inteligentní klíč

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: inteligentní klíč

Příspěvek od FISHkaa »

Jj, bez vymáčklé spojky nenastartuješ. Mám manuál, bez keyless... Alespoň ušetříš startér v zimě ;-)
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Reklama
 

cervik
Příspěvky: 2
Registrován: 18 říj 2016, 18:01

Re: inteligentní klíč

Příspěvek od cervik »

Stalo se mi,že při nastartování a čistění zmrzlého auta-oken se mě auto zamklo a nemohl jsem se dostat dovnitř!!!slouží to,aby se Vám tam nedostal někdo na křížovatce-proto musíte mít klíče u sebe,nebo vypnout motor,ať se to nezamkne.Měl jsem štěstí,že jsem byl u domu a a odemkl si druhým klíčem!!!Pak se mě stalo,že při- 14 mě zamrzlo ovládání dálky,proto jsem si odemkl manuálně inteligentním klíčem a chtěl jsem nastartovat pomocí senzoru v područní opěrce-,,,mám totiž startování na palec ne na klíč.Jenže klíček byl omrzlý a auto to nemohlo rozpoznat,,,,auto blikalo a troubilo,protože nemohlo rozpoznat klíč,než se zahřál a naskočilo.byl jsem 15km od domu a už mě lepilo.proto doporučuji,dálkové i klíč držet v teple a při opuštění nastartovaného auta při škrabání skel mít klíče u sebe!!!
pepino17
*
Příspěvky: 15
Registrován: 21 říj 2017, 21:56
Bydliště: Tisovec

Re: inteligentní klíč

Příspěvek od pepino17 »

Zdravíčko mam jednu otazku,mam tiež int.kluč a zaujímalo by ma v laktovej opierke viem že je zasuvka na ten kluč.ale na čo služi?ked že sa tam zacvakáva.a druha vec ani som nevedel že to auto ma nejaký alarm,nechal som otvorene okno a kluč som mal v aute po asi dvoch hodinach som šiel že zavrem auto,otvoril som dvere truba začala so smerovkami hučat čo som bol prekvapený.Vie niekto ako to funguje ako sa to aktivuje,deaktivuje.Ďakujem
Myxalko
Příspěvky: 4
Registrován: 23 dub 2018, 00:32

Re: inteligentní klíč

Příspěvek od Myxalko »

K tej prvej časti otázok zásuvka na kľuč slúži v prípade slabej baterky v inteligentnom kľuči. Tam sa zacvakne auto rozpozná kľuč a naštartuje sa tlačidlom na palubovke.
pepino17
*
Příspěvky: 15
Registrován: 21 říj 2017, 21:56
Bydliště: Tisovec

Re: inteligentní klíč

Příspěvek od pepino17 »

Myxalko píše:K tej prvej časti otázok zásuvka na kľuč slúži v prípade slabej baterky v inteligentnom kľuči. Tam sa zacvakne auto rozpozná kľuč a naštartuje sa tlačidlom na palubovke.
Ďakujem za odpoved som o niečo mudrejší
Gabrielroman
Příspěvky: 2
Registrován: 25 kvě 2022, 19:31

Re: inteligentní klíč

Příspěvek od Gabrielroman »

Zdravím.
Som novým majiteľom ix35 s bez kľúčovým štartovaním.
A mal by som otázku:
Ako naštartujem keď sa vybije batéria v ovládači?
Do auta sa dostanem kľúčom no nejakú zásuvku na ´´núdzové´´ štartovanie som nenašiel.
Ďakujem
EFISO
**
Příspěvky: 425
Registrován: 22 črc 2018, 14:45
Bydliště: Sabinov

Re: inteligentní klíč

Příspěvek od EFISO »

Ak máš manuál k autu tak to tam nájdeš nakreslené ale ak nemáš knihu tak je to po otvorení lakťovej opierky .Vnútri nájdeš otvor na vloženie kľúča pre núdzové štartovanie . Ak si vymeníš každé 2 roky batériu (CR 2032)v kľúči tak to nikdy nebudeš musieť použiť :wink:
Hyndai IX35 1.7CRDI Style 2011 (full LED)
Škoda Favorit 136LS
Škoda 110L
Gabrielroman
Příspěvky: 2
Registrován: 25 kvě 2022, 19:31

Re: inteligentní klíč

Příspěvek od Gabrielroman »

Tak dnes som zašiel do Hyundaiu a tam my vysvetlil že keďže je po FL ta sa to štartuje pritlacenim ovládača na tlačítko.
Odpovědět

Zpět na „ix35 Elektronika“