Roleta batozinoveho priestoru

Přístrojovka, ovladače, sedadla, zavazadlový prostor.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
danielo
*
Příspěvky: 47
Registrován: 26 srp 2010, 10:58
Bydliště: Kosice
Kontaktovat uživatele:

Roleta batozinoveho priestoru

Příspěvek od danielo »

Nazdar,

mam problem s roletou v batozinovom priestore. Ide o to ze po cca mesiaci (cca 3000km) v nej zacala buchat pravdepodobne pruzina. Je to evidentne naraz kov na kov, dost neprijemny zvuk. Uz mi raz vimenili roletu, ale vydrzalo to tak mesiac a znova zacala buchat. A to ju pritom nejak casto nepouzivam a v podstate je len vytiahnuta aby zakryvala batozinovy priestor. Riesil uz niekto podobny problem? Alebo som sam komu to vadi :-(.
Obrázek
Hyundai ix35 Style 4x4 2.0 CRDi 100 kW; MT; Machine Silver
Ford Focus II kombi 1.6 TDCi...2006-2010
Opel Vectra caravan 1.6i........2004-2006
Mazda 323F 1.5i..................2001-2004
Reklama
 

juramac
**
Příspěvky: 146
Registrován: 13 bře 2010, 17:37

Re: Roleta batozinoveho priestoru

Příspěvek od juramac »

Take mi tam neco skripe a klepe ale zatim jsem v klidu. Je na to 5 let zaruka... :D Az mi to zacne lezt na nervy, tak to zacnu resit. Ale tech much je tam vic. Uz jsem "dobouchaval" vyplne dveri, ktere nebyli poradne docvaknute, pak spatne usazenou sedacku spolujezdce, ktera se klepala apod.
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Roleta batozinoveho priestoru

Příspěvek od FISHkaa »

já mám nalítáno cca 4tkm a nic :shock:
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Radek.L
Příspěvky: 4
Registrován: 09 led 2011, 23:54

Re: Roleta batozinoveho priestoru

Příspěvek od Radek.L »

Předpokládám, že ta roleta bouchá jen když je srolovaná. Vytažená je předpnutá a měla by být v klidu ne?
Radek.L
Příspěvky: 4
Registrován: 09 led 2011, 23:54

Re: Roleta batozinoveho priestoru

Příspěvek od Radek.L »

Předpokládám, že ta roleta bouchá jen když je srolovaná. Vytažená je předpnutá a měla by být v klidu ne?
Hyundai Olomouc
*
Příspěvky: 20
Registrován: 04 led 2011, 17:33
Bydliště: Dolní Hejčínská 31, Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Roleta batozinoveho priestoru

Příspěvek od Hyundai Olomouc »

danielo píše:Nazdar,

mam problem s roletou v batozinovom priestore. Ide o to ze po cca mesiaci (cca 3000km) v nej zacala buchat pravdepodobne pruzina. Je to evidentne naraz kov na kov, dost neprijemny zvuk. Uz mi raz vimenili roletu, ale vydrzalo to tak mesiac a znova zacala buchat. A to ju pritom nejak casto nepouzivam a v podstate je len vytiahnuta aby zakryvala batozinovy priestor. Riesil uz niekto podobny problem? Alebo som sam komu to vadi :-(.
Zkuste roletu opravdu zatáhnout, popřípadě ošetřit plastové konce rolety, které jsou pohyblivé a stahují se k sobě při vytahování rolety a jezdí po kovové části rolety nějakým silikonovým přípravkem. Zvuk může vznikat právě ve spoji koncovky a kovové části rolety.
:hyu: Olomouc
danielo
*
Příspěvky: 47
Registrován: 26 srp 2010, 10:58
Bydliště: Kosice
Kontaktovat uživatele:

Re: Roleta batozinoveho priestoru

Příspěvek od danielo »

To buchanie je cisto kov na kov, pride mi to ako ze pruzina ktora ma stahovat roletu je prilis volna a bucha o kovuvy obaj v ktorej je ulozena a na ktory sa navyja samotna roleta. Uz mi ju raz vymenili ale po cca mesiaci zacala buchat aj ta nova, takze to asi nieje nahoda.
Obrázek
Hyundai ix35 Style 4x4 2.0 CRDi 100 kW; MT; Machine Silver
Ford Focus II kombi 1.6 TDCi...2006-2010
Opel Vectra caravan 1.6i........2004-2006
Mazda 323F 1.5i..................2001-2004
Véna
**
Příspěvky: 114
Registrován: 29 lis 2010, 18:01

Re: Roleta batozinoveho priestoru

Příspěvek od Véna »

Mě děsíš, ale myslím, že existuje asi sto způsobů, jak si s tím poradit samodomo a za 10 minut nejdéle. Jsou horší věci, jak tady někdy čtu.
Už opravdu iX 35 2,0D HP 135 kw Style
Suzuki Intruder C 1800 LC (motorka)
Volvo S 70 TDI, S 60 D5
Ford Mondeo CRDI
Citroen Xantia 1,9 TDI a 2,0 HDI
Daewoo Espero,Nexia
a spousta favoritů a jiných škodovek počínaje Š 110 L
rentiér
*
Příspěvky: 16
Registrován: 28 pro 2015, 16:45

Re: Roleta batozinoveho priestoru

Příspěvek od rentiér »

Mám H ix35 dovezený z Německa a najeto 100000 km. Roleta nebouchá a když jsem ji vyndaval z vozu, tak jsem zjistil, že je na obou koncích oblepená nějakou filcovou páskou nebo jakoby částí suchého zipu (použita hladká polovina zipu). Nevím, zda je to tak z výroby a nebo si to udělal bývalý majitel, aby mu roleta nebouchala. Proto to dávám na vědomí jako možné řešení
Odpovědět

Zpět na „ix35 Interiér“