Napájení přední kamerky u zpětného zrcátka

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
čerťák
*
Příspěvky: 52
Registrován: 21 dub 2013, 20:32

Napájení přední kamerky u zpětného zrcátka

Příspěvek od čerťák »

Zdravim kolegáčkové. Dostal jsem k vánocum přední kamerku Truecam A5s. Nalepil jsem jí za zpětné zrcátko,sedí tam perfektně i obrázek je dobrý. Zatím ji napájím dole ze zásuvky,ale to je naprd,kabel mi tam visí jako mrcha a sloupkem kolem dokola nevim. Už jste to někdo řešil třeba ze stropního osvětlení u zrcátka? Díky za případné rady a zdravim čerťák.
Reklama
 

Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Příspěvek od bony »

Je toho pllne forum. Nejjednodusi je tahnout kolem sloupku celkova doba monteze do 10 min.

Odeslano z Androidu.
čerťák
*
Příspěvky: 52
Registrován: 21 dub 2013, 20:32

Re: Napájení přední kamerky u zpětného zrcátka

Příspěvek od čerťák »

To musíš bejt hodně šikovnej člověk když to zvládneš do 10 minut. Já nemyslel to tam přilepit izolepou,to by to tak do 10minut bylo. Když to budu dělat ,tak to musí taky trochu vypadat,ale jinak dík za radu.
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Příspěvek od bony »

Kdyz myslis... To by jsi me musel znat jsem puntickar. Procti si forum a uvidis ze je to otazkou pro nezrucneho max na 20 min. Pokud mas plastovou sadu z ali pro praci s interierem tak to mas za 10 min Nehledej tom nic sloziteho od kamery to jde pod tapec prstem potom za plast sloupku a doje je to opravdu brnkacka. Podivej se do meho vlakna tam je ukazka kudy to vest.

Odeslano z Androidu.
Odpovědět

Zpět na „ix35 Elektronika“