Výfuk tucson

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Nik007
Příspěvky: 3
Registrován: 27 bře 2019, 10:34

Výfuk tucson

Příspěvek od Nik007 »

Ahoj přátelé mám takový dotaz ohledně výfuku na Tucsona. Mám benzínoveho tucsona 2.o.16v který má zadní tlumič s jednou koncovkou výfuku na pravé straně. A mě by se strašně líbilo mít na každé straně jednu jako to má 2.7 nebo diesel. A vzhledem k tomu že můj zadní díl výfuku není nic moc tak zvažuji že bych koupil na 2.7 která má dvě koncovky. Ale nevím jestli to nebude dělat nějaký problém, nebo jestli to nebude řvát, víc žrát nebo prostě nevím. Mockrát děkuji za radu
Reklama
 

datam
**
Příspěvky: 148
Registrován: 06 říj 2014, 17:07

Re: Výfuk tucson

Příspěvek od datam »

No neviem isto ale motor a jednoducho všetko je naladený práve na tento tlmič takže okrem "zlepšenia" dizajnu sa asi všetko zhorší.

Tiež neviem čo sa ti na tom nepáči. Dve koncovky má každý tuctový HT ale jednu ??? to hneď viem že je to 2CVVTčko.
Škoda Octavia SCOUT TDi 110kW strieborná r.v.2015
Hyundai Tucson 2,0 CVVT 104kw tmavozelená r.v.2006 výbava: polokoža
WV Golf III 1,4i 44kW tmavozelená :P r.v. 1996 výbava: CL (RIP 2017 smer šrotovisko - slúžil 21 rokov a 417tkm)
René Tucson
Příspěvky: 4
Registrován: 25 bře 2019, 19:00

Re: Výfuk tucson

Příspěvek od René Tucson »

Asi nebudeš z toho chytrý ale předělávili jsme v práci Octavii II 2.O BA a výfuk byl z Octavie II 2.0 TDI a absolutně bez problémů jen zvuk to mnělo trošku hlubší ale nic coby otravovalo na dálkové cestě....takže výměnou posledního dílu myslím že nic nezkazíš...
Nik007
Příspěvky: 3
Registrován: 27 bře 2019, 10:34

Re: Výfuk tucson

Příspěvek od Nik007 »

A to bych právě potřeboval zjistit, jestli to bude v něčem pro auto špatné tak samozřejmě do toho nepůjdu ale pokud ne tak by se mě to fakt moc líbilo. A s kombinací pořádaných koncovek si myslím že to bude vypadat super. Ale samozřejmě je to o vkusu někdo preferuje třeba že výfuk není vidět vůbec.
datam
**
Příspěvky: 148
Registrován: 06 říj 2014, 17:07

Re: Výfuk tucson

Příspěvek od datam »

Skús pozisťovať napríklad či sedí svetlosť potrubia a či je vývod na tom istom mieste ako u 2,0L. Potom by to bola otázka iba výmeny dielu a zadného nárazníka. Ale čo ti na to povedia emisie a katalyzátor to veru neviem. Ja by som nešpekuloval.
Škoda Octavia SCOUT TDi 110kW strieborná r.v.2015
Hyundai Tucson 2,0 CVVT 104kw tmavozelená r.v.2006 výbava: polokoža
WV Golf III 1,4i 44kW tmavozelená :P r.v. 1996 výbava: CL (RIP 2017 smer šrotovisko - slúžil 21 rokov a 417tkm)
Nik007
Příspěvky: 3
Registrován: 27 bře 2019, 10:34

Re: Výfuk tucson

Příspěvek od Nik007 »

Asi ano je to moc ale. Tak se na to vykašlu. Díky
BMS
Příspěvky: 2
Registrován: 13 črc 2019, 18:28

Re: Výfuk tucson

Příspěvek od BMS »

Zdravim,

taky jsem po necem takovem touzil a tak jsem objednal primo z korea tuning shop vyfuk, ktery presne sedi a vypada dobre;
samozrejme bylo jasne, ze bude neco potreba udelat s naraznikem, aby byly dve diry tj. na obou stranach;
tak jsem jeste u USA objednal takovou spodni cast;

vysledek byl takovy, ze tunnig vyfuk sedl naprosto bez problemu, ale plastova cast narazniku vubec;
tak prisla na radu nuz, pila a pilnik;

vysledek byl perfektni .... no az na ten zvuk, byl to proste tunningovy vyfuk "JUN,B.L", vsichni se otaceli a znelo to opravdu vyborne;

jenze po par cestach zlin-praha me malem pukla hlava, takze to muselo jit pryc - i kdyz chapu, ze nekdo by to bral vsemi 10-ti (me uz neni ovsem 19-nact let... ;-));

prisla tedy na radu varianta c.2 - vzal jsem original vyfuk, nakreslil vykres, nasel si firmu ktera provadi vyrobu/opravu vyfuku a nechal jsem vyfuk upravit;
uprava spocivala pouze v odrezani obou vyvodu z vyfuku a navareni trubek tak, aby sla jedna dokola a jedna primo (laicky receno);
koncovky jsem pouzil z tuningoveho vyfuku;

vysledek je na prilozeneh fotce;

pokud ma nekdo zajem, tak tuningovy vyfuk prodam za 3000,- (bez koncovek, ty se daji bezne koupit v eshopech)
original stal bez DPH a CLA 16790,-
https://k-tuning.com/hyundai-en/antucso ... 0tltr.html

MB.
Přílohy
H01.JPG
H01.JPG (57.11 KiB) Zobrazeno 5061 x
Odpovědět

Zpět na „TUCSON“