neštartuje

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Veronca
Příspěvky: 2
Registrován: 13 led 2014, 18:39

neštartuje

Příspěvek od Veronca »

Dobrí večer mám taký problém a už som z toho dosť zúfalá, mám hyundaj accent 1,5, 1996... Auto mi nechce štartovať keď je vonku pod 0°C, Pretočím klúčom, kontrólky svietia rádio vypne a bzučí no štartrom ani nepotočí,
zo začiatku mi auto chytilo keď mi niekto pobúchal kladivom po cievke. Následne na to som si kúpila nový štartér štartoval v poriadku aj keď bolo chladnejšie no znovu dnes keď som ráno potrebovala ísť do školy neštartovalo ... ale už mi nereagovalo ani na klepanie po cievke a po štartri, tak som dlho držala klúčik na štartovacej polohe asi po 15tich minútach mi chytilo ale stále som držala klúč, batériu mám novú, štartér mám nový, benzín mi nemrzne a sviečky sú dobré ... nejde mi do hlavy prečo to chytí po tom ako dlho podržím klúčik :( skúste mi poradiť
Reklama
 

Uživatelský avatar
MICHAL77
****
Příspěvky: 1044
Registrován: 22 kvě 2010, 22:29
Bydliště: Vysočina

Re: neštartuje

Příspěvek od MICHAL77 »

Dej to do pořádnýho servisu, nemá cenu zde vypisovat čím to může být. Ostatně stačilo by zde pohledat, je zde toho kupa.
.........
Veronca
Příspěvky: 2
Registrován: 13 led 2014, 18:39

Re: neštartuje

Příspěvek od Veronca »

Hladala som to tu všade ale nikde tento problém nieje ... bola som s tym aj v servise a tam mi vsetko mozne pozreli a nic nezistili :/
Uživatelský avatar
Martiin
*
Příspěvky: 24
Registrován: 03 říj 2008, 09:05
Bydliště: Ralsko

Re: neštartuje

Příspěvek od Martiin »

Já jsem před pár dny vyměnil svíčky a taky mám problémy se startováním. Občas to nechytne ani při pátým, šestým pokusu tak tu minutku počkám, abych to nepřehltil moc benzínem a pak to chytne. Baterii mám od minulé zimy, tam snad problém nebude a tak taky nevím co se tam pod tou kapotou děje... :-k Tak buď máš vlhké svíčky nebo přesycenou směs benzínu...
Hyundai Accent 1.5 12V r.v.2000
Citroën Saxo 1.1 r.v.1999
Renault Clio 1.2 r.v.1991
Škoda 125 L r.v.1989
Škoda 105 L r.v.1983
Uživatelský avatar
MICHAL77
****
Příspěvky: 1044
Registrován: 22 kvě 2010, 22:29
Bydliště: Vysočina

Re: neštartuje

Příspěvek od MICHAL77 »

Tak vzhledem k tomu že to netočí a pohasínají kontrolky tak to bohatou směsí 100% nebude :lol: .

Přeměřil bych baterii, dobíjení, pro jistotu že tam není problém.
Potom projít kabely od baterky na starter a ukostření jak mezi baterií a karoserií, tak mezi motorem a karoserií.
Potom projít i dráty ke spínačce a samotnou spínačku.

Někde se závada jistě najde.
Ono pokud to v servise zkoumali po dojetí na teplém motoru a v teploučku dílny tak asi těžko něco najdou když se to projevuje při nižších teplotách a při startu studeného motoru.......
.........
Odpovědět

Zpět na „Accent - Motor a převodovka“