Voda v kufri pri rezerve ix35

Přístrojovka, ovladače, sedadla, zavazadlový prostor.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
cabarer
Příspěvky: 1
Registrován: 31 bře 2013, 13:01

Voda v kufri pri rezerve ix35

Příspěvek od cabarer »

Mám Hyundai - ix35, r.v. 2010, benzín 2,0 l, 4x4. Koncom minulého roka som zistil, že pri rezerve v kufri sa mi objavuje voda, nie je to pár kvapiek, ale tak 0,7 - 1,5 l. Je úplne čstá, priezračná, takže asi nebude z dola od kolies. Bol som s tým už 3-krát v servise - "Pretesnili sme Vám aj to čo sa nedalo pretesniť" - a voda je tam opäť. Viete mi niekto poradiť, čo s tým??? Ďakujem.
Reklama
 

Uživatelský avatar
mkarais
**
Příspěvky: 181
Registrován: 07 říj 2012, 17:23

Re: Voda v kufri pri rezerve ix35

Příspěvek od mkarais »

cabarer píše:Mám Hyundai - ix35, r.v. 2010, benzín 2,0 l, 4x4. Koncom minulého roka som zistil, že pri rezerve v kufri sa mi objavuje voda, nie je to pár kvapiek, ale tak 0,7 - 1,5 l. Je úplne čstá, priezračná, takže asi nebude z dola od kolies. Bol som s tým už 3-krát v servise - "Pretesnili sme Vám aj to čo sa nedalo pretesniť" - a voda je tam opäť. Viete mi niekto poradiť, čo s tým??? Ďakujem.
no len vyskusat s vapkou striekat cele auto alebo v umyvacke pozerat kde to tecie no to ste asi skusali
BMW 325 Coupe
Honda Accord 2.0
VW Golf

"why is your fear my problem?"
Uživatelský avatar
kombajnista
*
Příspěvky: 60
Registrován: 23 úno 2013, 16:29

Re: Voda v kufri pri rezerve ix35

Příspěvek od kombajnista »

Tento problém už řešil někdo před tebou (nepamatuju si, jestli jsem točetl zrovna tady), takže nejsi bohužel sám, koho to postihlo. A pokud si dobře pamatuju, tak to nevyřešil nijak. Osobně bych si nenechal ... na hlavu a v servise bych trval tvrdě na vyřešení. Minimálně bych požadoval být přítomen u toho "přetěsňování".. Když se prsí zárukou v každé reklamě, tak ať podle toho taky jednají.
Nejkvalitnější SUV na zeměkouli
Uživatelský avatar
mkarais
**
Příspěvky: 181
Registrován: 07 říj 2012, 17:23

Re: Voda v kufri pri rezerve ix35

Příspěvek od mkarais »

nasiel som na UK fore, ze to vyteka cez ventilacne otvory hned pod zamkom a pomohlo utesnit zadne svetla

skusim pozriet moje auto ci tam nieco vobec take je :)
BMW 325 Coupe
Honda Accord 2.0
VW Golf

"why is your fear my problem?"
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8980
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: Voda v kufri pri rezerve ix35

Příspěvek od idam.i »

mkarais,bingo,tomuto hovorím konštruktívny prístup. =D>
P.S. Aj fotka je zase o niečo lepšia ! :mrgreen:
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Voda v kufri pri rezerve ix35

Příspěvek od FISHkaa »

na mazdě mi takhle po odborné opravě v autorizovaném servisu zatékalo přes světla. Každopádně pomůže vapka a člověk v odstrojeném kufru ;-)
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Uživatelský avatar
koko
**
Příspěvky: 103
Registrován: 08 lis 2010, 09:29

Re: Voda v kufri pri rezerve ix35

Příspěvek od koko »

cabarer píše:Mám Hyundai - ix35, r.v. 2010, benzín 2,0 l, 4x4. Koncom minulého roka som zistil, že pri rezerve v kufri sa mi objavuje voda, nie je to pár kvapiek, ale tak 0,7 - 1,5 l. Je úplne čstá, priezračná, takže asi nebude z dola od kolies. Bol som s tým už 3-krát v servise - "Pretesnili sme Vám aj to čo sa nedalo pretesniť" - a voda je tam opäť. Viete mi niekto poradiť, čo s tým??? Ďakujem.
Asi 15cm pod světly pod nárazníkem jsou zaslepené otvory asi průměr 6cm. Přístup ze spoda. Okraje jsem odmastil a potřel voskem ( :-k nad tím jsem dlouho váhal, co použít??), je vzlínavý a odpuzuje vodu. Pomohlo to.

http://www.wurth.sk/media/catalogue/02. ... 7_sk_W.pdf
ix35 1,6 GDI
i20
Lantra
Odpovědět

Zpět na „ix35 Interiér“