Nastavenie jednotiek zobrazovania vonkajsej teploty

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
derrek
*
Příspěvky: 18
Registrován: 16 říj 2012, 09:48

Nastavenie jednotiek zobrazovania vonkajsej teploty

Příspěvek od derrek »

Aj ked som sa to uz pytal v inej teme, skusim este raz: Nechtiac som prestavil zobrazovanie vonkajsej teploty na Fahrenheity. Neviem najst sposob ako prestavit zobrazovanie na Celzia. FISHka mi poradil, ze pri stlacenom OFF treba dlhsie podrzat AUTO. Funguje to, ale meni sa iba zobrazovanie vnutornej teploty. Neviete prosim este niekto, ako na teplotu vonkajsiu? V manuale som sa to nedocital. vdaka ;)
Reklama
 

derrek
*
Příspěvky: 18
Registrován: 16 říj 2012, 09:48

Re: Nastavenie jednotiek zobrazovania vonkajsej teploty

Příspěvek od derrek »

"Basically if you hold the odometer button for 5 seconds or so the the outdoor temperature gauge should change from Celsius to Fahrenheit or vice versa. This worked for me when the odometer was showing miles left until next refuel." toto som nasiel, auto mam v garazi, nechce sa mi do neho teraz, ale ked skusim, dam vediet ci to funguje ;)
umil
Příspěvky: 5
Registrován: 24 dub 2015, 15:00

Re: Nastavenie jednotiek zobrazovania vonkajsej teploty

Příspěvek od umil »

Zdravím mám ten samý problém může někdo poradit jak se to přepíná díky.Při stlačeném OFF tlačítkem AUTO se mění hodnoty ale u klima,já to potřebuju změnit na otáčkoměru.
umil
Příspěvky: 5
Registrován: 24 dub 2015, 15:00

Re: Nastavenie jednotiek zobrazovania vonkajsej teploty

Příspěvek od umil »

Vyřešeno :při zobrazení počtu km do natankování podržet tlačítko TRIP déle než 5sek
budicka
Příspěvky: 1
Registrován: 18 úno 2018, 16:14

Re: Nastavenie jednotiek zobrazovania vonkajsej teploty

Příspěvek od budicka »

Tak som to skusil aj na nasom Hyundai i20 2017, lebo som mal ten istý problem. Pri zobrazení počtu kilometrov do natankovania stlačte a podrzte dlhsie ako 5 s tlacidlo RESET.
Odpovědět

Zpět na „ix35 Elektronika“