zimní kola ix35

Co se jinam nevešlo - výfuk, kola, údržba, akumulátor, příslušenství, manuály/schémata atd.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
milan74kb
**
Příspěvky: 387
Registrován: 03 bře 2010, 16:06

Re: zimní kola ix35

Příspěvek od milan74kb »

Bol to e-shop pnehot.sk - dobre ceny, dobry pristup, doprava zdarma.
Neverim, ze za to mozu, kedze su len predajca. Jedine ak za to, ze si nepotrpia zrejme na kontrolu kvality toho co predavaju.
Uvidime vsak, ako sa budu spravat k mojej reklamacii ... Potom sem dam info (tak do mesiaca, hadam nie dlhsie :-()

Inak, neviem ci su to celprotektory, ale ten dezen vyzeral ako na fotke na stranke nokian tyres, aj napisy, indexy a vlastne vsetko.
2013 Hyundai ix35 2,0 CRDi 135 kW 4x4 Premium Navi (6MT)
(paket design + paket pre zle cesty + sun / winter packet + safety packet)
spotreba - dlhodoby priemer 7.2 L / 100 km (3/3 RT na tempomate)
najazdene - 55.000 km
Reklama
 

petr.s
***
Příspěvky: 632
Registrován: 29 bře 2013, 18:44
Bydliště: ČR

Re: zimní kola ix35

Příspěvek od petr.s »

Není mi dost dobře jasné, jak by si měl internetový obchod kontrolovat kvalitu kola, které většinou ani nevidí a posílá ho rovnou od dodavatele a i kdyby ho měl, tak pořád nevím jak na samotném holém plášti pozná, jestli je kvalitní nebo ne??.... :-k
VW Tiguan Allspace R-line 2,0 TSI 162 kW 7DSG Prodáno
Hyundai ix35 2,0 CRDi 135 kW 4x4 Tricolor Style Satin Amber 5/13 Prodáno
Hyundai ix20 1,4 Tricolor Esential Satin Amber 10/14 Má žena
Škoda Felicia Van Plus
Škoda 1000 MB r.v.65 Prodáno, jsem blb
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: zimní kola ix35

Příspěvek od FISHkaa »

Hardcam píše:Hakkapelitty bych ovsem asi zkousnul :mrgreen:
přesně! Jsou to výborné kolečka! Bohužel nevydrží tolik jako ostatní (měkká směs), ale kluci ze severu tady předvádí, že umí udělat pořádné zimní pneu! 8)
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Uživatelský avatar
milan74kb
**
Příspěvky: 387
Registrován: 03 bře 2010, 16:06

Re: zimní kola ix35

Příspěvek od milan74kb »

@petr.s

a.) maju realny velky sklad a skladnikov, ktori tovar expeduju (ich vyjadrenie ...), takze nie su medziclankom
b.) ked na gume realne vidim vypukliny, tak ju neposielam ...
(na obranu skladnikov - kym mi ich neukazali v pneuservise, "nevidel" som ich ani ja, ale ja sa tym nezivim ...)
(proti obrane skladnikov - mali by dostavat skolenie k tovaru, ktory riesia - predisli by zbytocnym reklamaciam)

Nechcem ich riesit, ani chvalit, ani hanit. Ja mam problem s tovarom co som u nich kupil.
Ak ho vyriesia k mojej spokojnosti a preplatia mi naklady s tym spojene - super, budem kupovat u nich aj nadalej.
Ak nie tak dalsie zimne / letne sety uz u nich nekupim a ani ich neodporucim.

Teraz je vsak este velmi zavcasu nieco riesit, kedze na reklamaciu mi to vzali a zatial boli ustretovi.
2013 Hyundai ix35 2,0 CRDi 135 kW 4x4 Premium Navi (6MT)
(paket design + paket pre zle cesty + sun / winter packet + safety packet)
spotreba - dlhodoby priemer 7.2 L / 100 km (3/3 RT na tempomate)
najazdene - 55.000 km
petr.s
***
Příspěvky: 632
Registrován: 29 bře 2013, 18:44
Bydliště: ČR

Re: zimní kola ix35

Příspěvek od petr.s »

Mě jen pořád není jasné, jak chceš poznat na holé gumové černé věci, kterou nenasadíš na disk, jestli je špatná nebo dobrá? Tomu nerozumím.
VW Tiguan Allspace R-line 2,0 TSI 162 kW 7DSG Prodáno
Hyundai ix35 2,0 CRDi 135 kW 4x4 Tricolor Style Satin Amber 5/13 Prodáno
Hyundai ix20 1,4 Tricolor Esential Satin Amber 10/14 Má žena
Škoda Felicia Van Plus
Škoda 1000 MB r.v.65 Prodáno, jsem blb
kordy23
Příspěvky: 2
Registrován: 24 říj 2013, 15:37

Re: zimní kola ix35

Příspěvek od kordy23 »

Já měl minulou zimu ContiWinter Contact TS 850 a jsem maximálně spokojený. Drží jak přibitý, málo se sjíždějí - a že se občas snažím :D A co jsem četl, tak vyhráli i testy Autoklubu ČR.
Myk
Příspěvky: 4
Registrován: 23 říj 2013, 08:45

Re: zimní kola ix35

Příspěvek od Myk »

Myk píše:Kolegové, prosím poraďte, v autech se vůbec neorientuji.
Bude tento disk fungovat na ix35 paket plus (takže snad nepotřebuji ty snímače)?

ENZO H 6,5x16 5x114,3 ET45
nikdo mi neporadí? To 5x114,3 je správný rozměr?
petr.s
***
Příspěvky: 632
Registrován: 29 bře 2013, 18:44
Bydliště: ČR

Re: zimní kola ix35

Příspěvek od petr.s »

Myk píše:
Myk píše:Kolegové, prosím poraďte, v autech se vůbec neorientuji.
Bude tento disk fungovat na ix35 paket plus (takže snad nepotřebuji ty snímače)?

ENZO H 6,5x16 5x114,3 ET45
nikdo mi neporadí? To 5x114,3 je správný rozměr?
Fungovat by to mělo, podle rozměrů je vše o.k., jediný problém mám s tím, že ENZO H mi to podle auta vůbec v tomhle rozměru nenabízí, 6,5x16 jedině ENZO W, tak nevím, kde jsi to našel. Mám před sebou papírovej katalog, otevřený konfigurátor od ALCARu a nic.
VW Tiguan Allspace R-line 2,0 TSI 162 kW 7DSG Prodáno
Hyundai ix35 2,0 CRDi 135 kW 4x4 Tricolor Style Satin Amber 5/13 Prodáno
Hyundai ix20 1,4 Tricolor Esential Satin Amber 10/14 Má žena
Škoda Felicia Van Plus
Škoda 1000 MB r.v.65 Prodáno, jsem blb
Myk
Příspěvky: 4
Registrován: 23 říj 2013, 08:45

Re: zimní kola ix35

Příspěvek od Myk »

petr.s píše: Fungovat by to mělo, podle rozměrů je vše o.k., jediný problém mám s tím, že ENZO H mi to podle auta vůbec v tomhle rozměru nenabízí, 6,5x16 jedině ENZO W, tak nevím, kde jsi to našel. Mám před sebou papírovej katalog, otevřený konfigurátor od ALCARu a nic.
Díky.
Našel jsem to na heurece:
http://alu-kola.heureka.cz/enzo-h-6_5x16-5x114_3-et45/

bylo to to jediné, co jsem našel za rozumnou cenu. Pak následuje další problém, že pro to skoro nejsou v nabídce značkové pneumatiky na tenhle rozměr, které by měly parametry podle techničáku :(

V 17ti palcích mi heureka pro rozměr 6,5x17 5x114,3 najde jen plechové disky, možná skončím u nich.
Dávat 4000 za originál disk od Hyundaie se mi nechce.
Uživatelský avatar
milan74kb
**
Příspěvky: 387
Registrován: 03 bře 2010, 16:06

Re: zimní kola ix35

Příspěvek od milan74kb »

petr.s píše:Mě jen pořád není jasné, jak chceš poznat na holé gumové černé věci, kterou nenasadíš na disk, jestli je špatná nebo dobrá? Tomu nerozumím.
ako som pisal :-), bod b.)
Predpokladam totiz, ze ked s niecim robim, mal by som sa v tom vyznat. Ak nie tak smola pre zakaznika.
Jasne, ze ani ja, kebyze mi to nevysvetlili a neukazali tak na "holé gumové černé věci" to nerozpoznam. A mudry som az teraz :mrgreen:.
Ale ja s tym denno denne nerobim a nepredavam to.
2013 Hyundai ix35 2,0 CRDi 135 kW 4x4 Premium Navi (6MT)
(paket design + paket pre zle cesty + sun / winter packet + safety packet)
spotreba - dlhodoby priemer 7.2 L / 100 km (3/3 RT na tempomate)
najazdene - 55.000 km
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: zimní kola ix35

Příspěvek od Hardcam »

FISHkaa píše:
Hardcam píše:Hakkapelitty bych ovsem asi zkousnul :mrgreen:
přesně! Jsou to výborné kolečka! Bohužel nevydrží tolik jako ostatní (měkká směs), ale kluci ze severu tady předvádí, že umí udělat pořádné zimní pneu! 8)
To mi vubec nevadi, aby guma fungovala, logicky musi mizet. Jako na potvoru jsem objevil sakra dobrou cenu na zimaky (nutne je ale uplne nepotrebuju, moje Dunlopy D4 maji 5,5mm, ale brouka to nasadilo) a jak na potvoru to jsou Nokian WR A3, cim to bude, ze uz jsou levnejsi nez Barumky?

Jinak cim by se dalo vysvetlit, ze po dvou zimach (s pneu viz vyse) mi po kazdy zime z kola sundavaji zavazi? Zacinaj jsem tak 20/40 (tedy 60g prumer a ted jsem na 5/10 kolo (tedy 15g cca prumer).
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
petr.s
***
Příspěvky: 632
Registrován: 29 bře 2013, 18:44
Bydliště: ČR

Re: zimní kola ix35

Příspěvek od petr.s »

milan74kb píše:
petr.s píše:Mě jen pořád není jasné, jak chceš poznat na holé gumové černé věci, kterou nenasadíš na disk, jestli je špatná nebo dobrá? Tomu nerozumím.
ako som pisal :-), bod b.)
Predpokladam totiz, ze ked s niecim robim, mal by som sa v tom vyznat. Ak nie tak smola pre zakaznika.
Jasne, ze ani ja, kebyze mi to nevysvetlili a neukazali tak na "holé gumové černé věci" to nerozpoznam. A mudry som az teraz :mrgreen:.
Ale ja s tym denno denne nerobim a nepredavam to.
Promiň, bez urážky, ale odkud jsi spadnul? Na té holé gumě se prostě nedá poznat, jestli je dobrá nebo špatná dokud ji neobuješ! Nechci se nikoho zastávat, ale dělám gumy taky už celkem dlouho, ale jestli bude guma házet nebo nebude nepoznám dokud jí nenazuju, takže bych řekl, že žádný pracovník obchodu, kde jsi koupil se ničím nijak neprovinil a fakt to není jejich chyba, že tvoje gumy hážou víc než je zdrávo.
VW Tiguan Allspace R-line 2,0 TSI 162 kW 7DSG Prodáno
Hyundai ix35 2,0 CRDi 135 kW 4x4 Tricolor Style Satin Amber 5/13 Prodáno
Hyundai ix20 1,4 Tricolor Esential Satin Amber 10/14 Má žena
Škoda Felicia Van Plus
Škoda 1000 MB r.v.65 Prodáno, jsem blb
Uživatelský avatar
MICHAL77
****
Příspěvky: 1044
Registrován: 22 kvě 2010, 22:29
Bydliště: Vysočina

Re: zimní kola ix35

Příspěvek od MICHAL77 »

Nějakému skladníkovi je to šumák, není kontrolor :), jediné co mohou v tom skladu ovlivnit je dodavatel a pak zacházení se zbožím. Proto je mi divné že se toto stalo. Pokud je to opravdu nějaká špatná celá série tak si myslím že s reklamací nebude problém, hodně záleží na obchodu jak se k tomu postaví.
.........
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8982
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: zimní kola ix35

Příspěvek od idam.i »

Hardcam,ten Nokian sú tie čo dodával Hyundai k i40? Jedna by sa mi hodila.Vlani som trafil parádnu jamu a ako pamiatku na to mám bublina na gume.Ostatné mám ok a neviem čo s tým. :-k
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: zimní kola ix35

Příspěvek od Hardcam »

idam: nevim, k cemu se to vaze, ale nase i40 na fotkach ze salonu byla na zimakach Nokian + orig. disky z jinyho modelu, ale kdyz jsem mluvil s majitelem salonu, tak rekl, ze k autu nejsou a ze bude prodavan na letnich pneu s orig. disky. Takze jsem musel zimni sadu dokoupit (bez TPMS) a svete div se, budou to Nokiany.
Ale psal jsem hlavne o i30 a jeden z duvodu, proc bych teoreticky sahl po tech akcnich Nokianech je ten, ze mam taky bouli na jednu Dunlopce z dost peknyho vymolu.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Odpovědět

Zpět na „ix35 Ostatní“