HyundaiIX35 1.7 CRDi paket plus

Založte si své téma a představte svojí ix35 ostatním

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
pupo
Příspěvky: 2
Registrován: 04 úno 2015, 09:35
Bydliště: Moravské Budějovice

HyundaiIX35 1.7 CRDi paket plus

Příspěvek od pupo »

Tak jsme se stali po dlouhém rozhodování a nabídkovém řízení majiteli předváděcí IX35 1,7 výbava paket plus,do provozu říjen 2014,najeto 4.500km,barva hazel brown. Zatím absolutní spokojenost, na dálky spotřeba 5,3,kombinovaná 5,6. Auto jsme vybírali 3 měsíce,následovali dohady o ceně a výši úroků. Osloveno 10 prodejců napříč ČR,nejhorší jednání CK a.s. Hyundai Vídeňská Brno - samé sliby,vozidlo zde zamluveno,když jsem se přijeli podívat tak prodáno :evil: další sliby zamluveno jiné,v termínu se neozvali - prostě hrůza on nich bych nebral ani párátko, nakonec koupeno v Auto Dorda Česká Lípa,kde byla dokonalá spolupráce a jejich nabídku včetně úvěru nikdo již nepřekonal a ještě dali sadu pneu,prostě super prodejci =D> . Smlouvat se bohužel musí u všeho,ale rozdíl v nabídkách byl 50.000,-Kč a v úvěru dalších 25.000,-kč zahřeje.Doufám,že nám bude sloužit bez závad hooodně dlouho a neproděláme na servisních prohlídkách. Děkuji moderátorům za toto forum,najde se zde spousty rad a zkušeností
Reklama
 

Uživatelský avatar
Leendrix
**
Příspěvky: 394
Registrován: 28 říj 2009, 03:45
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: HyundaiIX35 1.7 CRDi paket plus

Příspěvek od Leendrix »

Gratuluji k autu :) Ať slouží :hyu: Nahoďte potom nějaké fotky :)
Hyundai I30 kombi 1,5 DPi r.v. 2022
Hyundai Grandeur 3,3 V6, r.v. 2009 (u nového majitele)
Hyundai Sonata 2.0 16V, r.v. 2002. (RIP)
ixík35
*
Příspěvky: 42
Registrován: 13 led 2015, 10:34

Re: HyundaiIX35 1.7 CRDi paket plus

Příspěvek od ixík35 »

Koupě auta v Aspekta Plzeň. Oslovil jsem několik prodejců emailem a rozdíl mezi nejdražší předváděčkou a nejlevnější 52000 Kč plus letní gumy! Bílá 1,7 crdi najeto 24800 za 409 000 včetně náhradních letních pneumatik. Doplňky, Medvěd blok, černá lišta na nárazník, černá skla, koberečky asi 15 000 Kč navíc. Ve výsledku (když jsem si sám vyhledal úver na auto) vyšlo auto na úvěr o dvacet tisíc levněji než nejdražší nabízené jen cenou (v Mostě bez úvěru). Dobrou cenu nabízeli i v Hyundai Trutnov.

Aspekta Plzeň až na skvrnku při přebíraní si vozidla (nebyl na salonu nikdo, kdo by mi auto v Plzni přihlásil, tak nastalo bloudění mě Mostečáka po Plzni na evidenčku a referát vozidel, ač to bylo domluveno i s přihlášením). Krom tohoto, vše co prodejce slíbil při první navštěvě do puntíku splnil.

Až sleze sníh, tak zkusím auto vyfotit a pochlubit se i tady.
IX 35 crdi 1.7
Seat Altea XL 1.9 PDI
Seat Toledo 1.9 Tdi
Seat Cordoba 1.2
Seat Leon 1.4
Seat Cordoba 1.0
Škoda Felicia 1.3
VW Polo 1.6
Fiat Polski 1.3
Škoda 100
V práci střídavě autobus Karosa a sklápěcí souprava Liaz.
pupo
Příspěvky: 2
Registrován: 04 úno 2015, 09:35
Bydliště: Moravské Budějovice

Re: HyundaiIX35 1.7 CRDi paket plus

Příspěvek od pupo »

mám prosbičku,nevíte někdo o dělící mžíži do IX35? Nebo nějaké kvalitní mříži pro psa? Díky
apahi
Příspěvky: 5
Registrován: 09 zář 2013, 07:01

Re: HyundaiIX35 1.7 CRDi paket plus

Příspěvek od apahi »

Řešil jsem podobnou radost a můžu přitakat autorovi - CK a.s. - vídeňská, samé sliby atd. atd. atd. Jednání tohoto stylu auto je, hned můžete odjet ... zavolejte zítra a domluvíme se přesně ... ejhle auto si půjčil zákazník .... atd atd atd ... podobné malicherné lži jsem zažil u i dealera v Jihlavě. Nakonec zakoupeno ve VISTACARu Kyjov tj. tak kde jsem do něj poprvé sedl a nakonec i zakoupil.
Ix35 1,7 crdi tricolor plus 8/2014
ixík35
*
Příspěvky: 42
Registrován: 13 led 2015, 10:34

Re: Koupě auta všeobecně.

Příspěvek od ixík35 »

Koupě auta (bez rozdílu značky) je v Česku už trochu složitá alchymie, na kterou je třeba si vyčlenit docela dost času (pokud tedy chcete hodně ušetřit).
Jako nejhorší varianta se jeví návštěva nejbližšího autosalonu, kde se Vám zalíbí auto a prodejce Vás ukecá na jedno konkrétní vozidlo, včetně doplňků, jím sjednaného úvěru a jeho pojištění případně na nějaké doprovodné výhody a služby. Snad jedinou výhodou této varianty je, že ušetříte čas a obvykle máte auto na dvě zhruba dvouhodinové návštěvy doma u baráku. Tím ale plusy končí.
U nejbližšího prodejce doporučuji auto jen vyzkoušet předváděcí jízdou a případnou prohlídku interieru atd. Zatím nic více.

Pokud věnujete koupi auta více času, sice ho nemáte za čtyři hodiny vyřízený ale zase vaši peněženku docela potěšíte.
Podívejte se po požadovaných modelech na oficiální stránky té dané automobilky (doporučuji se koukat nejdříve po předváděcích vozidlech, mnohdy mají najeto kilometry jen v řádu stovek). Vyberte několik vozidel, která vám tzv sedí a uložte si jejich profily do oblíbených. Pak prolistujte stránky Tipcars.cz a sauto.cz a tam najdete Vámi vyhledané vozy u stejného prodejce obvykle o několik tisícovek levněji. Tyhle stránky všech aut prodejci aktualizují rychleji než stránky konkretní automobilky, protože je navštíví o mnoho více lidí a potenciálních zájemců o vozy. Tím máte jasnější představu o cenách vozidel skutečně a ne zastaralé informace na stránkách konkrétních značek. Opět dejte konkrétní vybraná vozidla do oblíbených. Tím že máte nějakou představu o cenách, výbavách a typu auta, lze jednodušeji pracovat v krocích níže.
Zajděte si na svou banku a pozeptejte se na financování. Kolik si můžete půjčit nejvíce a za kolik budou splátky a jiné podmínky. Tím víte maximální vyši úvěru kolik vám je banka ochotna poskytnout a máte vyjednávací rámec ceny vašeho vozidla. Tím se třeba na základě maximální jeho výše některá vozidla vyřadí z Vašeho seznamu.
Ty auta, která Vám v záložkách zbyla jako potencionálně možná ke koupi otevřete a zjistěte u jakého prodejce se nachází a připravte si koncept skoro jednotného emailu pro všechny ve kterých naznačíte povrchní zajem o konkrétní auto s drobným sdělením, že oslovujete více prodejců v ČR.
Nastávají teď dvě možnosti. Prodejce rychle z emailu pochopí, že Vám jde odstanění tzv cenové vaty a buď Vám vůbec neodepíše, protože zlevnit již není ochoten a nebo rychle přispěchá s odpovědí a pochopitelně ještě nižší cenou nebo výhodami navíc (pneu zdarma, doplňky zdarma, prodloužená záruka atd).
Takže zase vám ubydou auta založená v oblíbených záložkách, ale již jste pro sebe hodně získali. Nikdy prodejci nenavrhujte svou cenu!!!! On prodává a musí prodat, jen vy nemusíte koupit zrovna u něho.
Další krok je pojištění, zde si opravdu rezervujte dost čas a obejděte si skutečné pojištovny ne nesmyslné srovnávače na netu s konkrétním autem na papíře a jasnou cenou od prodejce. Domluvte si to pro vás tu nejvýhodnější pojistku a nechte si připravit návrh.
Pak kontaktujte prodejce, kdy by Vám byl ochoten vozidlo předat, na stejný den si vyřidte v bance úvěr a v pojištovně datum počátku pojištění. Od prodejce si nechte poslat jen žádost o vinkulaci, kterou vám v pojišťovně rádi potvrdí.
Teď již vzhůru pro Vaše vysněné vozidlo, když máte všechny dokumenty v ruce. Ušetřili jste na vlastní ceně auta, vyzískali jste nějaké doplňky levněji nebo zdarma, máte levnější úvěr do budoucna lacinější splácení a výhodnější pojištění Vašeho vozu. Co jste ztratili je jen ten čas, který jsem avizoval na začátku tohoto povídání.

Mě zkušenosti vychází z koupi sedmi nových aut a zprostředkování rodině a známým takto cca dalších patnácti vozidel.
Již se budu opakovat a již jsem to někde na foru psal, ale budu znovu konkrétní u IX 35 CRDI 1,7 trikolor plus.
Cena nejlevnější a nejdražší předváděčky v absolutně stejné konfiguraci mínus 52 000 Kč plus doplňky cca za 15 000 Kč.
Cena úvěru, stejná leasingovka u prodejce a stejná mnou vyřízena v bance (měl jsem náhodou shodnou banku ČSOB) asi 320 Kč na jedné splátce. (mínus 19200 Kč).
Cena pojištění (povinné i havarijní + všechna skla) na jednom roku úspora mínus cca 6000 Kč, což za pět let používání vozidla cca 30000 Kč.

Práce na internetu plus kontaktování prodejců za účelem koupě vozidla cca měsíc a půl perné práce listovaní v nabídkách (měli jsme zájem i o jiné vozy různých značek Opel, Ford, Peugeot), hledání na netu, dojetí k prodejci - prodejcům (celkově najeto asi 800 Km sečteno vše), vyzkoušení si vozidla, administrativa v bance, v pojišťovně atd. Výsledek mínus (jestli jsem dobře položky sečetl) 116 200 Kč za měsíc a půl práce doma ve volném čase za pětiletý cyklus úvěru a používaní vozidla u konkrétního auta - oproti rychlokoupě auta pro mně v nejbližším salonu Hyundai, bez toho abych hnul jakkoliv prstem.

Rozhodnutí je ale na každém zvlášt, jak si svého volného času cení a nebo co je ochoten a schopen si zajistit sám.
IX 35 crdi 1.7
Seat Altea XL 1.9 PDI
Seat Toledo 1.9 Tdi
Seat Cordoba 1.2
Seat Leon 1.4
Seat Cordoba 1.0
Škoda Felicia 1.3
VW Polo 1.6
Fiat Polski 1.3
Škoda 100
V práci střídavě autobus Karosa a sklápěcí souprava Liaz.
petr.s
***
Příspěvky: 632
Registrován: 29 bře 2013, 18:44
Bydliště: ČR

Re: HyundaiIX35 1.7 CRDi paket plus

Příspěvek od petr.s »

pupo píše:mám prosbičku,nevíte někdo o dělící mžíži do IX35? Nebo nějaké kvalitní mříži pro psa? Díky
Nescháněl jsi tohle?
http://auto.bazos.cz/inzerat/47977624/M ... I-ix35.php
VW Tiguan Allspace R-line 2,0 TSI 162 kW 7DSG Prodáno
Hyundai ix35 2,0 CRDi 135 kW 4x4 Tricolor Style Satin Amber 5/13 Prodáno
Hyundai ix20 1,4 Tricolor Esential Satin Amber 10/14 Má žena
Škoda Felicia Van Plus
Škoda 1000 MB r.v.65 Prodáno, jsem blb
Odpovědět

Zpět na „ix35 Auta členů“