Drobky molitanu zo sedadla

Přístrojovka, ovladače, sedadla, zavazadlový prostor.

Moderátor: Moderátoři

Mustang
*
Příspěvky: 57
Registrován: 10 pro 2012, 20:02

Re: Drobky molitanu zo sedadla

Příspěvek od Mustang »

Po dvoch mesiacoch mi zase vypadava molitan zo sedadla, v pondelok tam idem nech to opravia, a po ich takzvanej oprave mi este to sedadlo vrzga vlavo dole pod operadlom. Mam nervy z toho.
Hyundai IX35 1.6GDI Black (Style)
Reklama
 

flu123
*
Příspěvky: 47
Registrován: 27 zář 2012, 21:18

Re: Drobky molitanu zo sedadla

Příspěvek od flu123 »

Ja som bol meniť molitan na sedačke minulý mesiac.
Servis ochota, že vraj mi tam dali nejakú chráničku, aby sa molitan znova neobdieral. Zatiaľ testujem a vyzerá to OK.

Horšie je, že som zmenil pneu a auto ťahá prudko doľava :o(
1,6 GDI STYLE Perleťová Phantom Black
petr.s
***
Příspěvky: 632
Registrován: 29 bře 2013, 18:44
Bydliště: ČR

Re: Drobky molitanu zo sedadla

Příspěvek od petr.s »

Mustang píše:Po dvoch mesiacoch mi zase vypadava molitan zo sedadla, v pondelok tam idem nech to opravia, a po ich takzvanej oprave mi este to sedadlo vrzga vlavo dole pod operadlom. Mam nervy z toho.
Taky mi vrže, dělá to ten spodní krycí plast. Taky se tam chystám už delší dobu, ale nějak není čas. Když jedu sám, tak vrzání neslyším, ale s manželkou vrže jako pes...Už jsem přišel na to, čím to je...když jedu sám, mám dost nahlas hudbu... :lol:
VW Tiguan Allspace R-line 2,0 TSI 162 kW 7DSG Prodáno
Hyundai ix35 2,0 CRDi 135 kW 4x4 Tricolor Style Satin Amber 5/13 Prodáno
Hyundai ix20 1,4 Tricolor Esential Satin Amber 10/14 Má žena
Škoda Felicia Van Plus
Škoda 1000 MB r.v.65 Prodáno, jsem blb
Uživatelský avatar
milan74kb
**
Příspěvky: 387
Registrován: 03 bře 2010, 16:06

Re: Drobky molitanu zo sedadla

Příspěvek od milan74kb »

flu123 píše: @ flu123:
.. Horšie je, že som zmenil pneu a auto ťahá prudko doľava ...
Mal som podobny problem, ale mne tahalo doprava :-). 4x robili geometriu, kym ma napadlo pozriet, ako mi po zime nahodili letne.
Samozrejme ze blbci to dali na kriz ... Takze sup sup prehodit a ide krasne rovno. Aspon ze geometriu som platil len raz.

Potom som uz srandoval - jeden technik to nastavil tak, ze tahalo dolava, druhy tak, ze tahalo doprava. Veduci by ich mal dat do teamu a nechat robit spolu a potom to pojde rovno :mrgreen:.

Smutne je, ze zakaznik na zaklade svojich vedemosti, alebo rad s clenmi klubu (su na nezaplatenie, dik moc) musi technikom znackoveho servisu :hyu: radit ako maju maju veci opravit, resp. napravit. Mozno aj toto je :hyu: vlastnost.

Ale samozrejme, ze ked som im povedal co moze byt problem - prva reakcia bola - samozrejme, toto sme chceli urobit aj my :-) Skoda, ze som bol s autom v servise 4x a nenapadlo ich to ...
2013 Hyundai ix35 2,0 CRDi 135 kW 4x4 Premium Navi (6MT)
(paket design + paket pre zle cesty + sun / winter packet + safety packet)
spotreba - dlhodoby priemer 7.2 L / 100 km (3/3 RT na tempomate)
najazdene - 55.000 km
Uživatelský avatar
David PLEVA
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 22 lis 2005, 18:35
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: Drobky molitanu zo sedadla

Příspěvek od David PLEVA »

milan74kb píše:... Smutne je, ze zakaznik na zaklade svojich vedemosti, alebo rad s clenmi klubu (su na nezaplatenie, dik moc) musi technikom znackoveho servisu :hyu: radit ako maju maju veci opravit, resp. napravit ...
Vždyť ti bloková výjimka dovoluje jezdit na garanční prohlídky i jinam než do autorizovaného servisu. Taky jezdím do "pouze" značkového a nikoliv autorizovaného servisu a přístup k zákazníkovi a ochota řešit problémy jsou na úplně jiné úrovni.
NOW:
Hyundai Azera TG'07 3.8V6 LIMITED US
Hyundai Grandeur TG'09 3.3V6
HISTORY:
Hyundai Elantra XD'01 2.0GLS
Hyundai Sonata NF´05 2.4i ELEGANCE LPG
Hyundai Sonata Y-3B´96 2.0i 16V GLS
Hyundai Lantra J2 ´97 1.6 16V
Uživatelský avatar
milan74kb
**
Příspěvky: 387
Registrován: 03 bře 2010, 16:06

Re: Drobky molitanu zo sedadla

Příspěvek od milan74kb »

@David PLEVA:

Vies to je este ten sentimentalny "zlozvyk" verit technikovi znacky, ktora mi auto predala. Az pri :hyu: si to pomaly odvykam ...

Okrem toho dobry servis - na opravy, vymenu oleja, atd. som bol uz len tam, kde som mal odporucene - BA Racianska mam cca 70km. A tak som si myslel, ze na prehodeni zimnych na letne a nasledny check geometrie sa nic zmrvit neda. Bohuzial som sa mylil :).
2013 Hyundai ix35 2,0 CRDi 135 kW 4x4 Premium Navi (6MT)
(paket design + paket pre zle cesty + sun / winter packet + safety packet)
spotreba - dlhodoby priemer 7.2 L / 100 km (3/3 RT na tempomate)
najazdene - 55.000 km
flu123
*
Příspěvky: 47
Registrován: 27 zář 2012, 21:18

Re: Drobky molitanu zo sedadla

Příspěvek od flu123 »

no u mňa bola príčina veľmi jednoduchá...
dali mi volant nakrivo...
1,6 GDI STYLE Perleťová Phantom Black
Maron
*
Příspěvky: 11
Registrován: 29 říj 2015, 22:24

Re: Drobky molitanu zo sedadla

Příspěvek od Maron »

Měl bych dotaz-
prosím poradte mi, jest-li se tu někde řešli problém praskající "koženky" na sedačce řidiče...
Děkuji
Vevero
Příspěvky: 3
Registrován: 30 čer 2014, 22:48

Re: Drobky molitanu zo sedadla

Příspěvek od Vevero »

Maron píše:Měl bych dotaz-
prosím poradte mi, jest-li se tu někde řešli problém praskající "koženky" na sedačce řidiče...
Děkuji
Ja som riesil. Uznali mi to v ramci zaruky a menili molitan pod potahom a potom nasledne aj samotny popraskany potah z kozenky.
Maron
*
Příspěvky: 11
Registrován: 29 říj 2015, 22:24

Re: Drobky molitanu zo sedadla

Příspěvek od Maron »

Vevero píše:
Maron píše:Měl bych dotaz-
prosím poradte mi, jest-li se tu někde řešli problém praskající "koženky" na sedačce řidiče...
Děkuji
Ja som riesil. Uznali mi to v ramci zaruky a menili molitan pod potahom a potom nasledne aj samotny popraskany potah z kozenky.

Ok, díky za informaci. Jen nevím, jestli mám čekat do léta na 4. garanci, nebo to raději řešit hned.
Ten drobící se molitan jsem nepozoroval, že by už jiný materiál?
Vevero
Příspěvky: 3
Registrován: 30 čer 2014, 22:48

Re: Drobky molitanu zo sedadla

Příspěvek od Vevero »

Maron píše:
Vevero píše:
Maron píše:Měl bych dotaz-
prosím poradte mi, jest-li se tu někde řešli problém praskající "koženky" na sedačce řidiče...
Děkuji
Ja som riesil. Uznali mi to v ramci zaruky a menili molitan pod potahom a potom nasledne aj samotny popraskany potah z kozenky.

Ok, díky za informaci. Jen nevím, jestli mám čekat do léta na 4. garanci, nebo to raději řešit hned.
Ten drobící se molitan jsem nepozoroval, že by už jiný materiál?
Ja na tvojom mieste idem na obhliadku niekedy pred garancnou, lebo v mojom pripade som cakal asi 3 tyzdne kym sa naskladni potah. Potom nech ti to spolu s garanckou rovno vymenia.
Maron
*
Příspěvky: 11
Registrován: 29 říj 2015, 22:24

Re: Drobky molitanu zo sedadla

Příspěvek od Maron »

Ok, to je pravda, určitě to nebudou mít jen tak v regálu...
Díky. M
Uživatelský avatar
kolecko
**
Příspěvky: 177
Registrován: 16 led 2014, 22:57
Bydliště: Hodonín

Re: Drobky molitanu zo sedadla

Příspěvek od kolecko »

Ahoj. Zdravím všechny, kterých potkal problém s výměnou molitanu sedáku. Už i mě postihl problém s drolícím molitanem ze sedačky řidiče r.v.2014. V garanční záruce opraveno a molitan včetně potahu vyměněn. Ale s výsledkem opravy nejsem vůbec spokojený a hned na místě opět reklamoval. Jak dopadly vaše výměny?
Moje dopadla takto...
Přílohy
Sedák 3.jpg
Sedák 3.jpg (229.21 KiB) Zobrazeno 3375 x
Sedák 2.jpg
Sedák 2.jpg (236.89 KiB) Zobrazeno 3375 x
Sedák 1.jpg
Sedák 1.jpg (236.13 KiB) Zobrazeno 3375 x
Hyundai ix35 1,6 GDI Style r.v.2014
Renault Megane Scenic 1,6 16V r.v.1999
Renault 19 1,7i r.v.1989
Škoda 120L
Odpovědět

Zpět na „ix35 Interiér“