"otisk" airbagu

Přístrojovka, ovladače, sedadla, zavazadlový prostor.

Moderátor: Moderátoři

juramac
**
Příspěvky: 146
Registrován: 13 bře 2010, 17:37

"otisk" airbagu

Příspěvek od juramac »

Na nekolik musek na tomto aute jsem si jiz zvyknul, nakonec, ma je kazde auto, ale dnes rano jsem si vsimnul poradne masarky.....Zrejme pocasim a zmenami teplot vystoupil na plastu palubni desky vyrazny obrys -obdelnik airbagu spolujezdce. .....Setkal jste se s tim nekdo ? Ja na zadnem aute, a ze jsem jich uz mel 14, doted ne.....? Uprimne, tato poradna moucha uz mne docela nadzvedla, uz to neni jen skripajici a nebo nedoklepnuta vypln dveri apod. Jsem docela zvedavy, co mi na to zitra reknou..... :(
Reklama
 

Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: "otisk" airbagu

Příspěvek od laufas »

nahod foto :D
i30 1.4 + kn, 12/2007
juramac
**
Příspěvky: 146
Registrován: 13 bře 2010, 17:37

Re: "otisk" airbagu

Příspěvek od juramac »

To bude problem, protoze ten otisk je viditelny jen z urciteho uhlu pohledu...... Ale uz jsem byl u prodejce , ten na to koukal, jako puk , ze to take jeste nikdy nevidel a ze mi daji co nejdrive vedet, co s tim budou delat......
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: "otisk" airbagu

Příspěvek od FISHkaa »

Z jakého úhlu na to koukáš? Mrknu taky :shock:
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Uživatelský avatar
amaize
Moderátor
Příspěvky: 1299
Registrován: 20 úno 2009, 19:35
Bydliště: Albrechtice u ČT

Re: "otisk" airbagu

Příspěvek od amaize »

no tak nejsem sám,mám to na své i20,psáno "u nás" , a při garančce v ACA Karviná, mi technik řekl,že je to na reklamaci,no a já mám ještě čas,ale reklamovat to budu,zatím nevím jak dlouho by tam auto bylo,jde o výměnu celé palubní desky
jinak jsem to docela dobře vyřešil silikonovým sprejem na palubky,docela dlouho to vydrží "neviditelné"
i20 1,2/57kW comfort - 3/2009 do 11/2018 ~89007 km
R_Mégane 1,4/51kW/1997;ŠKODA 125 /1989 & Spartak /1959
momentálně Honda Jazz 11/2018
juramac
**
Příspěvky: 146
Registrován: 13 bře 2010, 17:37

Re: "otisk" airbagu

Příspěvek od juramac »

FISHkaa píše:Z jakého úhlu na to koukáš? Mrknu taky :shock:
Nejvice je to videt z mista ridice, kdyz se podivam na palubku s trochu sklonenou hlavou . Z mista spolujezdce to moc videt neni , ale kdyz o tom clovek vi, tak si toho vsimne take. Dnes odpoledne to nafotili, uznali a ze to budou resit pravdepodobne vymenou cele palubni desky.....a jen tak na okraj, okukovali jsme i uplne novou ix35 , kterou tam meli pripravenou pro jineho zakaznika k odberu a bylo to videt take, i kdyz jen velmi slabe. U me to je vyrazne vice zretelne......Technik rikal, ze ma ted docela bobky, co se bude dit dal.....
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: "otisk" airbagu

Příspěvek od FISHkaa »

no zajímavý, hned se na to po cestě z práce mrknu :?
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Uživatelský avatar
alarm
******
Příspěvky: 3685
Registrován: 08 kvě 2009, 21:31
Bydliště: BLAVA

Re: "otisk" airbagu

Příspěvek od alarm »

nie si sám, aj na mojej i30 je z miesta vodiča vidieť taký obdĺžnik na prístrojovke pred spolujazcom.Všimol som si to asi pred 2-týždňami.Utrel som to handrou, myslel som si že je to zaprášené ](*,) , ale gulové...Až pri tvojom príspevku som si uvedomil, čo to je :mrgreen: :cry:
ešte jednu sezónu a vyrastie mi airbag....
Accent 94 .... 1998-2003
Favorit 135 ,Favorit 136
Škoda 100, Škoda 100
i 30 COMFORT 1,4 continental silver 2007 (predaný)

Accent LC 2004
Suzuki Vitara 2WD

alarm.ba@gmail.com
juramac
**
Příspěvky: 146
Registrován: 13 bře 2010, 17:37

Re: "otisk" airbagu

Příspěvek od juramac »

Uprimne, stale vice lituji, ze jsem do tohoto auta sel. Mam ho od cervna , necelych pul roku a v servisu jsem se vselijakymi nedodelky a mouchami pomalu 2-3x za mesic :( A urcite to neni prijemny pocit tam neustale "otravovat" , uz mi dnes ani kafe neuvari.....Posledni jsem mel Nissan Qashqai a az na vymenu praskleho calouneni dveri jsem s nim za 3,5 roku nemel problem zadny. Byl vyrazne pohodlnejsi, stejne vybaveny, mel diky CVT prevodovce vyrazne mensi spotrebu,byl zivejsi,citil jsem se v nem daleko lepe, nez v teto , na prvni pohled libive plechovce. Tesil jsem se na ix35, moc se mi zpocatku libila, ale me nadseni uz ze mne vyprchalo...... Jsem zvedavy, co mne ceka priste...... Pockam, az ho za 2 roky odepisu a jde z baraku..... :(
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: "otisk" airbagu

Příspěvek od black_sheep »

co je to treba za zavady?
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Aleš
****
Příspěvky: 1292
Registrován: 18 čer 2009, 14:34
Bydliště: Humpolec

Re: "otisk" airbagu

Příspěvek od Aleš »

juramac píše:...Posledni jsem mel Nissan Qashqai a az na vymenu praskleho calouneni dveri jsem s nim za 3,5 roku nemel problem zadny. Byl vyrazne pohodlnejsi, stejne vybaveny, mel diky CVT prevodovce vyrazne mensi spotrebu,byl zivejsi,citil jsem se v nem daleko lepe...
Sorry za ot, ale proč ses ho teda zbavoval?
ROVER 75 2.5 V6 r.v.2000
Bylo:
:hyu: Hyundai Lantra kombi 1.6 GL benzín, 84 kW, r.v. 97 :hyu:
Seat Cordoba 1.6 r.v. 97
Renault 19 1.6 r.v. 96
Fiat Uno
Škoda 105
juramac
**
Příspěvky: 146
Registrován: 13 bře 2010, 17:37

Re: "otisk" airbagu

Příspěvek od juramac »

ales.ck - proc ? To se take ptam sam sebe a stale casteji. Byla to velka chyba, ale chyby delame obcas vsichni ..... :? Hlavni pro ix35 bylo asi na pohled krasne auto, skvele vybavene ,za rozumnou cenu, lakadlo 5-ti lete zaruky,s leasingem bez navyseni, dvouletym odpisem apod. A take hrala velkou roli manzelka, ktere se moc libil (a stale libi) .Ale me osobne proste to auto k srdci neprirostlo. Tech vetsich a nebo mensich musek je tam dost, neustale neco vrze a klape, aretacni paka na vyskove nastaveni sedacky je k nicemu, sedacka stale sjizdi,tvrde nekvalitni a drncici plasty ,nepohodlne tvrde sedacky, tvrdy podvozek, velka spotreba atd...... A ted treba ten otisk airbagu a dnes jsme navic u prodejce zjistili, ze se pristrojova deska pred spolujezdcem cela zvlnila, nebo lepe receno vypoukla.........Uz jen kroutim hlavou a rikam si, co bude dal...... Ale abych jen nehanil, designove je to urcite povedene auto, vybava za ty penize nadprumerna, libi se mi treba i modre podsviceni budiku a pomerne slusny prostor vzadu, plnohodnotna reserva atd..... Ale jinak to byl pro mne osobne krok spatnym smerem, ktery jsem ale nyni uz nucen prekousnout.... Priste si ale auto nejenom prolezu daleko dukladneji, ale hlavne se s nim svezu nejenom nejakych 10 minut, ale opakovane a delsi dobu.....
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: "otisk" airbagu

Příspěvek od FISHkaa »

to mě mrzí, že máš takovéto zkušenosti :( Já si zatím nemůžu stěžovat a to porovnávám s Mazda 6 :roll:
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Uživatelský avatar
alarm
******
Příspěvky: 3685
Registrován: 08 kvě 2009, 21:31
Bydliště: BLAVA

Re: "otisk" airbagu

Příspěvek od alarm »

vyzerá asi takto:
Přílohy
airbag.JPG
airbag.JPG (28.06 KiB) Zobrazeno 3018 x
Accent 94 .... 1998-2003
Favorit 135 ,Favorit 136
Škoda 100, Škoda 100
i 30 COMFORT 1,4 continental silver 2007 (predaný)

Accent LC 2004
Suzuki Vitara 2WD

alarm.ba@gmail.com
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: "otisk" airbagu

Příspěvek od FISHkaa »

hustý :shock: , já to tam nemám. Včera sem ale koukal jenom po očku... ](*,)
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Odpovědět

Zpět na „ix35 Interiér“