zadní lemy

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

dneska jsem se bavili s dracqem že to chyta i u zadniho narazniku jak se poji s blatnikem ...je tam uchyceni šroubu oběma na stejnem mistě to chytlo lišaj...njn chlpi nemame to nejčerstvější ty auta
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Reklama
 

Uživatelský avatar
draceq
**
Příspěvky: 487
Registrován: 23 úno 2006, 11:31
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od draceq »

Díky bohu je to ale zatím jediné místo, kde bylo potřeba provést drobný zásah proti rzi... :wink: 8) (ťuk ťuk ťuk... :) )
Dříve: Accent 1.3i 12 V, 1998, 3dv., green metal, sem tam lehce něco jinak, než jak to bylo originál :mrgreen:
Nyní: Citroën C5 II generace, 1.6 HDI
mir4907
*
Příspěvky: 25
Registrován: 05 zář 2009, 16:45

Re: zadní lemy

Příspěvek od mir4907 »

Ahoj. Trochu oživym tohle tema. Zajimalo jestli někdo vite kde sehnat ty plastove lemy i na accenta všude na netu sem našel jen na škodovky. Jeden zadni už sem loni nechal převařit ale druhy už by to taky za chvili potřeboval a předni nevypadaji taky zrovna nejlip. Vždycky to po zimě překytuju a nasřikam ale je to otrava a vražed zase prachy do opravy se mi nechce když už nějakou dlouhou životnost tomu autu nedavam tak 2-4 roky max.
Uživatelský avatar
valach
**
Příspěvky: 297
Registrován: 14 pro 2009, 16:42
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: zadní lemy

Příspěvek od valach »

Nech to převařit, pořádně to ošetři a potom tam dej ty lemy. Nevím jak moc mášty lemy chycené, pokud to dáš šikovnému karosáři a nemáš ten lem uhnilý celý tak si ho dodělá, (jako já na sonátě) a vleze se s prací do 1500. Nástřik jednoho dílu pokud je v metalíze i s namícháním do 2000, aspoň u nás to tak stojí. Já jsem si vyvařil oba zadní lemy a spodní část prahu, nástřik obou stran + zadní nárazník mě stál v metalíze 5000. Myslím že se s tím taky popereš než tam rvát škaredý plast, pod který se ti stejně dostane vlhkost a bude to hnít dál. Pouvažuj o tom než zbytečně vyhodíš peníze :wink:
Sonáta 2.0 16v r.v.96 102kW
Fiat punto sporting 1.2 16v r.v.2000 6rychlostní 59kW
Škoda Fabia 1.4 Mpi r.v.2000 50kw
ppaajjaa
*
Příspěvky: 36
Registrován: 14 bře 2007, 12:29
Bydliště: Praha

Re: zadní lemy

Příspěvek od ppaajjaa »

mir4907 píše:Ahoj. Trochu oživym tohle tema. Zajimalo jestli někdo vite kde sehnat ty plastove lemy i na accenta všude na netu sem našel jen na škodovky. Jeden zadni už sem loni nechal převařit ale druhy už by to taky za chvili potřeboval a předni nevypadaji taky zrovna nejlip. Vždycky to po zimě překytuju a nasřikam ale je to otrava a vražed zase prachy do opravy se mi nechce když už nějakou dlouhou životnost tomu autu nedavam tak 2-4 roky max.
Ahoj, no ja jsem ty lemy hledal strasne dlouho na netu. Nakonec jsem nasel z nerezu asi za 1800kc na cele auto. Ale problem to stejne nevyresi a dle meho to bude pod nim jeste horsi. Pokud nechces po kazde zime tmelit a prestrikavat, tak jak uz je tu doporuceno - nove lemy ... Ja to jak ty pises delal jednou za dva roky... tuhle zimu to zase hnilo, tak uz jsem to resil novym autem...
Odpovědět

Zpět na „Accent - Exteriér“