Samsung Galaxy S3 vs ix35.

Moderátor: Moderátoři

Ringit
*
Příspěvky: 12
Registrován: 20 čer 2013, 09:48

Re: Samsung Galaxy S3 vs ix35.

Příspěvek od Ringit »

milan74kb píše:ja som dostal k autu S3mini, sam som ho sparoval na parkovisku a uplne v pohode mi ide aj hudba z USB, aj s radia, aj navigacia, aj telefon BT dokopy, nezaznamenal som ziadny problem. Nic som specialne nenastavoval.
Však v tom problém není. Pokud jsem to dobře pochopil, tak byla řeč o tom, že když se zapne navigace v telefonu, tak žádoucí bylo, aby mluvil z repro z telefonu, ne z auta a bez nutnosti vypnout BT.
Reklama
 

Uživatelský avatar
milan74kb
**
Příspěvky: 387
Registrován: 03 bře 2010, 16:06

Re: Samsung Galaxy S3 vs ix35.

Příspěvek od milan74kb »

Ringit píše:
milan74kb píše:ja som dostal k autu S3mini, sam som ho sparoval na parkovisku a uplne v pohode mi ide aj hudba z USB, aj s radia, aj navigacia, aj telefon BT dokopy, nezaznamenal som ziadny problem. Nic som specialne nenastavoval.
Však v tom problém není. Pokud jsem to dobře pochopil, tak byla řeč o tom, že když se zapne navigace v telefonu, tak žádoucí bylo, aby mluvil z repro z telefonu, ne z auta a bez nutnosti vypnout BT.
OK, sorry, to som skusal tiez, a v takom pripade - navigacia z tel., sa ma tel. spyta na zdroj zvuku (ale ako sa pisalo vyssie, da sa aj default nastavit) ... Ale mne viac vyhovuje prepojenie s reprom z auta. Nebije sa to ani s hudbou, ani s nicim, hudba mi ide na "pozadi stisena - ak keca", je jedno ci mam navigaciu z auta a vtedy keca, alebo navigaciu z tel. a vtedy keca.
2013 Hyundai ix35 2,0 CRDi 135 kW 4x4 Premium Navi (6MT)
(paket design + paket pre zle cesty + sun / winter packet + safety packet)
spotreba - dlhodoby priemer 7.2 L / 100 km (3/3 RT na tempomate)
najazdene - 55.000 km
petr.s
***
Příspěvky: 632
Registrován: 29 bře 2013, 18:44
Bydliště: ČR

Re: Samsung Galaxy S3 vs ix35.

Příspěvek od petr.s »

Sice se to netýká auta, ale telefonu...Nemáte náhodou někdo zkušenost se stylusem, ale ne z gumovým koncem, nýbrž s něčím jako je v odkazu? Popřípadě zda to funguje dobře, protože ten z gumovým koncem mám, ale blbě se mi s tím píšou poznámky, tak potřebuju něco s lepším hrotem.

http://www.sunnysoft.cz/zbozi/049PAO-00 ... html#popis
VW Tiguan Allspace R-line 2,0 TSI 162 kW 7DSG Prodáno
Hyundai ix35 2,0 CRDi 135 kW 4x4 Tricolor Style Satin Amber 5/13 Prodáno
Hyundai ix20 1,4 Tricolor Esential Satin Amber 10/14 Má žena
Škoda Felicia Van Plus
Škoda 1000 MB r.v.65 Prodáno, jsem blb
Odpovědět

Zpět na „ix35 Pokec“