Opierka lakťa na Ix35

Přístrojovka, ovladače, sedadla, zavazadlový prostor.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
jahoy2011
*
Příspěvky: 67
Registrován: 29 dub 2012, 02:30
Bydliště: RBK

Opierka lakťa na Ix35

Příspěvek od jahoy2011 »

Som normálne hotový z tých huslí uz som aj namastil krémom plastový zámok a aj vložil som poskladaný papierik čo trochu zmenšilo rozsah vŕzgania ale stale je to veľmi rušivé. ŽE BY NEOPIERAŤ SA!!!
In Tucson Premium 2.0 CRDi VGT
In I 20 CHIC1.2 B
Off totalka Ix35 Premium a Sonata 2006 Premium
Off Renault Megane Scénic a VW Passat
In BMW 318 D Touring
Reklama
 

Uživatelský avatar
mkarais
**
Příspěvky: 181
Registrován: 07 říj 2012, 17:23

Re: Opierka lakťa na Ix35

Příspěvek od mkarais »

daj kobercovu pasku okolo celeho obvodu aj cez ten plastovy zamok proste to vsetko oblep. povinna vybava korejskeho auta http://www.belickova.sk/katalog/action/ ... 8-mm.xhtml

no a hlavne nezabudni, ze je to vsetko lacny plast takze ak vyriesis to, zacne vrzgat nieco ine
BMW 325 Coupe
Honda Accord 2.0
VW Golf

"why is your fear my problem?"
Uživatelský avatar
jahoy2011
*
Příspěvky: 67
Registrován: 29 dub 2012, 02:30
Bydliště: RBK

Re: Opierka lakťa na Ix35

Příspěvek od jahoy2011 »

dobre spojivo ty kokso mal som sonatu a tam to nevrzgalo takze ak sa nieco bude kazit staci kobercova paska hahahahah
In Tucson Premium 2.0 CRDi VGT
In I 20 CHIC1.2 B
Off totalka Ix35 Premium a Sonata 2006 Premium
Off Renault Megane Scénic a VW Passat
In BMW 318 D Touring
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8981
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: Opierka lakťa na Ix35

Příspěvek od idam.i »

Á pán mkarais je odborník.Trochu pásky nejaký drôtik a všetko je o.k. Môžem sa spýtať kolko si odjazdil :hyu: ? Ja mám prvého ,ale nevrže nič. [-X
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
Uživatelský avatar
mkarais
**
Příspěvky: 181
Registrován: 07 říj 2012, 17:23

Re: Opierka lakťa na Ix35

Příspěvek od mkarais »

idam.i píše:Á pán mkarais je odborník.Trochu pásky nejaký drôtik a všetko je o.k. Môžem sa spýtať kolko si odjazdil :hyu: ? Ja mám prvého ,ale nevrže nič. [-X
pocuj ty expert na jazdenky od importera lepsie sa pozri ake auto tu riesime..... :hyu: ix35 co je kus lacneho plastu..... ked si chces citat je toho plne forum ako to auto cele vrzga. kazda jedna recenzia nasa alebo zahranicna poukazuje na lacne plasty. aj samotne :hyu: asi uznalo, ze to co tam dava je jeden shit kedze nova FL ix35 by mala mat lepsie plasty.

tu nejde kolko :hyu: som odjazdil ale o to, ze nove auto momentalne 10tis km nemoze vrzgat tak ako to robi ix35. kamos ma ani nie 2tis na. ix35 a to iste ak nie horsie.

jazdievam aj na q7 ale aj na oktavke a obe maju cez 200 000km a ani jedno vrznutie...
BMW 325 Coupe
Honda Accord 2.0
VW Golf

"why is your fear my problem?"
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8981
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: Opierka lakťa na Ix35

Příspěvek od idam.i »

mkarais píše:daj kobercovu pasku okolo celeho obvodu aj cez ten plastovy zamok proste to vsetko oblep. povinna vybava korejskeho auta http://www.belickova.sk/katalog/action/ ... 8-mm.xhtml

no a hlavne nezabudni, ze je to vsetko lacny plast takze ak vyriesis to, zacne vrzgat nieco ine
No neviem,ale ty si spomínal všeobecne kórejske auta,tak sa pýtam ,či si na ne odborník ? Nepýtam sa na Q7 ani na "ochcávku".Pokial je ix35 taká hrôza ako hovoríš,tak o tom nič neviem.Tento :hyu: je môj prvý,a zatial je ticho.
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
potki
**
Příspěvky: 361
Registrován: 01 čer 2008, 22:48
Bydliště: BA vidiek

Re: Opierka lakťa na Ix35

Příspěvek od potki »

Suhlasim s iadam.i - ja mam na ix35 najazdene takmer 70.000 km a nic nevrzga.
Mame doma Megane III kupe a Q7 - nerad nimi jazdievam prave kvoli makcenym plastom - tie auta stale "vonaju" tak ako ked boli nove - ix35 nepachne nicim - precitajte si toto
http://cs.wikipedia.org/wiki/Ftal%C3%A1ty
Podla toho zapachu, som to vzdy tusil, ze jedine z coho sa moze uvolnovat nieco, cim citit auto ako ked bolo nove su jedine tie makcene plasty - najma ak na ne svieti slnko.
Ja radsej budem jazdit v aute s tvrdymi plastmi, ako vdychovat to svinstvo - navyse clovek pohladom nedokaze rozlisit makceny plast od tvrdeho a okrem toho, vobec nechapem, preco sa tvrdy plast berie ako podradny - nedava to vobec ziadnu logiku.
Aj tak su aj v pripade makcenych plastov funkcne prvky z tvrdych plastov - typicky priklad je schranka pred spolujazdcom - je sice z makceneho plastu, ale samotny uzatvaraci mechanizmus je z tvrdeho, takze tato cast moze veselo vrzgat...
main car - 2013 - Audi Q7
second car - 2011 - ix 35, 4x2, Style, 1.7 CRDi, 5 l/100 km
third car - 2010 - Renault Megane III, coupe, Dynamique, 1.4 TCe, 8 l/100 km[/u]
before
2007 - Accent 1.4, Dynamic
2006 - Getz 1.1i, Basic
1996 - Accent 1.5, GLS
Uživatelský avatar
mkarais
**
Příspěvky: 181
Registrován: 07 říj 2012, 17:23

Re: Opierka lakťa na Ix35

Příspěvek od mkarais »

mne na q7 vonia koza.

ostatne neriesim len mi je divne preco vo FL ix35 zdoraznuju zmenu materialov ale mozno som ja netopier lebo mne vadi kazde male vrzgnutie
BMW 325 Coupe
Honda Accord 2.0
VW Golf

"why is your fear my problem?"
Uživatelský avatar
mkarais
**
Příspěvky: 181
Registrován: 07 říj 2012, 17:23

Re: Opierka lakťa na Ix35

Příspěvek od mkarais »

ale inac zacinam mat rad toto forum niekto ma problem/otazku ale miesto toho aby sa hladalo riesenie tak sa tu clovek dozvie, ze ma halucinacie a pocuje to co neexistuje, je zaskodnik a nici ludom zdravie lebo ma diesel atd. uz sa tesim co bude dalsia tema....
BMW 325 Coupe
Honda Accord 2.0
VW Golf

"why is your fear my problem?"
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8981
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: Opierka lakťa na Ix35

Příspěvek od idam.i »

mkarais píše:ale inac zacinam mat rad toto forum niekto ma problem/otazku ale miesto toho aby sa hladalo riesenie tak sa tu clovek dozvie, ze ma halucinacie a pocuje to co neexistuje, je zaskodnik a nici ludom zdravie lebo ma diesel atd. uz sa tesim co bude dalsia tema....
Aj mi ťa mámi radi ! #-o :mrgreen:
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
Uživatelský avatar
mkarais
**
Příspěvky: 181
Registrován: 07 říj 2012, 17:23

Re: Opierka lakťa na Ix35

Příspěvek od mkarais »

idam.i píše:
mkarais píše:daj kobercovu pasku okolo celeho obvodu aj cez ten plastovy zamok proste to vsetko oblep. povinna vybava korejskeho auta http://www.belickova.sk/katalog/action/ ... 8-mm.xhtml

no a hlavne nezabudni, ze je to vsetko lacny plast takze ak vyriesis to, zacne vrzgat nieco ine
No neviem,ale ty si spomínal všeobecne kórejske auta,tak sa pýtam ,či si na ne odborník ? Nepýtam sa na Q7 ani na "ochcávku".Pokial je ix35 taká hrôza ako hovoríš,tak o tom nič neviem.Tento :hyu: je môj prvý,a zatial je ticho.
pan je dotknuty, ze mu niekto ohovara jeho milasika.....teraz vsetko korejske je svate len preto, ze mas korejske auto? trosku klud, relax a nebud hned vztahovacny. je to len plechovka s plastom ktora ta ma doniest z bodu a do bodu b.

este dodam.... prva garancka a uz sa ti lupala umela koza z volantu? ts ts
BMW 325 Coupe
Honda Accord 2.0
VW Golf

"why is your fear my problem?"
potki
**
Příspěvky: 361
Registrován: 01 čer 2008, 22:48
Bydliště: BA vidiek

Re: Opierka lakťa na Ix35

Příspěvek od potki »

mkarais - ty si typek - vidno to aj podla provokacnej fotky v tvojom profile. :)
Ja mam rad takychto nekonvencnych ludi, len ja ich beriem skor tak zvlastne az zabavne.
My mame firmu, kde predavame zakaznikom nejake veci, no a poviem ti, ze ludia su velmi rozdielni - niekomu nevadi pomaly nic a niekto je haklivy na kazdu somarinu - ked vidim takeho zakaznika, tak sa ho snazim presvedcit, aby si isiel vec kupit ku konkurencii, lebo viem, ze bude robit problemy a povedal by som, ze ani tebe by som asi nic nepredal, ale isiel by som s tebou kludne na pivo pokecat o zivote, lebo ma zaujima tvoj pohlad na svet.
Peace :)
main car - 2013 - Audi Q7
second car - 2011 - ix 35, 4x2, Style, 1.7 CRDi, 5 l/100 km
third car - 2010 - Renault Megane III, coupe, Dynamique, 1.4 TCe, 8 l/100 km[/u]
before
2007 - Accent 1.4, Dynamic
2006 - Getz 1.1i, Basic
1996 - Accent 1.5, GLS
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8981
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: Opierka lakťa na Ix35

Příspěvek od idam.i »

mkarais,prosím ťa ,že dotknutý.Bavíš ma a ja sa momentálne trochu nudím. :D/ Môžeš byť úplne kludný nie som vyznavačom gangan,alebo ako to volajú.No musím uznať,že ma :hyu: milo prekvapil.Dlho som váhal ,ale tá ponuka bola lákava,tak som nakoniec podlahol.Môžeš kludne spávať,alebo ešte lepšie veselo podpichovať a aspoň bude veselo. :mrgreen:

P.S.Chlapi a čo s tou lakťovou opierkou ? Moc ste kolegovi neporadili.
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
Uživatelský avatar
ParnosCZ
*
Příspěvky: 85
Registrován: 06 led 2013, 17:02
Bydliště: Gablonz a/N

Re: Opierka lakťa na Ix35

Příspěvek od ParnosCZ »

5 let zaruka [-X tak sup s tim do servisu :hyu: neee
Škoda 100 L
Dacia
Lada Niva
Felicia Combi 2X
Opel Astra G
Opel Vectra GTS C
Kia Sorento 2003(bohužel to nejhorší, co jsem měl)
začátek léta 2013 ix35 2.0 benzin 4x4 Trikolor
mezi tím mnoho zkušeností s BMW a Oplem
Jinak různé CItroeny atd..........
Uživatelský avatar
jahoy2011
*
Příspěvky: 67
Registrován: 29 dub 2012, 02:30
Bydliště: RBK

Re: Opierka lakťa na Ix35

Příspěvek od jahoy2011 »

mne vrzga tam v predu vsetko a strasne mi to vadi v tom to poserkali v hundai v sonate som nemal taky problem
In Tucson Premium 2.0 CRDi VGT
In I 20 CHIC1.2 B
Off totalka Ix35 Premium a Sonata 2006 Premium
Off Renault Megane Scénic a VW Passat
In BMW 318 D Touring
Odpovědět

Zpět na „ix35 Interiér“