zadní lemy

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Michal.M
*
Příspěvky: 63
Registrován: 23 říj 2007, 17:33
Bydliště: Vrbice

zadní lemy

Příspěvek od Michal.M »

poradte mi jak mam opravit shnily zadní lem popripade mi poradte kde by se dal levne sehnat atd.vse ohledne zadních lemů popripade postup prace kdyby jsem si chctel neco na tom udelat sam diky za rady
Hyundai Accent 1.5i GLS r.v.95
Reklama
 

Burža
**
Příspěvky: 174
Registrován: 08 srp 2005, 21:22
Bydliště: Zlín

Příspěvek od Burža »

Prijde na to jak moc to mas prohnile.
Bud vykitovat a pretrit - to mas na par let nebo vystrihnout a navarit novy kus plechu a nastrik - to vydrzi dyl, ale je to nakladne.
Accent 1,3 63kw 2004
Kamil
***
Příspěvky: 634
Registrován: 22 čer 2007, 16:25
Bydliště: Ostrava a předtím Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamil »

Burža píše:Prijde na to jak moc to mas prohnile.
Bud vykitovat a pretrit - to mas na par let nebo vystrihnout a navarit novy kus plechu a nastrik - to vydrzi dyl, ale je to nakladne.
Jak asi nákladné?Kolik by asi stála práce?Asi mě to nemine.
Hyundai Accent 1,5 12V r.v. 96
Obrázek
Burža
**
Příspěvky: 174
Registrován: 08 srp 2005, 21:22
Bydliště: Zlín

Příspěvek od Burža »

No znamy si to nechal ocenit a vyslo to asi na 12 000 za obe strany. Dam vedet az se do toho pusti na kolik to vyjde. Nejnakladnejsi je prej nastrik - namichani puvodni metalizove barvy.
Accent 1,3 63kw 2004
Kamil
***
Příspěvky: 634
Registrován: 22 čer 2007, 16:25
Bydliště: Ostrava a předtím Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamil »

Burža píše:No znamy si to nechal ocenit a vyslo to asi na 12 000 za obe strany. Dam vedet az se do toho pusti na kolik to vyjde. Nejnakladnejsi je prej nastrik - namichani puvodni metalizove barvy.
Aha dík.No,tak nevím,jestli se do toho pustím.Stálo by mě to víc,než celé auto. :)
Hyundai Accent 1,5 12V r.v. 96
Obrázek
Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
*****
Příspěvky: 1569
Registrován: 29 led 2007, 07:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vladislav Bureš »

Nevím jak kdo ale když jsem dělal mechanika tak jsme si nechávali namíchat odstín podle dílu karosérie za 150/1dcl metalízi a např pro kapotu vám stačí 3dcl s barevným podstřikem. Nevím co stojí lemy nepodařilo se mi je teď najít ale příjde mi to dost lak sice vyjde nejdráž protože kitování a broušení si lakýrníci dělají nejčastěji sami a na klempíře připadá jen vyříznou a přivařit nový lem ale na můj vkus to je poměrně dost kdyby to bylo lakování celého dílu a nové lemy s nějakou cenou kolem 1500-2000 za jeden lem tak OK možná žiju v jiném světě dělal jsem jen ve dvou servisech v jednom jsem třeba vařil výfuky za 1000-1500 a v druhém za 300 vím že jsou veliké rozdíly ale zrovna barva namíchaná podle dílů auta na přesný odstín jen pro roztřik na dva lemy vidím tak na 500,- ale je zase otázkou jak veliký kus chce lakýrník stříknout aby se mu přechody dobře ztratily ale když to přeženu tak za 1000 to má i s bezbarvým lakem tužidlem a ředidlem.
Scoupe LS
Scoupe GT
Nissan 200SX S13 1992
Nissan 200SX S13 1989
E36 318TDS T
Scoupe GT
E36 325Ci
E36 325Ci
AUDI A6
BMW E39 530d T
Audi S4 2,7 BiTurbo quattro
Ford Fiesta 1,4 TDCI 2005
Kamil
***
Příspěvky: 634
Registrován: 22 čer 2007, 16:25
Bydliště: Ostrava a předtím Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamil »

No,určitě bych to s tím lakem nepřeháněl.Nechal bych si stříkat jenom ty blatníky a to tak,že do nějakého přechodu,který by tam byl.Na tom laku mi až tak stoprocentně nezáleží.Kdyby to nebylo tak shnilé,tak bych to taky ani nevyvařoval.jenom zatmelil.Je už to jenom přeci stará hujda.A taky si myslím,že bych se měl vlézt okolo těch 7 tisíc i s těmi lemy,které stojí,jak jsem se tady díval asi tisícovku jedno.
Hyundai Accent 1,5 12V r.v. 96
Obrázek
ppaajjaa
*
Příspěvky: 36
Registrován: 14 bře 2007, 12:29
Bydliště: Praha

UH

Příspěvek od ppaajjaa »

A co takové to shnilé schovat za takové ty plastove lemy. Už jsem to někde viděl, jen nevím jestli na korejci.
Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
*****
Příspěvky: 1569
Registrován: 29 led 2007, 07:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: UH

Příspěvek od Vladislav Bureš »

ppaajjaa píše:A co takové to shnilé schovat za takové ty plastove lemy. Už jsem to někde viděl, jen nevím jestli na korejci.
Mohl jsi to vidět třeba na mém jedničkovém Scoupe (prohánělo se prahou rok a půl a najelo po ní cca 40 000km), tady nejde o schování problému ale o jeho vyřešení aby to nehnilo dál.
Scoupe LS
Scoupe GT
Nissan 200SX S13 1992
Nissan 200SX S13 1989
E36 318TDS T
Scoupe GT
E36 325Ci
E36 325Ci
AUDI A6
BMW E39 530d T
Audi S4 2,7 BiTurbo quattro
Ford Fiesta 1,4 TDCI 2005
Kamil
***
Příspěvky: 634
Registrován: 22 čer 2007, 16:25
Bydliště: Ostrava a předtím Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamil »

Ale stejně by mě zajímalo,jestli takové plastové lemy na moje auto existují.V reálu jsem to ještě neviděl a na netu jsem to nikde nenašel.
Hyundai Accent 1,5 12V r.v. 96
Obrázek
Uživatelský avatar
tom.rockys
**
Příspěvky: 441
Registrován: 05 zář 2007, 12:22
Bydliště: Pacov ( u hranice jižních čech a vysočiny )
Kontaktovat uživatele:

Re: UH

Příspěvek od tom.rockys »

Vladislav Bureš píše:
ppaajjaa píše:A co takové to shnilé schovat za takové ty plastove lemy. Už jsem to někde viděl, jen nevím jestli na korejci.
Mohl jsi to vidět třeba na mém jedničkovém Scoupe (prohánělo se prahou rok a půl a najelo po ní cca 40 000km), tady nejde o schování problému ale o jeho vyřešení aby to nehnilo dál.
přesně tak :wink: stejně by to pak hnilo dál i mimo ty lemy .. a stejně ty plastový lemy nejsou moc hezký
2x Lantra 1.6 16V [G4CR], J1, r.v.1992 ( červená ) a 1993 ( modrá )
---
info about my car -->>> http://rockys.lantraweb.net/
---
fotoreportér, kameraman, hlavní grafik & přispívající redakror pro tuningový server http://WWW.EXTRA-TUNING.COM
Uživatelský avatar
Martin
*
Příspěvky: 38
Registrován: 18 kvě 2005, 19:47
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin »

Kamil píše:Ale stejně by mě zajímalo,jestli takové plastové lemy na moje auto existují.V reálu jsem to ještě neviděl a na netu jsem to nikde nenašel.
Ahojky, tady je odkaz na ty lemy :lol: . Ale je pravda, že ten problém jen schováš a neřešíš.
Odkaz: http://www.tuningshop.cz/lemy-blatniku/
Hyundai ACCENT '95 1,5i 12V
Kamil
***
Příspěvky: 634
Registrován: 22 čer 2007, 16:25
Bydliště: Ostrava a předtím Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamil »

Ne,já jsem vůbec neuvažoval dávat nějaké lemy.Jen mě to zajímalo,protože jsem to na mém autě ještě neviděl.No,ale jestli je ta cena za jeden lem,tak to stejně za tu cenu mám pěkně vyvařené a stříknuté.
Hyundai Accent 1,5 12V r.v. 96
Obrázek
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

no asi tak nějak jinak taky jsem si všiml že mě začla vylezat rez no... :(
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
ppaajjaa
*
Příspěvky: 36
Registrován: 14 bře 2007, 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od ppaajjaa »

Selshig píše:no asi tak nějak jinak taky jsem si všiml že mě začla vylezat rez no... :(
Právě, mám ten stejný problém ač je to tedy v počátku (malinkaté puchýřky), ale asi to moc rešit nebudu. V letě to zbrousím, zakytuju, zbrousím a nastříkam barvou ve spreji a bude to. Tím plastovým lemem jsem pak myslel to přikrýt.... :shock: A řešení aby se to nedělo asi není. Leda ze spodu něčím vystříkat a z vrchu max. vosk.
Odpovědět

Zpět na „Accent - Exteriér“