Accent 1.3 zhasina za jizdy sporadicky

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
stipl
Příspěvky: 2
Registrován: 08 úno 2016, 15:36

Accent 1.3 zhasina za jizdy sporadicky

Příspěvek od stipl »

Zdar chlapi resim ted accenta 1.3 myslim, nedavno sem tam cistil kontakty mezi zapalovacimi kontakty a civkou a ted po mesici borec prijel ze auto samovolne chcipa. Na trase 15km i 15x. Po cem se kouknout. Vizuelne sem to prosel snadvsecky konektory a ted nevim ceho se chytnout. Cerpadlo nebo snimac otacek? Nebo koroze u ridici jednotky?
Reklama
 

Uživatelský avatar
MICHAL77
****
Příspěvky: 1044
Registrován: 22 kvě 2010, 22:29
Bydliště: Vysočina

Re: Accent 1.3 zhasina za jizdy sporadicky

Příspěvek od MICHAL77 »

Dost málo popsané, ale i tak bych se zaměřil na to zda má auto IMO, a jak po zhasnutí potom chytí. Jsou po zhasnutí svíčky suché či mokré?

4idlo otáček klikovky by mohlo být příčinou, ale to se projeví většinou již při startování že nechce chytit.
.........
stipl
Příspěvky: 2
Registrován: 08 úno 2016, 15:36

Re: Accent 1.3 zhasina za jizdy sporadicky

Příspěvek od stipl »

Po zhasnuti chytne hned. Nikdy nevim kde chcipne tak s tema svickama to skusim nejak vykombinovat. Mel jsem to pred dilnou kople dve hodky na volnobeh a nic.
Georges
**
Příspěvky: 337
Registrován: 05 bře 2009, 15:16

Re: Accent 1.3 zhasina za jizdy sporadicky

Příspěvek od Georges »

Měl jsem naprosto stejný problém. Za jízdy to prostě bezdůvodně chcíplo. Pokud to stálo v klidu před garáží, tak nikdy. Už jsem prolezl kde co, až jsem vytáhl dva dráty ze spínací skříňky z kontaktů, které spínají zapalování. Po nastartování jsem je spojil a ejhle : chcípání za jízdy se zcela vytratilo. Rozpojování způsobovaly nejspíš otřesy během jízdy a špatný kontakt. Nová spínací skříňka vše vyřešila. Imobilizér ale tohle auto ( Accent 1.3/ 2002 ) nemělo ...
Odpovědět

Zpět na „Accent - Motor a převodovka“