Prodej zbylých věcí z Tucsona 2016

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Dalisimo
Příspěvky: 6
Registrován: 29 dub 2016, 21:24

Prodej zbylých věcí z Tucsona 2016

Příspěvek od Dalisimo »

Zdravím Vás, kluci
neměl by někdo zájem o 4 originální kola 17" na nového Tucsona? Jsou na nich obuté zimní pneu Continental WinterContact TS850 P 225/60 R17 99H. Zbyly mi po Tucsonovi, který nepřežil kolizi na dálnici (tyto nebyly na autě při nehodě - to již byl na orig. 19). Kola byly jeté 2 zimní sezóny, vzorek má tak min. ještě 75 - 80% a stav je pěkný, bez škrábanců. Kola jsou komplet se senzorovými ventily TMPS.
Cena by byla 20 tis. Kč.
Dále mi zbyla i originální rezerva 19" - kdyby měl někdo zájem, je nedotčena - hned po koupi auta jsem jí vyndal a nahradil sadou kvůli prostoru v kufru... Je na ní orig. pneumatika z výroby (Continental sport cont. 245/50 R19) a TMPS. Cenu nabídněte.
Dále mi zbyl originální "chytrý" klíček (cena 1500.-Kč), plastová vana do zavazadlového prostoru (cena 500,- Kč), velurové koberce (ten u řidiče je ale trochu prošlapaný od paty - tedy cena symbolická) a Origo střešní nosiče - příčníky (cena 1500,- Kč).
Kdybyste o někom věděli, nebo někdo měl zájem - tak tel. na mě je 602 749 899, mail: zmeko.d@gmail.com
Kola mám v Liberci, ale jsem schopen je i někam poblíž dovézt - Turnov, JBC, Jičín apod. Ostatní v okolí Turnova
Přílohy
Zim kolo.jpg
Zim kolo.jpg (16.87 KiB) Zobrazeno 2136 x
Reklama
 

Odpovědět

Zpět na „TUCSON“