Hyundai Veloster

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Koupili by jste si za aktuální cenu Hyundai Veloster

Anketa končí za 13 zář 2012, 11:34

Ano
5
11%
Ne
26
55%
Spíše ano
3
6%
Spíše ne
12
26%
Nevím
1
2%
 
Celkem hlasů: 47

Uživatelský avatar
Skyline
****
Příspěvky: 1138
Registrován: 11 pro 2010, 16:48

Re: Hyundai Veloster

Příspěvek od Skyline »

s 3dv. autem se da jet na dovolenou ve 4 lidech tedy jako rodina, ale neni to kazdodenni pouzivani, meli jsme 3dv Almeru ktera stacila dokud byla zena na materske, jakmile sla do prace bylo velmi neprakticeke a obtezujici jezdit se dvema detmi denne do skolky, zapinat pasy nastupovat vystupovat atd. takze pro rodinu ja potreba na kazde strane 2 dvere. A s tim prostorem na zadnich sedadlech I30 versus OII to zase neni tak horke (vuci velkemu rozvoru I30), mam co srovnavat (mam obe auta), ale I30 ma lepe sklonene zadni operadla a tak se mi v nem sedi lepe, naopak mam pocit ze I30 ma kratsi sedaky....
Škoda O III 1,6tdi 7°DSG
Hyundai i30 1,4 cvvt 2010 (prodáno)
Reklama
 

Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Re: Hyundai Veloster

Příspěvek od laxo18 »

ja neporovnavam OII s velosterom kazde je uplne inde to ja chapem ja som to napisal len ako zamyslenie sa nad tym, ako ja som siel na OII scout sedel som vzadu no moc ma to neohromilo a to som maly clovek miesta som tam mal ako vstarom accente ja som sem OII dal len zfleku lebo kazdy basni o rodinnom aute a kupi OII velostra neberem ako rodinne zalozene auto ale da sa snim odviest vselico na kazdom mieste bez toho aby nejako markantne trpeli ak nemaju viac nez 180cm je jasne ze on je urceny pre ludi ktorich chyti vzhlad za srdce o tom istom bolo coupe GK bol snim nadramec spokojny a ten stal vo svojich rokoch 700tis ceny isli jasne dole ale velostra cakaju stale nove motorizacie ktore uz mozu byt velmo zaujimave aj pre sportovych nadsencou myslim predokolkovych nadsencou :hyu: robi velku modelovu ofenzivu ponuka skoro vsetko malo ktora automobilka dokaze ponuknut taku modelovu radu ako :hyu:
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Veloster

Příspěvek od Borek »

Skyline píše:s 3dv. autem se da jet na dovolenou ve 4 lidech tedy jako rodina, ale neni to kazdodenni pouzivani
Je to jeden z názorů,jako hádat se jestli je lepší sporťák nebo SUV nebo MPV...benzín nebo nafta :mrgreen: .Každý má jiné priority :!: :!: :!:Já bych naftu a navíc v "rodinném"5 dvéřáku nepřežil :mrgreen: .Jiný to má za ideál-proč ne?
Někdo nechce jezdit v bezpohlavní 5dvéř.plechovce,kterou má půl města a nepotřebuje se tlačit jak sardinka s prázdným mega kufrem,kde vozí jen vzduch. :mrgreen:
Já jsem živoucím důkazem,že 3 dvéřová auta se dají bez problému používat(denně i na dovolené po celé Evropě..) od mládí přes rodinu s 2 dětmi(od batolat s kočárky a nočníky v autě,rostoucími (jedna dcera už měří 175cm)až do důchodu(tam ještě nejsem,ale rodiče jezdí také v 2 dvéřáku a rozhodně by 5 dvéř. nechtěli,protože nastupování megadveřmi u 2.-3.dvéřáků se nedá s dírkou a vrátky 5 dvéř.srovnat :mrgreen: -mimochodem,každý den vozí děti do školy :!: a nedělá jim 2dvéř. problém-naopak :D ). :D Moje první auto byl 2 dvéřák,děti vyrostly a odvozily se v 2 a 3 dvéř.autech a nikdy mě nenapadlo a ani bych nechtěl 5 dvéřák.
Já naopak nechápu lidi,co jezdí třeba v Ochcávkách-uvnitř jako sardinky,kolečka někde uprostřed ošklivé autokrabice :-& :roll: (přesahy karoserie),nastupování dvířky a dírkou jak do hajzlíku,ale hlavně že jejich igelitka má v kufru pohodlí :mrgreen: .
Každý má jiné požadavky na auto a je jen dobře,že se nabídka typů,druhů aut rozšiřuje.
Tady není potřeba se dohadovat,zda Veloster je a nebo není rodinné auto-to si každý vyřeší sám,jak ho bude používat.Na tom,že je to celkem pěkné a povedené auto se také tady asi většina dohodne.Je tady jen jedna otázka-odpovídající CENA :!:
Za sebe říkám,že za takové auto s 1,6l motorem,bych půl mega nedal ani náhodou(pozn.Veloster se mě líbí,abych nebyl podezírán ze zaujatosti proti autu samotnému). :wink:

Jesli můžu požádat moderátora(nebo toho,kdo téma založil)-dejte hlasování,kdo by si ho za ty peníze koupil(kdyby měl pár set Kč v peněžence na útratu) nebo možná lépe-hlasování-je cena odpovídající autu?
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
hawk
**
Příspěvky: 372
Registrován: 02 srp 2008, 09:07
Bydliště: olomoucko

Re: Hyundai Veloster

Příspěvek od hawk »

Borek: velice zajímavý až extrémní názor... :mrgreen: Brát malé coupe jako rodinné auto a výslovně ani nechtít větší..to chce odvahu :lol: Je to jako kdyby někdo napsal, že bydlí s třema děckama v garsonce, ale že jim to naprosto vyhovuje a že prostorný rodinný barák by on ani nikdy nechtěl... ](*,)

Já jsem naopak živoucím důkazem, že coupe nelze v žádném případě bezproblémů používat denně jako rodinné auto...ano lze, ale u mě jen po jistou dobu a s otravujícími omezeními.

Holt je to o prioritách (a komfortu, který chci nebo nechci snášet), které má každý nastaveny jinak. A je to tak dobře 8)
Uživatelský avatar
Skyline
****
Příspěvky: 1138
Registrován: 11 pro 2010, 16:48

Re: Hyundai Veloster

Příspěvek od Skyline »

Je to o prioritach ja 3 dv. mel a libi se mi, ale pro rodinu nee. Pouzivali jsme ve 3 pak ve 4 slo to ale kdyz jsem dostal Fabii kombi I a II tak tam byl fajn kufr, ale misto vzadu nahovno v II lepsi, zlata 3dv. Almera. Kdyz prisla OII tak uz to bylo fajn, pokud bych se mel rozhodnout jestli OII nebo I30 s tim ze jezdim na dovoelene autem tak asi OII misto +/- stejne to mi nikdo nevymluvi + nizsi posez za volantem.

Veloster 1,6 za 499.000,- bych nekoupil tak za 399.000,- by to slo. Ale mam rodinu takze pokud :hyu: radeji Elantru ta je vazne pekna a vypada dost dynamicky a za zbytek fotak , nebo I40 ale na to nemam.
Škoda O III 1,6tdi 7°DSG
Hyundai i30 1,4 cvvt 2010 (prodáno)
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Veloster

Příspěvek od Farrael »

Anketa hotova. Služebníček :mrgreen:
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Veloster

Příspěvek od Borek »

Farrael-dík. :wink:

Je jen jedna podmínka téhle ankety-kdo napíše ANO,tak si ho musí jít koupit,aby se nepodvádělo v hlasování. :D
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Re: Hyundai Veloster

Příspěvek od laxo18 »

accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Veloster

Příspěvek od Borek »

laxo-proč jsi dal video medvěda?
Jinak anketa je zatím naprosto jasná,jak jsem psal-auto pěkný,ale za půl mega s 1,6l motorem ho nikdo nechce. 8-[
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Hyundai Veloster

Příspěvek od Hardcam »

Tady uz jezdi dva - jeden ma 1SM a druhy 2AP, nejsou uz mezi nami klubaky?
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Hyundai Veloster

Příspěvek od Gandalf »

Avantgardní koncepce auta se mi líbí, méně už příliš "buclatý" čumák. Ale v dané velikosti a motorizaci bych přiměřenou základní cenu viděl max. na 350-370T (byť akceptuji Hardcamův názor na jistou jedinečnost a tím výjimečnost modelu) :wink:
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
hawk
**
Příspěvky: 372
Registrován: 02 srp 2008, 09:07
Bydliště: olomoucko

Re: Hyundai Veloster

Příspěvek od hawk »

Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Re: Hyundai Veloster

Příspěvek od laxo18 »

Borek píše:laxo-proč jsi dal video medvěda?
Jinak anketa je zatím naprosto jasná,jak jsem psal-auto pěkný,ale za půl mega s 1,6l motorem ho nikdo nechce. 8-[

musel som sa seknut ten chalan tam pekne ukazal velostra myslim ze ked si tam prejdete jeho prispevky tak to tam bude
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
zulyk
**
Příspěvky: 328
Registrován: 31 srp 2010, 07:57
Bydliště: VT

Re: Hyundai Veloster

Příspěvek od zulyk »

hawk píše:"Promarněná šance..."

http://autofun.blesk.cz/test-hyundai-veloster-8163/
tak tak, jedina naprava je, s prichodom 1,6 T-GDI dat aj sudruhom do nemecka naladit podvozok :wink:
HYUNDAI I30 FASTBACK, 1,4 TGDI
Uživatelský avatar
enjoy
****
Příspěvky: 1272
Registrován: 19 srp 2011, 20:23
Bydliště: Praha 3

Re: Hyundai Veloster

Příspěvek od enjoy »

S prominutim,ten clovek co to testoval je magor!popisuje tam chovani auta v takovych situacich,ze pokud by s tim jel na silnici,tak za 10 minut ma papiry na rok v pradelne.me prijde ze to vubec nepochopil,tohle neni sportovni hatchback(to je treba focus RS) ale designovy ala sportovni auto a presne podle toho se i chova.ten clovek v nem jel jako magor a divi se...
Hyundai Matrix 1.5 CRDi VGT 81kw
Odpovědět

Zpět na „VELOSTER“