Navigace v ix35

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Tom373
*
Příspěvky: 10
Registrován: 20 bře 2009, 17:42

Re: Navigace v ix35

Příspěvek od Tom373 »

Jakou mate posledni verzi map u origo navi, dneska jsem byl na prvni garancce a ujistili me ze mam posledni mapy ze zatim aktualizace neni auto je z 10/2014 tak nevim za rok by snad uz neco melo byt, nebo me jen tak odbyli? Mam tam urcite sluzbu mapcare tak proto se ptam. Diky
Reklama
 

Uživatelský avatar
condor
*
Příspěvky: 79
Registrován: 27 led 2014, 20:09

Re: Navigace v ix35

Příspěvek od condor »

Posledni mapy které se jmenuji 2015 a byly vydany v lednu 2015, jsou aktualni k Q1/2013.

Mapy vydavaji kazdy rok v lednu a jsou vzdy 2 roky stare, nektere useky jsou i nekolik let stare. Za odmenu jsou v mape useky, ktete jeste neexistuji.

Odesláno z mého SM-G900F pomocí Tapatalk 2
Santa Fe, 4x4, Nafta, r.v.2013
carlinhos
Příspěvky: 1
Registrován: 28 čer 2017, 06:27

Re: Navigace v ix35

Příspěvek od carlinhos »

tpm píše:WOLFNCU priamo z USB, bez nutnosti inštalácie s funkčnou navigáciou, čiže GPS

POZOR, korektne funguje u IX35, ostatné modely nezaručujem.
ŽIADAM ABY TENTO NÁVOD A LINKY SA NEROZŠIROVALI BEZ MOJHO VEDOMIA!!!


Po pár dňoch trápenia, skúšania a nervov som spojazdnil WOLFNCU priamo spúšťané cez USB, čo znamená žiadna inštálacia do navi.
Ešte k tomu funkčná navi iG..8. Celý výtvor je moja práca, ktorú som robil spolu s kolegom z iného zahraničného fóra.
Prikladám podrobný návod krok za krokom, ktorý zvládne aj úplný amatér.
Program nerobí žiadny zásah do zariadenia, takže po vytiahnutí USB je všetko ako pred tým.

Postup:
1. Stiahnúť súbor WOLFNCU_ USB odkaz nižšie, heslo pošlem len cez SZ, kedže nechcem aby sa to šírilo bez môjho vedomia a povolenia.
2. Sformátovať USB na FAT32
3. Rozbaliť stiahnutý súbor a skopírovať všetky položký do USB
4. Spustiť WOLFNCU sa dá dvoma spôsobmi, mne najviac a hlavne spoľahlivo funguje 2 spôsob.

4.1.Prvý spôsob:
4.1.1. zapnite autorádio
4.1.2. vložte USB
4.1.3. okamžite hneď po vložení USB stlačte tlačídlo MEDIA, po pípnutí stláčam tlačidlo MEDIA, až pokiaľ sa neobjaví "USB SA NAČÍTAVA"
4.1.4. WOLF je načítaný aj s funkčným zvukom, ak nie nespravili ste to správne a treba kroky 1-3 zopakovať, alebo skúsiť druhý spôsob, ktorý je stopercentný.

5.1.Druhý spôsob cez CD:
5.1.1. zapnite autorádio
5.1.2. vložte akékoľvek hudobné CD
5.1.3. po načítaní CD, prepnúť na rádio
5.1.4. vložte USB
5.1.5 okamžite stlačte 2x za sebou tlačidlo MEDIA, načíta sa WOLF. po tomto kroku ak chcete možete vybrať CD z mechaniky.

Oba spôsoby u mňa fungujú. V prípade, že si urobil pár chýb a WOLF vydá nejaké chybové hlásenie alebo už nepracuje, netreba robiť paniku.Treba vykonať obnovenie a takto: vypnúť rádio, počkať asi desať minút, týmto spôsobom je systém resetovaný, alebo urobiť hard reset odpojením po dobu niekoľkých sekúnd, žltú poistku.

Skin vo WOLFE je môj výtvor pre IX35, dúfam, že sa Vám bude páčiť.
Navigácia je Navit..l alebo iG...8, fungujú spoľahlivo, mapu som dal len slovenskú, zvyšné mapy sú na internete. Teraz pracujem na iných verziách navigácie ako sú SY.. atď, keď budú funkčné, hneď sa s nimi podelím.
V prípade akýchkoľvek nejasnosti rád pomôžem.

WolfNcu s navigáciou Navit..l

Kód: Vybrat vše

http://download.hellshare.sk/wolf-usb-navit-rar/24127322/
http://uloz.to/x8qQNvP3/wolf-usb-navit-rar
WolfNcu s navigáciou iG..8

Kód: Vybrat vše

http://download.hellshare.sk/wolf-usb-ig-rar/24135582/
http://uloz.to/xFRU4MX2/wolf-usb-ig-rar
Nastavenia sú robene pre moje auto čo je IX35.

ŽIADAM ABY TENTO NÁVOD A LINKY SA NEROZŠIROVALI BEZ MOJHO VEDOMIA!!!
TAKTIEŹ SI NEPRAJEM MOJ UPLOAD NAHRÁVAŤ NA INÉ SERVERY

Nemate prosim nekdo heslo k archivu.
Autor zatim na SZ nereagoval.
Diky
Tom373
*
Příspěvky: 10
Registrován: 20 bře 2009, 17:42

Re: Navigace v ix35

Příspěvek od Tom373 »

kdyby někdo hledal našel jsem na PL foru aktualizaci 7.8.3 + mapy 117E7A dneska nainstalováno na IX35 2014 a bez problému, přitom dva týdny zpět na garančce paní říkala, že žádnou novou aktualizaci nedostali.


link: https://mega.nz/#!IhtlzbTQ!wFC-aZ9oohkl ... iXXrBbhaPo

rozbalit, soubory ze složky nakopírovat na USB flashdisk formátovaný na fat32, vložit do rádia to si informace o aktualizaci načte.
mauricioea
Příspěvky: 5
Registrován: 07 pro 2018, 14:29

Re: Navigace v ix35

Příspěvek od mauricioea »

Nemate prosim nekdo heslo k archivu WOLF_USB_iG.rar.

Diky

Mauricioea
mauricioea
Příspěvky: 5
Registrován: 07 pro 2018, 14:29

Re: Navigace v ix35

Příspěvek od mauricioea »

Hello guys,
Anyone could help me?
Thanks,
Mauricioea


Ahoj hoši,
Může mi někdo pomoci?
Dík,
Mauricioea
mauricioea
Příspěvky: 5
Registrován: 07 pro 2018, 14:29

Re: Navigace v ix35

Příspěvek od mauricioea »

????? No one help??
Mauricioea
mauricioea
Příspěvky: 5
Registrován: 07 pro 2018, 14:29

Re: Navigace v ix35

Příspěvek od mauricioea »

?????
Mauricioea
Uživatelský avatar
kolecko
**
Příspěvky: 177
Registrován: 16 led 2014, 22:57
Bydliště: Hodonín

Příspěvek od kolecko »

Asi nikdo nemá, když nikdo neodpovídá...zbytečně tu nespamuj
Hyundai ix35 1,6 GDI Style r.v.2014
Renault Megane Scenic 1,6 16V r.v.1999
Renault 19 1,7i r.v.1989
Škoda 120L
mauricioea
Příspěvky: 5
Registrován: 07 pro 2018, 14:29

Re: Navigace v ix35

Příspěvek od mauricioea »

Vlastník příspěvku by měl mít?
mobiX
Příspěvky: 7
Registrován: 03 čer 2019, 14:28

Re: Navigace v ix35

Příspěvek od mobiX »

Tom373 píše:kdyby někdo hledal našel jsem na PL foru aktualizaci 7.8.3 + mapy 117E7A dneska nainstalováno na IX35 2014 a bez problému, přitom dva týdny zpět na garančce paní říkala, že žádnou novou aktualizaci nedostali.


link: https://mega.nz/#!IhtlzbTQ!wFC-aZ9oohkl ... iXXrBbhaPo

rozbalit, soubory ze složky nakopírovat na USB flashdisk formátovaný na fat32, vložit do rádia to si informace o aktualizaci načte.
Ahoj, chci použít tvůj link na upgrade navigace co mám v autě IX35 jen mě mate, že soubor se jmenuje Kia Sportage Gen1x_2018, nepokazí se něco? Nebo nevíte někdo o novější aktualizaci? Díky za odpověď.
mobiX
Příspěvky: 7
Registrován: 03 čer 2019, 14:28

Re: Navigace v ix35

Příspěvek od mobiX »

Ahoj, tak jsem upgrade prováděl třikrát se zapnutým motorem a vždy to skončilo u druhé aktualizece map na cca 2.5 GB z 2,71 erorem a ted je radio nepoužitelné upgrade pustit jde,ale vždy to skončí stejně erorem, nemáte někdo zaručenou verzi firmware s aktualizací map pro ix35 rok výroby 2010. Moc prosím. Firmware jsem stahoval z více zdrojů a vždy to dopadne stejně, díky za pomoc kamarádi.
Přílohy
1.jpg
1.jpg (37.06 KiB) Zobrazeno 3374 x
Odpovědět

Zpět na „ix35 Elektronika“