Ked pridavam trasie mi auto

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Senebogen
Příspěvky: 3
Registrován: 08 kvě 2018, 11:42

Ked pridavam trasie mi auto

Příspěvek od Senebogen »

Zdravim..mam taky problem ze ked pridavam tak mi trasie auto.najviac to trasie pri cca.80 az 90km.uz som vymenil tycky aj capy riadenia..loziska..kupil som nove gumy a dal vyvazit.pravdaze aj geometriu som urobil.ked pridavam tak to trasenie citim aj v plynovom pedale..za kazdu radu budem vdacny
Reklama
 

Senebogen
Příspěvky: 3
Registrován: 08 kvě 2018, 11:42

Re: Ked pridavam trasie mi auto

Příspěvek od Senebogen »

Mam hyundai accent 1.5crdi r.v.2003
Uživatelský avatar
Richard555
******
Příspěvky: 2737
Registrován: 03 bře 2010, 18:08
Bydliště: Praha

Re: Ked pridavam trasie mi auto

Příspěvek od Richard555 »

No když jsi už skoro všechno vpředu vyměnil, takový to klepání v řízení v tahu, které cítíš na volantu a třepe se ti auto, to dělají vnější homokinetické klouby. Poznáš to jednoduše když přidáš plyn a zrychluješ klepe se ti volant a někdy i celé auto. Jakmile ubereš plyn a dostaneš se do jakoby rovnovážného stavu, tedy motor ani nezrychluje ani nezpomaluje většinou to ustane, nebo se situace výrazně zlepší, pokud vyřadíš za jízdy na neutrál měly by vibrace zmizet. Mě tohle dělala Felda a po výměně kloubů úplně v pohodě.....
Mazda CX3 2.0 6°man.,IX55 V6 CRDI 4x4,Santa Fe CRDI VGT 4X4 2005,YAMAHA 125 Majesty 2005,bejvávalo:Daewoo Nubira kombi 2.0 CDX LPG,Škoda Felicia Kombi 1,3MPI,Pontiac Le Mans,Mistubishi Space Wagon,Škoda Favorit,Moskvič 2140,Moskvič 403,skůtr ČZ175
Senebogen
Příspěvky: 3
Registrován: 08 kvě 2018, 11:42

Re: Ked pridavam trasie mi auto

Příspěvek od Senebogen »

Vdaka za radu...viac ludi mi povedalo nieco podobne..asi to tak bude...ale mam vymenit obe strany..lebo netusim ktora je zla...a staci ten klb alebo aj poloos
Uživatelský avatar
Richard555
******
Příspěvky: 2737
Registrován: 03 bře 2010, 18:08
Bydliště: Praha

Re: Ked pridavam trasie mi auto

Příspěvek od Richard555 »

já u Feldy měnil vnější - ale bylo to jasné, někdy v zimě mě praskla prachovka u kloubu a pak se to začalo projevovat vibracemi a tak jsem vyměnil tu s poškozenou prachovkou a bylo to ono.....
U Feldy šel vyměnit jen ten kloub i s kroužkem ABS kus asi za 700,- jak je to u Accenta nevím, ale asi to půjde podobně jako u feldy - kloub vnější i vnitřní se dá z poloosy odmontovat bývají tam nějaké segrovky.....
Mazda CX3 2.0 6°man.,IX55 V6 CRDI 4x4,Santa Fe CRDI VGT 4X4 2005,YAMAHA 125 Majesty 2005,bejvávalo:Daewoo Nubira kombi 2.0 CDX LPG,Škoda Felicia Kombi 1,3MPI,Pontiac Le Mans,Mistubishi Space Wagon,Škoda Favorit,Moskvič 2140,Moskvič 403,skůtr ČZ175
Odpovědět

Zpět na „Accent - Motor a převodovka“