Čakacia doba na ix35

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Čakacia doba na ix35

Příspěvek od FISHkaa »

je to pokec, tak to nechci mazat 8) Co se týká konkrétních příspěvků, tak již bylo napsáno co mělo být a nechť to slouží jako varování pro příští generace 8) :mrgreen:
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Reklama
 

Uživatelský avatar
kombajnista
*
Příspěvky: 60
Registrován: 23 úno 2013, 16:29

Re: Čakacia doba na ix35

Příspěvek od kombajnista »

Tak jsem tu po delší době a podělím se s Vámi o moje finální zkušenosti s koupí 35ky u Autolaros speed Ostrava. Auto, jak už jsem psal se vyrábělo 2 měsíce od zadání..budiž.. Jelikož mi tam montovali LPG a ochranou mříž, měl být termín předání za týden, čili 7. dubna. Auto mi bylo po 2 přeložených termínech předáno až 16tého, :shock: a to ještě s menší kabaretní scénkou, kdy mi bylo s velkou slávou oznámeno, že jsem dostal od nich jako pozornost koberečky. Po otevření dveří u řidiče se mi naskytl pohled na jakýsi kus textilu, který byl za prvé bez děr pro úchytky, takže vůbec nedržel, za druhé tvarem překrýval dobrou třetinu plynového pedálu, což určitě bezpečnosti provozu nepřidá. Po mém dotazu, jestli jim není trapně se rozhostilo ticho a po chvilce mlčení jsem prodejci oznámil, ať si je strčí tam, kde slunce nesvítí. Na můj požadavek, že chci originální mi bylo sděleno, že jsem dostal nádrž LPG, takže nemám nárok. Dobrá, vytasil jsem peníze, koupil si je a procedil mezi zuby, že doufám, že se vidíme naposledy. To jsem ještě netušil, jak se šeredně pletu :evil: Auto jsem si přivezl domů, strčil do garáže-to byl čtvrtek. Druhý den odpoledne se jela kolem baráku projet manželka, protože chtěla jet večer na víkend na jižní moravu. Vyjela, objela kolečko a strčila to zpátky do garáže. Koukám a na příjezdovce louže :shock: Wtf? Jdu teda dolů, namočím prst a hned mi bylo jasno- chladičovka. Otevřu motor, náplň vytečená pod low, louže kapaliny z vrchu na převodovce. Fajn.. Auto v prdeli, víkend jakbysmet. Takže odtahovka do Nového Jičína. Auto mi vydrželo přesně 62km :D/ Tam naštěstí ochota, auto opraveno v sobotu dopoledne a dokonce jsem se dozvěděl i spoustu informací, které mi jaksi prodejce opomněl sdělit. Volali i do Ostravy, že jsou másla. Majitel AS se mi hluboce omluvil a že se mám v pondělí stavit pro flašku. Říkám si ok, jsme jen lidi. V pondělí jedu kolem nich tak jsem tam skočil. Můj prodejce (který mimochodem nebyl s to odpovědět na třetinu dotazů) tam nebyl, ale kolega byl v obraze a přinesl flašku s omluvou. A teď perlička na konec.. Můj rozhovor s ním slyšela pokladní a ptá se: Vy jste pan Krčmář? Nechcete mi, když už jste tu proplatit fakturu za LPG?? Říkám jí: to si teď vážená děláte ze mě už prdel, ne? Kvůli Vás mám zkažený víkend, pro auto jedu do servisu tam a zpět 100km a vy máte tu drzost chtít po mě peníze?! Navíc jsem si díky tomu kupoval za své koberečky, s tím, že tam je plná LPG v ceně :shock: :evil: Slečna něco zakoktala, já se otočil na podpadku se slovy, že nic platit nebudu a odkráčel..Druhý den volal prodejce, že je to vyřízené, že nic platit nemusím... Takže za mě totálně negativní zkušenost a kromě lepší ceny o 1000 Kč oproti konkurenci samé problémy..Už bych si u nich nekoupil ani žárovku natož nechal vyměnit..Snad to někomu ušetří nervy, které jsem musel zažít já s manželkou. Jinak s autem se teprve sžíváme a zatím spokojenost. Jediné co mě sere, je že nejsou ručičky tachoměru odlišené jinou barvou např. červeně a ten debilní rádce řazení..Nedá se to nějak vypnout?
Nejkvalitnější SUV na zeměkouli
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Čakacia doba na ix35

Příspěvek od FISHkaa »

A pro ty ostatní existuje GMPMIX v Ostravě. Partnerský autosalon HCCZ ;-)
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8981
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: Čakacia doba na ix35

Příspěvek od idam.i »

Existujú partnerské :hyu: salóny aj na Slovensku ? :?:
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
Uživatelský avatar
mkarais
**
Příspěvky: 181
Registrován: 07 říj 2012, 17:23

Re: Čakacia doba na ix35

Příspěvek od mkarais »

idam.i píše:Existujú partnerské :hyu: salóny aj na Slovensku ? :?:
co si predstavujes pod pojmom parnersky salon? GMPmix je len autorizovany predajca tak ako u nas AP a podobne.
BMW 325 Coupe
Honda Accord 2.0
VW Golf

"why is your fear my problem?"
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8981
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: Čakacia doba na ix35

Příspěvek od idam.i »

Partnerský autosalon HCCZ .Overený servis,poprípade zlavy pre členov HCCZ apod.
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
Uživatelský avatar
mkarais
**
Příspěvky: 181
Registrován: 07 říj 2012, 17:23

Re: Čakacia doba na ix35

Příspěvek od mkarais »

to je akoze klubovy hahaha srandista. ale ked chces zlavy tak AP ma svoju klubovu kartu a zlavy na diely a servis
BMW 325 Coupe
Honda Accord 2.0
VW Golf

"why is your fear my problem?"
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8981
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: Čakacia doba na ix35

Příspěvek od idam.i »

AP hahaha,teraz si srandista TY ! Do AP som chodil kedysi z Mazdou a to bol des. #-o
P.S Aké diely,mám 5 rokov záruku. :mrgreen: Olej,fitre a pod. kupuje u nich iba v.l ! :mrgreen:
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
Uživatelský avatar
mkarais
**
Příspěvky: 181
Registrován: 07 říj 2012, 17:23

Re: Čakacia doba na ix35

Příspěvek od mkarais »

ja som nehovoril o dobrom servise ale zlavach :) a klubovej karte. a co je dobry servis autopolis alebo Karireal ci nebodaj autopola ?

k P.S. ked som kupoval tmps dali zlavu ..jeden stal 56€-5% , inac ako ti pomoze zaruka ked nieco sam poskodis? :)

osobne neviem co chces, hladas partnersky salon pre zlavy a servis a ked ti poviem o zlavach pre clenov klubu v AP tak ty ziadnu zlavu na diely a servis nepotrebujes lebo mas 5 rocnu zaruku. ts ts
BMW 325 Coupe
Honda Accord 2.0
VW Golf

"why is your fear my problem?"
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8981
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: Čakacia doba na ix35

Příspěvek od idam.i »

Čo ja chcem,toho je hodne. :mrgreen:
V tromto sú český bratia ďalej ako u nás.Keď som mal Forda ,tak na českých stránkach,mali zľavy vo vybraných servisoch,poprípad aj u internetových predajcoch.Bolo tak ako na prácu,tak aj na material.Je fakt,že členstvo bolo za poplatok ,ale nebola to velká suma.
Čo sa týka dobrého servisu v BA,tak je to ťažké.Teraz chodím do Autopolis a nie je to úplne ideálne.No aspoň slušne jednajú.V AP ani toto nebolo pravidlom.Zatial som počul chválu na servis v DS,ale tam sa mi chodiť nechce.
Čo si robil,že si poškodil TMPS ?
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
Uživatelský avatar
mkarais
**
Příspěvky: 181
Registrován: 07 říj 2012, 17:23

Re: Čakacia doba na ix35

Příspěvek od mkarais »

na AP mam svoj nazor kamosovi poskodili opierku hlavy ked mu robili geometriu. nepytajte sa ma ako :) ja som tmps neposkodil kupoval som si novu sadu na nove disky.
BMW 325 Coupe
Honda Accord 2.0
VW Golf

"why is your fear my problem?"
potki
**
Příspěvky: 361
Registrován: 01 čer 2008, 22:48
Bydliště: BA vidiek

Re: Čakacia doba na ix35

Příspěvek od potki »

Ja sa predsa len opytam na tie opierky - ako mu ich poskodili?
main car - 2013 - Audi Q7
second car - 2011 - ix 35, 4x2, Style, 1.7 CRDi, 5 l/100 km
third car - 2010 - Renault Megane III, coupe, Dynamique, 1.4 TCe, 8 l/100 km[/u]
before
2007 - Accent 1.4, Dynamic
2006 - Getz 1.1i, Basic
1996 - Accent 1.5, GLS
iluzone
*
Příspěvky: 22
Registrován: 03 led 2013, 11:13

Re: Čakacia doba na ix35

Příspěvek od iluzone »

odskrabnuta koza z hornej strany opierky. chyba tam cca 1x0.5 cm pasik. geometriu mi robili po 2-3 tyzdnoch ako som dostal auto (preletel som cez vytlk). v zadu dovtedy este nikto ani poriadne nesedel. vsimol som si to az po par dnoch ked som prvy krat umyval auto. z prednych sedadiel to nie je takmer vobec vidiet, ale zo zadnych to svieti (biela latka pod kozou). hadat sa s nimi kto to spravil a zavinil s ostupom casu by bolo asi na dlhe lakte. a len tak pre zaujimavost, pytal som sa kolko stoji nova hlavova opierka. pytal som sa u vsetkych 3 predajcov v BA. jedinu odpoved som dostal z autopalace ked som sa ich pytal druhy krat, lebo prvy krat na to kolega asi zabudol, alebo aspon nikto iny o tom nevedel. ale kedze hlavove opierky este neriesil, preto nemali ceny v cenniku a musia sa spytat hyundai. bla bla. vysledna cena 1050€ + robota. enjoy.
Odpovědět

Zpět na „ix35 Pokec“