pomooooc

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
seki
Příspěvky: 1
Registrován: 10 črc 2014, 16:46

pomooooc

Příspěvek od seki »

Dobrý deň.
Chcem vás poprosiť o radu. Chcem kúpiť :hyu: ix 35 2.0 CRDi 135 kW 4x4 diesel. Mám veľmi nepríjemnú skúsenosť Vw Touran diesel 2.0 tdi 125 kW. Zaprisahal som sa že už dieselové auto nikdy nekúpim. Mal som neskutočné patálie s Vw touranom , ale to je na celú tému... proste -----sku......né auto. Hlavne čo ma zaujíma na tomto autíčku je či a aké má problémy motor,(vstreky) DPF filter a pohon 4x4. Bol by som rád keby tu toho bolo najmenej :-) Stále ma straší ten Touran Ešte ďalšie info:hyu: IX 35 má najazdených 65 000 km a rv 2012...Oplatí sa to kúpiť, alebo radšej nie. Prosím o seriózne a pravdivé odpovede. Po patáliach s DAS AUTO...už by ma jeblo. Ďakujem
Reklama
 

Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: pomooooc

Příspěvek od FISHkaa »

na toto ti nikdo neodpoví - záleží jak bylo servisované a v jakém je stavu. Doporučuji kontrolu v autorizovaném serivsu - jiný než to prodává... Auto by mělo být v záruce ne?
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
ajrton
**
Příspěvky: 354
Registrován: 24 črc 2011, 16:10

Re: pomooooc

Příspěvek od ajrton »

seki píše:Dobrý deň.
Chcem vás poprosiť o radu. Chcem kúpiť :hyu: ix 35 2.0 CRDi 135 kW 4x4 diesel. Mám veľmi nepríjemnú skúsenosť Vw Touran diesel 2.0 tdi 125 kW. Zaprisahal som sa že už dieselové auto nikdy nekúpim. Mal som neskutočné patálie s Vw touranom , ale to je na celú tému... proste -----sku......né auto. Hlavne čo ma zaujíma na tomto autíčku je či a aké má problémy motor,(vstreky) DPF filter a pohon 4x4. Bol by som rád keby tu toho bolo najmenej :-) Stále ma straší ten Touran Ešte ďalšie info:hyu: IX 35 má najazdených 65 000 km a rv 2012...Oplatí sa to kúpiť, alebo radšej nie. Prosím o seriózne a pravdivé odpovede. Po patáliach s DAS AUTO...už by ma jeblo. Ďakujem
vsetky skusenosti a pripadne problemy mas pekne roztriedene podla kategorii tu:
https://www.hyundaiclub.net/viewforum.php?f=55
:mrgreen: =D>
Hyundai i30cw classic, 1,4 CVVT, 80kW, 4/2011
Uživatelský avatar
dm29
*
Příspěvky: 90
Registrován: 04 pro 2011, 10:45

Re: pomooooc

Příspěvek od dm29 »

No od VW k :hyu: to je ako z blata do kaluze. I ked ja mam s motormi 1.9TDI s nabehom cez 200tkm vyborne skusenosti.
Nepoznam sice ceny ale co napr RAV4 :?:
Hyundai i30 comfort 1.6 Mpi 2012
Uživatelský avatar
milan74kb
**
Příspěvky: 387
Registrován: 03 bře 2010, 16:06

Re: pomooooc

Příspěvek od milan74kb »

No ja byt tebou - asi nekupujem. Nejde o auto ako take, ale o pristup servisov na SK. Sam som presiel asi 6 kym som nasiel 2 normalne ...
S rovnakou motorizaciou som mal 2 velke chyby - chybny 2-hmotak z vyroby, hrkanie napravy (reklamacia reklamacie - pri vymene 2-hmotaka, zle pritiahli nieco na naprave. A par prkotin co ma na tom aute stvali - vsetko su to :hyu: vlastnosti :-). Ale co ma najviac hnevalo a preco som si povedal, ze :hyu: nikdy viac je pristup servisom na SK. Klamanie a zavadzanie zakaznika do oci - vlastna skusenosti. Auto za to nemoze ale robi to zle meno znacke ako takej.
5 mesiacov som autom skoro nejazdil a hladal servis ktory mi vykona reklamaciu !!! Teraz je uz 3-stvrte roka auto v TipTop stave :-).
Z osobnych skusenosti uz nikdy nepojdem do MT, TT, ZV, BA Petrzalka (raca bola celkom OK, MA.
Na jar som konecne nasiel servis v SE - Euroman. Tak si predstavujem servis (olej totiz na kazdom aute menim po 15-tich a nie 30-tich).
Super pristup, poradia, odporucia co je v Tvojom zaujme. Ak na servis uz len Tam. Kym nebol okliesteny Autopolis v Raci chodil som tam, ale teraz ako ho "prevzala" Petrzalka uz je to nic moc. Bohuzial. Su tam solidni ludia, co vsak ked. ...

Inak ak chces, moja ix35 je na predaj. Mozes poslat SZ. Kupujem totiz Subaru Forester 2.0 XT. Nejako mi tych 135 kW uz pride malo :-) :-).
Nakupna cena auta bola 30.000 Eur - je plne vybavene aj katalogovymi vecami - chyba mu akurat stresne, nosic a tazne. Zvysok ma vsetko.
K autu dam aj novu zimnu sadu s origo elektronmi (vcitane dalsej sady TPMS senzorov) 17" Continental 4x4 conti gumy.
2013 Hyundai ix35 2,0 CRDi 135 kW 4x4 Premium Navi (6MT)
(paket design + paket pre zle cesty + sun / winter packet + safety packet)
spotreba - dlhodoby priemer 7.2 L / 100 km (3/3 RT na tempomate)
najazdene - 55.000 km
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: pomooooc

Příspěvek od FISHkaa »

Milane, už jsme si psali na téma, že jedna vlašťovka jaro nedělá :mrgreen:
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Uživatelský avatar
milan74kb
**
Příspěvky: 387
Registrován: 03 bře 2010, 16:06

Re: pomooooc

Příspěvek od milan74kb »

FISHkaa píše:Milane, už jsme si psali na téma, že jedna vlašťovka jaro nedělá :mrgreen:
JJ mas recht. :mrgreen:
Ono najvacsi problem bol najst servis ochotny to vyreklamovat. Preto som aj mal tie stresy zo zaciatku.
Ked sa to potom vyreklamovalo tak hovorim uz pohoda. Uz 3-stvrte roka tiptop. Teraz som uz spokojnym majitelom aj ja :-).

Vy chalani v CR mate uplne iny pristup servisov k zakaznikom, co tu tak citam, ako na SK.
Tu sa kazdy ide pototo ak pride do servisu niekto zo zahranicia, ale ak pride Slovak tak - wtf ? Co chces ? ...
Hlavne ked sa jedna o opravu v ramci reklamacie. Aspon taka bola moja osobna skusenost s ochotou uznat reklamaciu ...

Vdaka bohu za Autopolis v Raci a Euroman v Senici.
2013 Hyundai ix35 2,0 CRDi 135 kW 4x4 Premium Navi (6MT)
(paket design + paket pre zle cesty + sun / winter packet + safety packet)
spotreba - dlhodoby priemer 7.2 L / 100 km (3/3 RT na tempomate)
najazdene - 55.000 km
Odpovědět

Zpět na „ix35 Pokec“