Profik - Ix35

Založte si své téma a představte svojí ix35 ostatním

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
profik
*
Příspěvky: 18
Registrován: 18 led 2011, 19:18

Profik - Ix35

Příspěvek od profik »

Tak dnes jsem si po pul ročním čekání dovezl svou IX 35. Akorát ,že ve výbavě premium.Původně to mělo být STYLE a nějaké doplňky,ale prodejce je profik tak abych už nemusel čekat tak mi nabidnul tuto a tak jsem do toho šel.Akorát to bylo o pár tisic víc.No a tak jsem vám sem šoupl fotky mé zbrusu nové 35.
Akorát navigaci jsem si koupil a prodejce mi ji tam nechal namontovat,takže mám rezervní radio......
1.jpg
1.jpg (146.21 KiB) Zobrazeno 6859 x



6.jpg
6.jpg (133.38 KiB) Zobrazeno 6853 x
Přílohy
4.jpg
4.jpg (121.8 KiB) Zobrazeno 6857 x
IX 35 - Premium 4x4 2,0 CRDi (135kW)
Chevrolet Captiva 2.0 D
Škoda SuperB 1.9TDI 96KW
Škoda Octavie 1.6
Ford Scorpio 2.0
Passat 1.9 TDI
WV Golf 2.0 Tdi
Škoda 105 L
MB - 1000
Reklama
 

Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje nový auto IX 35

Příspěvek od FISHkaa »

gratuluji!
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Uživatelský avatar
profik
*
Příspěvky: 18
Registrován: 18 led 2011, 19:18

Re: Moje nový auto IX 35

Příspěvek od profik »

Díky...Tak jsem rád,že už ho mám.Jezdí opravdu super...a navigace,televize,DVD a další funguje skvěle....
IX 35 - Premium 4x4 2,0 CRDi (135kW)
Chevrolet Captiva 2.0 D
Škoda SuperB 1.9TDI 96KW
Škoda Octavie 1.6
Ford Scorpio 2.0
Passat 1.9 TDI
WV Golf 2.0 Tdi
Škoda 105 L
MB - 1000
Uživatelský avatar
dodo_C
*
Příspěvky: 37
Registrován: 13 srp 2010, 09:21

Re: Moje nový auto IX 35

Příspěvek od dodo_C »

Pripájam sa ku gratulácii. Akú navigáciu si tam namontoval?
Hyundai ix35 2.0i CVVT Premium 4x4, Sirius silver
juramac
**
Příspěvky: 146
Registrován: 13 bře 2010, 17:37

Re: Moje nový auto IX 35

Příspěvek od juramac »

Ta navigace , to je nejaka China, co ? Je jich plny ebay. Tak to ti uprimne preji, aby jsi s ni nemel problemy, osobne neznam ve svem okoli mnoho takovych, kteri by s takovym kramem nemeli problemy. A koupilo si jej docela dost mych znamych (vcetne me) Vlastne neznam takoveho spokojeneho cloveka zadneho. Vsechny tyto zazraky, co "umi vsechno" a na webu vypadaji super, jsou vicemene jen pochybne pocitace ve forme radia z vselijakych dilu starych pocitacu, s pochybnym softwarem a dipslayem, s nulovou podporou a servisem. No, uvidis sam. Pokud najdes nekdy odvahu se pochlubit se spatnou zkusenosti, mozna to nekteri oceni :)
soumi13
Příspěvky: 3
Registrován: 29 říj 2010, 12:47

Re: Moje nový auto IX 35

Příspěvek od soumi13 »

Mám taky velký zájem o ix 35 1.6 GDI.Jaké máte zkušenosti s tímto motorem?
Uživatelský avatar
koko
**
Příspěvky: 103
Registrován: 08 lis 2010, 09:29

Re: Moje nový auto IX 35

Příspěvek od koko »

Zatím toho moc nalítáno s :hyu: nemám (asi 900), tak jen základní postřehy.
Když se moc nekouká :shock: na rady z přístrojovky jak řadit, tak "cihla" jede svižně. Samozřejmě je to benzín a tak se jedná o otáčky 4000 a víc. Pocitově =D> musím říct, že slušně vystřelí na předjíždění. Absolvoval jsem 3 delší cesty. Do hor asi 250km s průměrem asi 8,2. po rovince na I a II třídě 7,3 a dneska Prahu po dálnici(130 a vice) s průměrem 7,9. Hodnoty ukazuje počítač :-k (jestli tomu věřit), a jedná se ještě trochu o "nezalítanej" motor.

Motor mě nesklamal, splnil moje očekávání. Na váhu auta 4x2 a samotný motor v porovnání s benz.2litrem (o 60kg lehčí), to jde. Uváděná spotřeba 6 a 6,8 l/100km bude asi dosažitelná jen s větrem v zádech a při jízdě z kopce.
Ale to je dáno metodikou měření.
ix35 1,6 GDI
i20
Lantra
Uživatelský avatar
profik
*
Příspěvky: 18
Registrován: 18 led 2011, 19:18

Re: Moje nový auto IX 35

Příspěvek od profik »

Tak tema navigace..... mám navigaci,TV,DVD a vše v Chevroletu Captiva a taky je to Čina a neměl jsem s tim problém.Dokonce navigace fungovala i tam,kde skončily poměrně dražší navigace,jako třeba ve Slovinsku...Co se tyče navigace kterou mám v IX35 tak je super.Je přesně pro toto auto,mám na ni,zaruku,servis 24 hodin,stačí zavolat na tel číslo a hned se mi věnují a vše semnou řeší.Pokavad by tam byla zavada,okamžitě opraví...prostě já jsem v pohodě.Je v češtině a já jsem zvykli v autě poslouchat nejenom muziku ale i videoclipy...a nebo se podívám na zpravy,prostě pohoda....Tak nemějte strach.. a ty řeči,že je to Čina a stojí to za hovno,na to nedejte...jak jsem psal v CaPTIVE JI MÁM UŽ 2 ROKY A ŠLAPE JAK HODINY.Pokavad by někdo z vas si ji chtěl koupit dám mu odkaz na web....

Jo,ještě....navigaci mi tam montovali v prodejně kde jsem koupil auto,kvuli zaruce vozu.Samozřejmě si s tim nevěděli rady a tak jsem jim právě dal číslo na technika (kde jsem navigaci koupil) a ten jim radil celou dobu montáže navigace.
IX 35 - Premium 4x4 2,0 CRDi (135kW)
Chevrolet Captiva 2.0 D
Škoda SuperB 1.9TDI 96KW
Škoda Octavie 1.6
Ford Scorpio 2.0
Passat 1.9 TDI
WV Golf 2.0 Tdi
Škoda 105 L
MB - 1000
juramac
**
Příspěvky: 146
Registrován: 13 bře 2010, 17:37

Re: Moje nový auto IX 35

Příspěvek od juramac »

Ta navigace neni "presne pro tohle auto" ale je to stale jedno a to same pochybne PC v krabici autoradia, ktere se lisi jen upravou celniho panelu podle typu auta. Tu zaruku a 24 hodinovy servis - to poznate , az s nim budete neco mit,budete mozna prekvapeny , kolik existuje duvodu, ze "to nejde"... :) Prodejce vam urcite nerekne, jaky je to kram, funkcni kus od kusu- co kus, tak "original" :) Pro neho je to jen a pouze dobry kseft.....Cestina je soucasti softu, navic softu na nejake SD, o jehoz legalite se da u techto radii uspesne pochybovat. Muzika ? Ano, ale co mam i ja (a nejenom ja) zkusenosti, tak je casto problem s odrusenim a piskanim techto zazraku a caste zaseky a nasledne resety celeho PC, o tom, jak zari display, jako zarivka do oci radeji nemluve... A vy se pri jizde divate na videoklipy a nebo na zpravy ? Tak Vas bych opravdu na silnici potkat nechtel.... :( Ale budiz, je to samozrejme vase volba za vase penize. Tu radost vam preji a jestli jste mel stesti na predchozi kus v Captive, tak to bylo skutecne stesti. Preji Vam, aby vydrzelo, ale ja osobne bych uz do niceho takoveho nesel ani omylem a to ani zadarmo. :)
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje nový auto IX 35

Příspěvek od FISHkaa »

co je to za navigaci??
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
juramac
**
Příspěvky: 146
Registrován: 13 bře 2010, 17:37

Re: Moje nový auto IX 35

Příspěvek od juramac »

No tak treba tato :
http://cgi.ebay.com/7-dash-GPS-car-DVD- ... 4897wt_989
nebo zde:
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/New-HD-C ... 7938wt_819
pripadne tady :
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/7-Hyunda ... 726wt_1045

Ale podobnych, na stejnem zaklade , jen s obcasnymi zmenami v designu displaye, jsou na webu stovky podobnych, pro prakticky jakekoliv auto vcetne nasich skodovek. Lisi se jen prednim panelem do pristrojove desky toho ktereho auta, jinak je to jeden a tentyz "zazrak" Prodavaji je spousty prekupniku i tady v cesku.
Jako GPS soft tam chinani davaji zpravidla TomTom, Route66 , nekteri iGo8 apod. ,vzdy na nejake SD karticce, samozrejme nelegalni cracnuty soft, nekteri cesti prodejci vam tam pripadne nahraji , co chcete a nic neresi..... Na prvni pohled "super".......ale ....... No, ale nebudu jinym kazit radost. Svuj, ciste subjektivni nazor jsem vyjadril ,ale nekdo jiny muze mit stesti na dobry kus a muze byt spokojeny. :)
Uživatelský avatar
kubad
**
Příspěvky: 221
Registrován: 05 srp 2010, 08:10
Bydliště: Jižní Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje nový auto IX 35

Příspěvek od kubad »

profik píše:Tak tema navigace..... Pokavad by někdo z vas si ji chtěl koupit dám mu odkaz na web.....
pls ten odkaz co to vlastně je dík
:hyu: IX55 3,0 V6 Premium +/- 10,5ltr/100km, 64tkm na tachometru 06/2010
New Yaris 1.33 Style Dual VVT-i Multidrive S mé drahé polovičky 01/2012
Uživatelský avatar
profik
*
Příspěvky: 18
Registrován: 18 led 2011, 19:18

Re: Moje nový auto IX 35

Příspěvek od profik »

Je vidět,že tu "juramac" bude cpát své bludy stále a stále.... ale to už je na vas,jestli mu budete věřit.Já na to mám servis a to 24 hodin denně.Ale to tento pan asi neví,no nic,já jsem plně spokojen... a je na vas,jestli uvěříte někomu kdo to má, a víc jak dva roky a proto si koupil další a nebo někomu kdo tu bude psat,že slyšel.... a že jeho kamoš to měl... a že on taky a já nevím co,....podivejte se dole odkaz,mužete se telefonicky zeptat a uvidíte.

A tomuto pánovi juramac bych doporučil se nejdřív zeptat.... a potom tady psát poplašné zpravy...já si myslim že to stejně nikdo neposlouchá.
Na jeho místě si nejdříve zjistím co to vlastně mám za navigaci,zeptám se prodejce na všechny aspekty,vyzkouším tento produkt a potom tady budu něco psat.Dřív ale ne....budu zticha a nebo napišu recenzi na navigaci a doložím nějaký snimek,kterou jsem měl a na ni!!!!! napišu že stala za prd...

Já jsem vám svoji navigaci ukazal.... a co nám ukazal pan Juramac: jen odkazy na netu.... to je vše...a že jedna paní povidala...ach jo

Myslíte si,že bych si znovu koupil navigaci od samého vyrobce,což je Čina....kdyby stala za prd? No uznejte....

proto vřele doporučuji!!!!!!!!... a tím končím tuto diskusi! ode mě je to vše!!!!!!!!!


a tady ještě snimek mé druhe navigace a to v Chevroletu Captiva,,,že ji opravdu mám,že tady neplkám nesmysle...
navi.jpg
navi.jpg (15.03 KiB) Zobrazeno 6370 x

A tady je mé druhé auto....

che.jpg
che.jpg (23.82 KiB) Zobrazeno 6370 x



a tady je odkaz:

http://www.astoncb.cz/p7889-specialni-d ... undai-ix35
IX 35 - Premium 4x4 2,0 CRDi (135kW)
Chevrolet Captiva 2.0 D
Škoda SuperB 1.9TDI 96KW
Škoda Octavie 1.6
Ford Scorpio 2.0
Passat 1.9 TDI
WV Golf 2.0 Tdi
Škoda 105 L
MB - 1000
juramac
**
Příspěvky: 146
Registrován: 13 bře 2010, 17:37

Re: Moje nový auto IX 35

Příspěvek od juramac »

Vazeny pane "profiku" . Necpu zde zadne bludy, ale sve vlastni zkusenosti i zkusenosti jinych lidi, ktere osobne znam. STEJNE, JAKO VY zde uvadite zkusenosti sve. Nikomu nic , na rozdil od vas, nevnucuji a nedoporucuji . Pokud by jste byl schopen nejenom cist, ale take zhodnotit psany text a jeho obsah,pak by jste to mozna pochopil .Takze opakuji - nekdo muze mit stesti na dany konkretni kus.Pokud jste mel to stesti vy, uprimne vam ho preju. Jestlize jste zaplatil 16.500 korun za neco, co se da snadno koupit za ani ne polovicni cenu ze stejneho zdroje, jako ten , kdo vam to prodal, to je vase volba a vase penize. Ale nemelte tady sve nadsene ody .A ty vase blaboly o zaruce a 24 hodinovem servisu, ty jsou skutecne smevne. Pravdepodobne nemate ani tuseni o realite s reklamacemi a pravech u takoveho zbozi a snadno v nadseni verite vsemu, co vam kdejaky prodejce slibi, aby prodal. A nebo je to jinak a tim prodejcem jste vy sam ? :) ............ Nemam v umyslu vam kazit radost a vase nadseni, kazdy jsme evidentne jiny .Ale nechte na ctenarich a uzivatelich , cemu budou verit a cemu ne, zda vasi zaslepe "recenzi" a nebo memu strizlivemu pohledu. A zaverem- vite ,jak to na mne pusobi ? Ze si tady nekdo dela skrytou reklamu na sve zbozi....Proto jste mozna tak nervozni, kdyz vam nekdo, jako ja, takto kazi ksefty..... :) Ale to uz ponecham na uvaze administratoru tohoto webu, zda jim takova reklama vadi a nebo ne. TECKA. :)
Naposledy upravil(a) juramac dne 06 úno 2011, 22:20, celkem upraveno 2 x.
azibrov
**
Příspěvky: 179
Registrován: 24 srp 2010, 20:30

Re: Moje nový auto IX 35

Příspěvek od azibrov »

Zajmave ze v jednom prispevku napsals ze montaze byla provedena autoprodejcem. A video z montaze umisteno na webu prodejce navigaci. Nejste li zamestnanec nebo majitel teto firmy? 8) Ale je to jedno :D
renault megane grandtour limited, 1,6 16V 81kW
ix35 1.6GDi prodano
Odpovědět

Zpět na „ix35 Auta členů“