HODNOTENIE ix35

Moderátor: Moderátoři

flu123
*
Příspěvky: 47
Registrován: 27 zář 2012, 21:18

HODNOTENIE ix35

Příspěvek od flu123 »

neviem, či tu máme niekde záložku na recenzie ale toto som našiel :

http://automoto.cas.sk/clanok/193307/te ... protiklady
1,6 GDI STYLE Perleťová Phantom Black
Reklama
 

Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HODNOTENIE ix35

Příspěvek od FISHkaa »

no sem zvědavý jak :hyu: zatopí konkurenci v 2015 8)
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Uživatelský avatar
milan74kb
**
Příspěvky: 387
Registrován: 03 bře 2010, 16:06

Re: HODNOTENIE ix35

Příspěvek od milan74kb »

Nijak, lebo v roku 2015 budem uz aj ja konkurencia :mrgreen:
2013 Hyundai ix35 2,0 CRDi 135 kW 4x4 Premium Navi (6MT)
(paket design + paket pre zle cesty + sun / winter packet + safety packet)
spotreba - dlhodoby priemer 7.2 L / 100 km (3/3 RT na tempomate)
najazdene - 55.000 km
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HODNOTENIE ix35

Příspěvek od FISHkaa »

já zatím nemám důvod 8)
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Uživatelský avatar
milan74kb
**
Příspěvky: 387
Registrován: 03 bře 2010, 16:06

Re: HODNOTENIE ix35

Příspěvek od milan74kb »

@FISHkaa: Tak to bud sakramentsky rad. Prajem Ti aby to tak aj ostalo nadalej. Lebo co som si ja uzil zatial ...
2013 Hyundai ix35 2,0 CRDi 135 kW 4x4 Premium Navi (6MT)
(paket design + paket pre zle cesty + sun / winter packet + safety packet)
spotreba - dlhodoby priemer 7.2 L / 100 km (3/3 RT na tempomate)
najazdene - 55.000 km
Uživatelský avatar
milan74kb
**
Příspěvky: 387
Registrován: 03 bře 2010, 16:06

Re: HODNOTENIE ix35

Příspěvek od milan74kb »

Panbozko ma 3 krat varoval pred :hyu: a ja blbec som ho nepocuval ](*,).

1. pokus => 2008 - novy accent, :hyu: predajca na mna zabudol a moje objednane a dodane auto predal inemu :mrgreen:
2. pokus => 2009 - nova i30cW, :hyu: predajca (iny) pol roka sluboval, pol roka mal u seba moju zalohu a potom mi dosla trpezlivost
3. pokus => 2010 - nova ix 35, auto islo na colny sklad, vo vagone pred nim drbla baterka a 2 vagony aut na odpis (elektrolyt na laku)
4. pokus => 2013 ix35 - vacsi smejd auto som este nemal (mal som doteraz cca 8 vlastnych aut + nejake vo firme ...)

mne asi :hyu: nie je sudeny. Mal som aj auta inych znaciek a vsetky UPLNE BEZ PROBLEMOV :lol:
2013 Hyundai ix35 2,0 CRDi 135 kW 4x4 Premium Navi (6MT)
(paket design + paket pre zle cesty + sun / winter packet + safety packet)
spotreba - dlhodoby priemer 7.2 L / 100 km (3/3 RT na tempomate)
najazdene - 55.000 km
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HODNOTENIE ix35

Příspěvek od FISHkaa »

bod 1 a bod 2 = problém prodejce, nemyslíš? Doufám, že to nebyl ten samý :mrgreen:
3) holt smůla, nebo další výmluva prodejce?
4) pošli mi link na tvoji příhodu , nějak sem jí tu nedohledal 8-[
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Uživatelský avatar
milan74kb
**
Příspěvky: 387
Registrován: 03 bře 2010, 16:06

Re: HODNOTENIE ix35

Příspěvek od milan74kb »

sak hovorim ze mi nie je :hyu: sudeny :-).

Jasne ze 1 a 2 je chybou predajcu a neboli to rovnaki ;-).

3.) smola, videl som fotky, praveze tu bol prvy krat predajca seriozny a upozornil ma to (ale alibizmus, lebo sam povedal, ze keby som 3x reklamoval koroziu v laku prezranom elektrolytom - to nevybrusis a neprelakujes, tak by som mal narok na nove auto - trosku skoda :-)

4.) hlavny a najvacsi problem bol zatial https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=116&t=27692
kedze zaruka na taketo veci je max 2 roky alebo myslim 60.000 - vyjadrenie od roznych predajcov :hyu: na SK.
Plus neviem ako v CR ale na SK aj Hyundai mobiliy stoji za prd - za auto platis, ak mas poruchu v zahranici tak ich nezaujima ako sa dopravis po auto alebo dovezies auto z opravy napr. z HR a kopec inych srand, ktore ma ani nenapadli riesit, nakolko pri inych znackach to bola samozrejmost. Dokonca :hyu: nepozna ani vysanie a umytie auta (keby aj za maly poplatok) ako mi napr. riesili pri pravidelnych prehliadkach kazde auto od Kie alebo Toyoty (u oboch zadara).

Dalsie chyby ("features") mojej ix35:
- z vyroby auto nemalo dobre spravenu geometriu !
- construct bol montovany skolenymi profikmi u predajcu v MT od :hyu: 3x ! (pritom by po montazi stacilo skontrolovat ci aj zamyka ;-)
- vyssie uvedena hlavna chyba bola prehlasena za vlastnost auta - to :hyu: pouziva dost casto - a nie chybu.
dokonca ma oblbovali inymi motormi, ze aj tam to robi a ked nerobilo tak viete to je iny rok vyroby, starsi motor, ina suciastka ... kecy a kecy ...
- predne kotuce su pri 14.000 hrbolate jak 0.5 % pri 140.000 u Kie alebo Toyoty
- ked nudzovo brzdim, tak auto nejde rovno, ale brutal taha do strany (uz som objednany v servise)
- logika a fungovanie palubneho pocitaca a denneho svietenia (pri auto fcii za hmly za dna nezapnes hmlovky :-))
- vrzgajuce sedadla vodica a spolujazdca pri aute takehoto typu a ceny (29.500 aj nejake drobne) ?

A prkotiny co pre mna nie su prkotinami a nenapadli ma riesit skor, nakolko som to nepredpokladal ...
- ceny nahradnych dielov a servisnych prac o 50% vyssie ako pri napr. Toyote RAV4 podla typu prehliadky
- auto stierac + senzor funguje na vykone 50% logiky a rychlosti reakcie oproti sportage alebo ravke
- autostmievacie spatne zrkadlo je :hyu: vtip, zatmajuve sa zhruba na urovni 50% ako u sportage alebo ravke
a samozrejme, ze ked je "stmievacie" tak sklopit sa neda :-(
- funkcionalita 1.200 Eurovej navigacie je na urovni 120 eur - chapem, koncern ...
- podvozok nie je vobec osetreny gumoasfaltom (sportage aj ravka ma na 100%), alebo zmysluplnymi krytmi aspon vyfuku a hlavnej elektroniky
toto vobec ma nenapadlo kontrolovat, zatial to male kazde auto co som mal (minimalne gumoasfalt)!
- ...

Zaver - da sa na nom jazdit aj ked ma sere, ale dalsie auto uz :hyu: nebude.
Iba ak by mi ho dali na vyskusanie na 5.000 km a nezistim ziadne chyby!
Potom by som mozno uvazoval o :hyu: a kupil ho, ale LEN ten kus ktory by som jazdil :lol:.

Pri tomto len dufam ze po tom mnozstve reklamaci a problemov sa to ako tak da dokopy, utrasie a budem chodit len na prehliadky.
2013 Hyundai ix35 2,0 CRDi 135 kW 4x4 Premium Navi (6MT)
(paket design + paket pre zle cesty + sun / winter packet + safety packet)
spotreba - dlhodoby priemer 7.2 L / 100 km (3/3 RT na tempomate)
najazdene - 55.000 km
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: HODNOTENIE ix35

Příspěvek od Hardcam »

milan: takova soukroma poznamka - ze je Sportage na podstatne vyssim levelu je patrny uz v autosalonu, to sis kvuli tomu tu cinskou hracku (sry, tak na me ix35 designove pusobi, facelift tomu jeste pridal) kupovat nemusel, abys to zjistil. Ostatne, vzhledem k tomu, ze H Kiu vlastni a modely KIA jsou drazsi, da se jeji premiovost oproti H predpokladat.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
David PLEVA
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 22 lis 2005, 18:35
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: HODNOTENIE ix35

Příspěvek od David PLEVA »

milan74kb píše: ... :hyu: nepozna ani vysanie a umytie auta (keby aj za maly poplatok) ako mi napr. riesili pri pravidelnych prehliadkach kazde auto od Kie alebo Toyoty (u oboch zadara). ...
Tak tohle jsem vždycky dostal jako pozornost v autorizáku automaticky i na deset let starou Sonatu. Asi jinej gang :)
NOW:
Hyundai Azera TG'07 3.8V6 LIMITED US
Hyundai Grandeur TG'09 3.3V6
HISTORY:
Hyundai Elantra XD'01 2.0GLS
Hyundai Sonata NF´05 2.4i ELEGANCE LPG
Hyundai Sonata Y-3B´96 2.0i 16V GLS
Hyundai Lantra J2 ´97 1.6 16V
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: HODNOTENIE ix35

Příspěvek od Hardcam »

David: ja to zazil jednou, coz je pomerne smutny pomer vuci tomu, s kolika auta a v kolika ruznych servisech :hyu: jsem byl. Napr. pro_Ceeda mi vzdy vratili umytyho (sice zadna hitparada, vzal to houbou a omyl wapkou, takovej zaklad) i vyluxovanyho. Sice si takovou praci vzdycky rad delam sam a s o 300% lepsim vysledkem, ale potesi to obzvlast v dobe, kdyn a to clovek nema cas nebo je zima.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HODNOTENIE ix35

Příspěvek od FISHkaa »

Ahoj,
tak čtu a tady moje komentáře:
4.) hlavny a najvacsi problem bol zatial https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=116&t=27692
vyměnili ti setrvačník, tak co řešíš? To že si převzal auto s chybou a bez dodatečného zápisu o chybě byla chyba. Nicméně evidentně si použil servis, kde jsou debilové - předpokládám, že sis na ně stěžoval u importéra (po finálním vyřešení situace)
Plus neviem ako v CR ale na SK aj Hyundai mobiliy stoji za prd - za auto platis, ak mas poruchu v zahranici tak ich nezaujima ako sa dopravis po auto alebo dovezies auto z opravy napr. z HR a kopec inych srand, ktore ma ani nenapadli riesit, nakolko pri inych znackach to bola samozrejmost. Dokonca :hyu: nepozna ani vysanie a umytie auta (keby aj za maly poplatok) ako mi napr. riesili pri pravidelnych prehliadkach kazde auto od Kie alebo Toyoty (u oboch zadara).
Našel sem si na webu záruku:
K vozu značky Hyundai získáváte i celoevropskou záruku bez omezení najetých kilometrů. - tzn. proč to tahat domu, když si to můžu nechat opravit v HR? Uklizení interiéru a exteriéru auta je u některých servisů běžné a jedná se o nadstandardní nabídku svým zákazníkům. Tj. je pouze na tobě si vybrat dealera a podle toho kupovat auto. Na druhou stranu očekávat, že při každé návštěvě cizího dealerství ti vypucujou auto je dosti naivní 8)
Dalsie chyby ("features") mojej ix35:
- z vyroby auto nemalo dobre spravenu geometriu !
- construct bol montovany skolenymi profikmi u predajcu v MT od :hyu: 3x ! (pritom by po montazi stacilo skontrolovat ci aj zamyka ;-)
- vyssie uvedena hlavna chyba bola prehlasena za vlastnost auta - to :hyu: pouziva dost casto - a nie chybu.
dokonca ma oblbovali inymi motormi, ze aj tam to robi a ked nerobilo tak viete to je iny rok vyroby, starsi motor, ina suciastka ... kecy a kecy ...
finální geometrii IMHO opět provádí autoservis. Montáž constructu je opět dílo mantáků v konkrétním dealerství, rozhodně ne výrobního závodu :hyu: 8) Psal si stížnost na import ohledně jednání dealera?
- predne kotuce su pri 14.000 hrbolate jak 0.5 % pri 140.000 u Kie alebo Toyoty
- ked nudzovo brzdim, tak auto nejde rovno, ale brutal taha do strany (uz som objednany v servise)
promiň ale tohle je opravdu problém řidiče, ne auta. Mám najeto 87kkm a brzdy mám původní. Geometrii si nechávám dělat každý rok, protože vím že jsem prase a obrubníky potkávám často při parkování apod. :mrgreen:
- logika a fungovanie palubneho pocitaca a denneho svietenia (pri auto fcii za hmly za dna nezapnes hmlovky :-))
viděl si někdy u nějakého auta aby šly zapnout mlhová světla při DRL? Ono to je i vyhláškou zakázané... Já naopak hodnotím kladně automatické vypnutí zadních mlhovek při změně na DLR či vypnutí/zapnutí motoru (pro mě méně práce + minimalizace kokotů co zapomínají zhasínat zadní mlhovku :lol: )
- vrzgajuce sedadla vodica a spolujazdca pri aute takehoto typu a ceny (29.500 aj nejake drobne) ?
opět, reklamoval si to?

Neber to nijak osobně, ale očekávání, že v dnešní době si koupíš auto a nebudeš řešit záruční chyby je dosti naivní - auta jsou již pár let spotřebním zbožím. Každá automobilka ojebává konstrukci jak to jde, tak aby minimalizovala cenu.

Ani mě se nevyhnuli reklamace (stáří 3roky, cca 87tis km):
- výměna páčky výškového nastavení sedačky za jiný typ (obecná závada, kdy sedačka pořád "padala" dolu) => výměna v rámci roční prohlídky
- výměna dole, od vyhřívání, prasklého čelního skla (výrobní vada) => opraveno a zdarma poskytnut náhradní vůz bez omezení
- výměna prasklého potahu sedačky řidiče => opraveno na počkání po předchozím zaslání fotek a objednání náhradního dílu
- oprava zadní nápravy díky poklesu (originál instalace LPG) => složitější oprava, dvě návštěvy servisu (analýza, focení ; oprava). Poskytnut náhradní vůz bez omezení.

S autem jezdím do ověřených servisů, kde je ochotný přístup. Auto není nijak šetřeno, nicméně sice jezdím rychle, ale ne brzda plyn. Nájezd dle aktuálních výsledků sledovacího systému:
cca 29% město (Praha)
cca 8% venkov
cca 58% dálnice
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: HODNOTENIE ix35

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

To FISHkaa: Je obecnou pravdou, že pověst značky tvoří tak z 35% produkt a z 65% servis (můj odhad vzájemného podílu). Určitou "poruchovost" od aut očekáváme asi všichni (samozřejmě přiměřenou, což začíná být taky problém), jsou to jen stroje, ale přístup servisu může tenhle koloběh buď úplně vymazat a můžeš se dostat do stavu, kdy se do servisu skoro až "těšíš" nebo to úplně zabije jako ta tlupa debilů které vychytal milan. Ty i já jezdíme do servisů na které je spoleh, kteří problémy řeší místo aby o nich jen kecali. Mé oblíbené heslo říká: "Kdo chce hledá způsoby, kdo nehce hledá důvody.". Naše servisy hledají způsoby, milanovi důvody. Ano, milan měl smůlu na blbého dealera a bohužel i na kus, který byl z té horší poloviny, takže když se to sešlo, je tu nasraný majitel auta, který se ke značce nevrátí.
A stížnosti na import toho moc nevyřeší, už jsme si tu o tom psali mockrát - prioritou je prodej aut, podpora poprodejních služeb je mizivá (hlavně co se týče podpory servisu, jejich proškolování, zásobování díly atd.).
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HODNOTENIE ix35

Příspěvek od FISHkaa »

souhlasím s tím co píšeš, s tou stížností ne - jak jinak se má import dozvědět o problému u konkrétního servisu než takto (když pominu mystery shopping)? 8)
edit: teď si vzpomínám, že mi od importu přišli celkem dva dotazníky na spokojenost s dealerem...
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Uživatelský avatar
milan74kb
**
Příspěvky: 387
Registrován: 03 bře 2010, 16:06

Re: HODNOTENIE ix35

Příspěvek od milan74kb »

@Mr. HYUNDAI: svata pravda
FISHkaa píše:
vyměnili ti setrvačník, tak co řešíš?
- 4 :hyu: servisy ma poslali do prdele a klamali do oci, ze je to NORMALNE !
- 3 mesiace som doslova bojoval a hladal spolahlivy servis. Nakoniec som nastastie na odporucenie clena klubu nasiel Autopolis BA Racianska. Za mna je to jediny solidny :hyu: servis v ktorom som zatial bol
- Vies kolko nervov a casu to stalo a ty mi das taku otazku ?
- Tebe by to nevadilo ? Potom gratulujem, ja taky prisposobivy nie som a nenecham veci len tak spat.
Našel sem si na webu záruku:
K vozu značky Hyundai získáváte i celoevropskou záruku bez omezení najetých kilometrů. - tzn. proč to tahat domu, když si to můžu nechat opravit v HR? Uklizení interiéru a exteriéru auta je u některých servisů běžné a jedná se o nadstandardní nabídku svým zákazníkům. Tj. je pouze na tobě si vybrat dealera a podle toho kupovat auto. Na druhou stranu očekávat, že při každé návštěvě cizího dealerství ti vypucujou auto je dosti naivní 8)
- aha, takze ak mi to v HR opravia a oprava bude trvat tyzden tak co ? Mily :hyu: Ta posle na svoje naklady domov alebo kam chces alebo hotel ale potom sa o tyzden na svoje naklady mozes vratit do HR a zobrat si oprave auto. Alebo si ho dat poslat ale opat za svoje. Citaj lepsie.
- konkretne na toto som sa pytal predajcu, aj na poskytnutie nahradneho auta. Bolo mi povedane, zaruka mobility to vsetko riesi. Pri svojej prvej Kii v decembri 2008 som ostal visiet v AT na dialnici. Odtah do servisu, oprava, dorucenie auta na SK plus nahradne auto bolo zdarma. Ked mi to povedali aj tu, mal som predpokladat ze klamu ?
- Inak ake cudzie dealerstvo ? Kua je :hyu: znacka a koncern alebo nie ? Ci su to samostatni nezavisli mechanici a spolocenstvo nezavislych vyrobcov ?
- vypulirovanie, sak ja by som im aj zaplati. ale kde nic tu nic :-)
finální geometrii IMHO opět provádí autoservis. Montáž constructu je opět dílo mantáků v konkrétním dealerství, rozhodně ne výrobního závodu :hyu: 8) Psal si stížnost na import ohledně jednání dealera?
- hej, mailom, 2 mesiace bez reakcie. Aj som volal ... Tam sme si aspon pokecali a to bolo vsetko ...
- Vies, mne je jedno ci to riesi vyrobny zavod alebo predajca. Ja kupujem nove auto :hyu: a nie nie nove popredajne sluzby spolu s autom v servise.
promiň ale tohle je opravdu problém řidiče, ne auta. Mám najeto 87kkm a brzdy mám původní. Geometrii si nechávám dělat každý rok, protože vím že jsem prase a obrubníky potkávám často při parkování apod. :mrgreen:
- tak tu si to trosku netrafil :mrgreen:
- ja si zase na kazde auto davam pozor (nie koli peniazom ...) a preto ma take veci hnevaju. Tu su tie "vrubky" po obvode kotucov aspon 1-2 mm vysoke - ako kde. Bohvie odkedy tam su. Doteraz (mam zatial na nom14.000 od leta) som bol nuteny nudzovo brzdit len raz. Potom som to uz len skusal aby sme zistili problem.
- napr. benzinovu sportage 2008 co este stale mam (maximalne vydareny kus, ma 3 soferov - mna, po leasingu mojho otca dochodcu a obcas mamu dochodkynu) ma 145.000 km a ROVNE kotuce a to jazdila dost casto aj terene aj kopcoch, detto mam vo firme 1x ceeed SW 160.000 - no problemov s kotucmi, diesel sportage 95.000 no problemo (tiez povodne brzdy aj platnicky su este ok, v lete sa s nou bolo na pravidelnej prehliadky, ja som na nej spravil 83.000 zvysok kolega), atd.
- geometriu nechavam robit 2x do roka na kazdom aute, vzdy pri prezuvani - jar / leto
- ak ma auto prehliadku 30.000 tak minimalne na olej a filtre chodievam po 15.000
- ako som pisal predtym, mal som viac aut. Aj sukromnych aj vo firme. Poslednych 14 spolu len novych. Mam najazdene asi 800.000 km po celej Europe a Azii. Ale asi mas pravdu. Na :hyu: proste jazdit neviem. :mrgreen:
viděl si někdy u nějakého auta aby šly zapnout mlhová světla při DRL? Ono to je i vyhláškou zakázané... Já naopak hodnotím kladně automatické vypnutí zadních mlhovek při změně na DLR či vypnutí/zapnutí motoru (pro mě méně práce + minimalizace kokotů co zapomínají zhasínat zadní mlhovku :lol: )
- ja nehovorim o DLR - pri mojej ix35 je DLR zaklad - 0, tam to beriem, potom parkovacky, potom normalne svietenie tu to ide, potom auto - tu to neberiem. Napr. Na ravke to islo aj tam, aj na audi a na passate - pri automatickom svieteni. A nemusela byt tma ako pri :hyu:. To ze :hyu: povazuje automaticke rozsvecovanie svetiel za DLR a mozno je to s tym spojene (asi ano) je podla mna blbost a mne sa to nepaci. Ked mas pred sebou ako hovoris kokota so zapnutou hmlovkou, zabi mu dialkove a rychlo pochopi ...
... kresla ...opět, reklamoval si to?
- ano, cakame na vyjadrenie od hyundai - zase raz od nejakeho schvalovatela ci ano alebo nie ;-)
Neber to nijak osobně, ale očekávání, že v dnešní době si koupíš auto a nebudeš řešit záruční chyby je dosti naivní - auta jsou již pár let spotřebním zbožím. Každá automobilka ojebává konstrukci jak to jde, tak aby minimalizovala cenu.
- ale ja to cakam, sak to je normalne nie ?
- ako ty ked ides do obchodu po jogurt, tak cakas ze sa tam budes pravidelne vracat a budes spokojny, ze mozes reklamovat a budes s tym uplne v pohode ?
- ako fakt nic v zlom, ale stastna to znacka, co ma takychto zakaznikov
- mna nesere ani tak to ze je tam chyba. Teda sere ma to statocne ale viem s tym zit.
- mna maximalne sere pristup :hyu: k rieseniu mojich problemov a klamstva

az po 3 mesiacoch a vystriedani 4 servisov som bol nastastie na odporucanie uzivatela tohoto klubu, za co som mu neskonale vdacny schopni najst naozaj solidny :hyu: servis.

btw. pokial viem - co sledujem toto forum, tak napr. v CR vela servisov dava auto zadarmo. Na SK nenajdes ani jeden. Pricom opat podla predajcu som ho na 100% mal mat, vsak je to predsa :hyu:. By ma vo sne nenapadlo, ze su to taki odrbavaci. Vedel by som s tym zit, keby ma na to dopredu upozrnili a neklamali mi!

edit: @FISHkaa, zariad nech poslu dotazniky aj mne :mrgreen: :mrgreen:
2013 Hyundai ix35 2,0 CRDi 135 kW 4x4 Premium Navi (6MT)
(paket design + paket pre zle cesty + sun / winter packet + safety packet)
spotreba - dlhodoby priemer 7.2 L / 100 km (3/3 RT na tempomate)
najazdene - 55.000 km
Odpovědět

Zpět na „ix35 Pokec“