
*
Příspěvky: 21
Registrován: 05 led 2012, 15:03
Bydliště: Brno

Re: Servisní prohlídky

Příspěvek od Žemla »

robil píše:Možná jiný model auta má jiné intervaly výměn.
To bude tím.



Jinak jsem se na Balvina vykašlal a přeobjednal se do :hyu: Pokorny.Cena do 4.500,- kc (bez svíček a geo)
Hyu ix35 1.6
Béďa
*
Příspěvky: 25
Registrován: 11 dub 2013, 09:05

Re: Servisní prohlídky

Příspěvek od Béďa »

Kde je prosim servis :hyu: Pokorný?
luiz
*
Příspěvky: 66
Registrován: 11 dub 2011, 16:02

Re: Servisní prohlídky

Příspěvek od luiz »

Zadej do Googlu "Pokorný Hyundai" a už se ptát nemusíš...
ix35 1.6 GDI Style white
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8980
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: Servisní prohlídky

Příspěvek od idam.i »

Žemla píše:
Jinak jsem se na Balvina vykašlal a přeobjednal se do :hyu: Pokorny.Cena do 4.500,- kc (bez svíček a geo)[/quote]

No paráda :!: Tak už si ušetril skoro 4 litre.Bingo.Dúfam,že budeš spokojný.Pokial,áno ,posuňto ďalej. =D>
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
severtom
***
Příspěvky: 731
Registrován: 21 pro 2010, 11:25

Re: Servisní prohlídky

Příspěvek od severtom »

Žemla píše:Jelikož už silně nezkousávám každoroční výměnu brzdovky a abych při 20tis.km (který mám najeto) měl měnit ještě svíčky se mi už jeví jako plivnutí do xichtu zákazníkovi :evil: Začínám totiž silně uvažovat,že se jim na tu jejich slavnou záruku asi vyprdnu :evil:

Tak jsem uvažoval i já a nejen já - koupíš levné auto, máš drahý servis.
Zaznělo tu, že prý "autorizák = máš jistotu" - ano, téměř jistotu, že tam dáš auto, oni začnou měnit olej druhý den na studeném motoru - humus v něm zůstane. Nebo litr starého oleje nechají. Nebo ti filtr jen otřou hadrem napuštěným kapalinou do mycího stolu - bude "jako nový" (ale ne nový).
Dělám si vše doma, pak máš jistotu. Na garančku jsem jel jen na tu první - neprovedli svolávačku (nošodrát) a to prakticky rozhodlo :)

Dále jsem tu četl: Poskytne Ti neznackovy servis po dobu prohlidky nahradni vuz zdarma? Resi neznackovy servis veskery zalezitosti s pojistovnou v pripade pojistne udalosti? Pokud chces usetrit vem s sebou vlastni olej.

Haha, za prvé dobrý neznačkový servis ano, za druhé ano, každý servis chce dostat zaplaceno, takže s pojišťovnou jedná za tebe, když chceš, a obvykle to dělá lépe než autorizák. Za třetí, ano olej si vem, ale nemáš jistotu, že si ho nedají do svého auta.

Tolik za mě - mám auto už 4,5 roku a no problem, kromě problémů způsobených Hyundaiem - např. cukání studeného motoru (známá chyba SW ŘJ), hluk od kol (neobjeveno při test. jízdě na rovném povrchu). Naštěstí nemám nefunkční tempomat (jako jiní) a netrápí mě nerovnoměrný lak (jako jiné).
Jenže - auto by mi na záruku nevyměnili a o auto, kterému se po 3 letech musí znovu lakovat díly (někteří na tomto fóru to tak mají), nestojím - to ho radši nechám přelakovat za třetinu ceny mimo autor. síť, než ho nechat "opravit" v Hyu servisu.
I 30 CW Plus 1,4 CVVT LPG 08/2010
Netvrďte, že jdu za každou cenu proti proudu, myslete si, že si rád udělám vlastní názor :-)
azibrov
**
Příspěvky: 179
Registrován: 24 srp 2010, 20:30

Re: Servisní prohlídky

Příspěvek od azibrov »

Pokud mas takove zkusenosti s neznackovym servisem, jsem za tebe uprimne rad. ja takove zkusenosti nemam. To co jsem resil a co mi poskytli u autorizovaneho dealera jsem jiz popsal . Jsem cizinec a myslel jsem, ze nepoctivce v europe nevyskituji, jen u nas na vychode. A proto veril jsem, ze autorizovany servis zakazniky nepodvadi a da do auta to co doneses :mrgreen: . Kazdopadne mam o hodne lepsi zkusenosti se znackovym servisem a jsem ochoten priplatit za komfort. Navic zaruka mi nic jineho neumoznuje a tou nechci riskovat, reklamoval jsem toho pomerne dost. Sice drobnosti ale vyplatilo se mi to. At si kazdy dela co chce. Stastny novy rok
renault megane grandtour limited, 1,6 16V 81kW
ix35 1.6GDi prodano
Uživatelský avatar
Žemla
*
Příspěvky: 21
Registrován: 05 led 2012, 15:03
Bydliště: Brno

Re: Servisní prohlídky

Příspěvek od Žemla »

Konečná cena 2 garančky u Pokornýho 4.100,- kč (a to je v tom zadní stírací lišta za 200kč)
Vypustil jsem svíčky,geo a brzdovku.
Po otázce,zdali mi auto i umyjí mě bylo řečeno,že v tomto počasí to nedělají a já šel od toho.Jaký bylo překvapení když jsem přebíral auto.Zvenku umytý,vevnitř naklizený,gumový rohože umytý.
Můžu říct,že jsem byl spokojený.
Hyu ix35 1.6
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8980
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: Servisní prohlídky

Příspěvek od idam.i »

Peknééé ! =D>
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
Odpovědět

Zpět na „ix35 Garanční prohlídky, servis“