ix 35 - 2 roky 44tis. km - zhodnocení stavu

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
milan74kb
**
Příspěvky: 387
Registrován: 03 bře 2010, 16:06

Re: ix 35 - 2 roky 44tis. km - zhodnocení stavu

Příspěvek od milan74kb »

@idam.i:

este cakam na potvrdenie a potom poviem. Inak mam presne taky problem s pristupom ako Cox ...
Ake ak mi nevidu v ustrety, mam nieco v rukave ... Zatial nepoviem co :-)
2013 Hyundai ix35 2,0 CRDi 135 kW 4x4 Premium Navi (6MT)
(paket design + paket pre zle cesty + sun / winter packet + safety packet)
spotreba - dlhodoby priemer 7.2 L / 100 km (3/3 RT na tempomate)
najazdene - 55.000 km
Reklama
 

Cox
*
Příspěvky: 28
Registrován: 15 lis 2011, 14:03

Re: ix 35 - 2 roky 44tis. km - zhodnocení stavu

Příspěvek od Cox »

TO idam.i : 2 řádek úvodního příspěvku :D šlo úspěšně z domu :D
takže opravdu nejezdím s problemovou převodovkou. A vlastně proč bych měl?? Ty by si snad jezdil???
IX 35 2.Oi AWD Styl+Velux sračka už je pryč

Honda Civic 1.6 VTEC 5D 2002 out
Nissan Juke 1,6 CVT 2011 out
Honda Civic 1.6 VTEC 3D 2002 out
BMW M5 1991 out
Ford Mustang 3.8 1995 out
and more...
Uživatelský avatar
kombajnista
*
Příspěvky: 60
Registrován: 23 úno 2013, 16:29

Re: ix 35 - 2 roky 44tis. km - zhodnocení stavu

Příspěvek od kombajnista »

Cox. Předně neber můj předchozí příspěvek jako útok proti Tobě. Chápu, že máš zjitřené nervy a vzal sis to osobně..
K tématu- Kolik taková "tahanice" stojí vím moc dobře, tchán takto vracel po roce BMW 5. Prskali, neuznávali, no a světe div se, nakonec se mimosoudně vyrovnali v řádu 90% kupní ceny auta + náklady. Našel si právníka, který požadoval honorář, až po vyhraném sporu a soudního znalce zajistil. Nakonec tedy ani k soudu nedošlo. Proč to si každý domyslí už sám. Chápu, že je to komplikovaný proces a právě na to se povětšinou automobilky spoléhají a sami se ohánějí soudem, protože ví, že naprostá většina skousne zuby a "vyřeší" to jinak, nebo taky nijak.
Teď ale k Tvému případu.. V prvním příspěvku jsi napsal naprosto odlišnou věc, než v tom dalším. Konkrétně cituji- ...problém se projevil postoupeno :hyu: ČR. Odpověd z :hyu: že 6st. bez výkonu neí problém protože nake bla bla bla a pokud se mi to nelíbí nechť se obrátím na soudního znalce a soud. Neb :hyu: ČR a její technik to nepovažuje za vadu. Připomínám že servis vadu potvrdil a výměnu dílu odsouhlasujje :hyu: ČR vs. ... :hyu: CR prostednictvím svého technika nezávazně na servise prohlásil že problém se neprojevil...
V prvním tedy, jestli umím číst píšeš, že závadu uznali, ale nepovažují ji za problém a v druhém už, že technik :hyu: tvrdí, že žádná závada není.. To jsou, ale naprosto rozdílná fakta! Za další: u hyundaje snad člověk nedostává něco jako servisní protokol a řeší se vše ústně?? Mě ho totiž dali i po dotáhnutí blbé hadice. Nejspíš jiný oddíl..Každopádně bych nerad vyvolal dojem, že se :hyu: nějak zastávám. Můj je to taky první poslední, i když z jiných důvodů, než jsi bohužel řešil Ty.
Jedna věc mi, ale není jasná..A to, jak jsi vyřešil finanční stránku věci, když se Ti výlohy na soud zdají vysoké? Vždyť takhle jsi musel celkem peněžně solidně uletět taky.. Vycházím z toho, že jsi za a) musel prodat auto se závadou, čili za nízkou cenu, za b) jsi ho prodal, aniž by ses o problému zmínil kupujicímu a riskoval tak případný soud kvůli skryté vadě, což by se Ti sakra nevyplatilo.. Ať tak nebo tak, jsi na autě musel tratit odhadem čtvrt míče, nebo?
A teď, co dál? Doložit dalším čtrvtmíč a koupit jiné podobné? Doložit míň a jezdit nějaké holátko? Nebo jít do ještě většího risku a koupit jeté, nedejbože s podobnou vadou, jakou si měl na Tvém?
Podle mě je to pořád z bláta do louže a postupoval bych prostě jinak..
Anyway..Přeju Ti při příští spotřební mrdce více štěstí na kus. V dnešní době to o ničem jiném totiž není.. :roll: :wink:
Nejkvalitnější SUV na zeměkouli
Cox
*
Příspěvky: 28
Registrován: 15 lis 2011, 14:03

Re: ix 35 - 2 roky 44tis. km - zhodnocení stavu

Příspěvek od Cox »

To kombajnt: Zkusim to rozkličova jo.

Jednak nemá zjitřené nervy rozčilovat se je ničit si zdraví pro blbost jiných.

K tomu právníkovi a okolních věcech. právníka bych také platil potom protože je to známej. Ale soudní poplatek zaplatit musíš což jsou ty cca 2% a znalce protože doba je taková jaká je a dnes tě nikdo sponzorovat nebude. Jelikož kdy by jsi to projel nebo v průběhu vzdal. Tak vše platíš. A kdo ti dneska půjčí cca 50 jen tak.

A samozejmě jsme poslali na :hyu: CR s právníkem dopis ale oni maj dost arogantní nekomunikativní postoj :D

Potkat předtím toho arogantního blba co mi napsal ten maijl tak ho přetáhnu monterajznou do ksichtu.

Dneska už ne dostal by jen facku za volbu slov. :D

Takže odpovědi na tve body jo:

1) Nikdy jsem nenapsal že :hyu: ČR vadu uznalo!! Vadu připustil servis s tím že takto postupeje k řešení :hyu: ČR. A tento opáčil že vada se neprojevila. Takže nevím kde si protiřečím?

2) jak jsem již naznačil s tou rukou která živí se nekouše. Servisní technik ano pouze ústně potvrdil že vada se projevila a postupují toto :hyu: ČR k řešení a to poslalo technika svého z centráli a ten závadu zamítl a nepotvrdil a na dotaz proč se přepaluje olej neodpovědel.

3)Prodej pokud :hyu: ČR toto nepovazuje za vadu. Tak jsem to také nepovažoval za vadu. Naprosoto jednoduchá logika. Tudíž prodáno za tržní cenu.

4) Skrytá vada v tomto prípadě neexistuje jelikož auto je v plné záruce automobilky jeste vice jak 3 roky pokud nový majitel dodrží stanovené podmínky.

5) Cena. V dnešní době a při množství ix 35 v bazarech proděláš vždy to je normální.

6) Přidal sem 110 a koupil jsem si svoje služební z firmy kteremé mám od začátku jen já.

Již osvětleno??

BTW: k těm mrdkám máš pravdu je to kus od kusu včetně super prémiovek ale kurva ten přístup. A zas se nervovat a trávit čas u soudu a tak. Na to seru.


EDIT:
k těm nákladům. Jestli se mi zdaj velké: Mě v první řadě nejde o peníze ale o klid nervy a čas.
IX 35 2.Oi AWD Styl+Velux sračka už je pryč

Honda Civic 1.6 VTEC 5D 2002 out
Nissan Juke 1,6 CVT 2011 out
Honda Civic 1.6 VTEC 3D 2002 out
BMW M5 1991 out
Ford Mustang 3.8 1995 out
and more...
Odpovědět

Zpět na „ix35 Pokec“